Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Darmowe Nx w kilka sekund co 24h


Idefis

a  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzialalnosc reklamy

    • Reklama dziala bez problemów ( nie znajduje sie w skladce POMOC)
      14
    • Reklama mi nie dziala
      12
    • Mam reklame w POMOC
      22
    • Nie zarobilem ani 1 NX bo reklama znikla
      18
    • Reklama po pewnym czasie znikla z POMOC
      3
    • Inne( wyslij mi PW z problemem )
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a czemu ja dostaje po 100 nx ? ;/

Nie ma na to określonego powodu. Ja dostaje po 650, a kolega po 500. Po prostu każdy dostaje daną ilość i już. Ciesz się chociaż, że dostajesz coś za darmo.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Fajnie jest dostawać 920 nx codziennie tylko pytanko . Czy można np.zrobić tak na 5 kontach(wszystkie na innych proxy) bo jakoś nie idzie.

 

Lulz. Daj like jak otworzyłeś xD

 

Opublikowano

KURWA JA DOSTAŁEM BANA NA IP NIE DA SIE TEGO ODBANOWAC A JAK SIE DA TO JAK DO CHUJA WAFLA KURWA ?

 

Napisz do supportu, ale wątpię że Ci odbanują skoro tak wulgarnie się wyrażasz.

 

Chodz snd nN jebany

 

To moja wina, że dostałeś bana na ip? Ja wiedziałem że dużo osób jest chorych na autyzm, ale nie wiedziałem że Was jest aż tylu o.0

Opublikowano

Fajnie jest dostawać 920 nx codziennie tylko pytanko . Czy można np.zrobić tak na 5 kontach(wszystkie na innych proxy) bo jakoś nie idzie.

Tak, mozna

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Nie ma na to określonego powodu. Ja dostaje po 650, a kolega po 500. Po prostu każdy dostaje daną ilość i już. Ciesz się chociaż, że dostajesz coś za darmo.

 

No tak tyllko , że 10 maja dostawałem po 780/1200 a teraz po 100 dostaje :|

988241673fbe6957641499c5b9a1684779acc50.


Pamiętaj, wróg jest tylko Jeden!


Opublikowano

 

No tak tyllko , że 10 maja dostawałem po 780/1200 a teraz po 100 dostaje :|

Widocznie bug czy coś. Nie da się tego naprawić już chyba. Ciesz się, że w ogóle coś masz za darmo.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

 

No tak tyllko , że 10 maja dostawałem po 780/1200 a teraz po 100 dostaje :|

 

ja dostaje o 100 wiecej ... nie wiem dlaczego to tak skacze prawdopodobnie bug

Opublikowano

Mi cały czas zamiast 620 dodaje 920 więc jestem happy :P Pytanko do Ciebie Idefis użyłem innych proxy po wykonaniu dzisiaj ankiety i sprawdzałem na innych kontach i nie ma już tej reklamy na żadnym proxy i koncie (Mozilla)

 

Lulz. Daj like jak otworzyłeś xD

 

Opublikowano

Mi cały czas zamiast 620 dodaje 920 więc jestem happy :P Pytanko do Ciebie Idefis użyłem innych proxy po wykonaniu dzisiaj ankiety i sprawdzałem na innych kontach i nie ma już tej reklamy na żadnym proxy i koncie (Mozilla)

poszukaj na hiszpanskich, ja mam ta reklame wlasnie w hiszpani i nie musze zmieniac proxy

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

poszukaj na hiszpanskich, ja mam ta reklame wlasnie w hiszpani i nie musze zmieniac proxy

Nadal nic nie mam po zrobieniu 1 reklamy w dniu , przejrzałem mnóstwo proxy i tylko 1 dziennie się wyświetla . (jak zrobie na 1 koncie na innych juz nie ma) (używasz mozilli ?)

 

Lulz. Daj like jak otworzyłeś xD

 

Opublikowano

-whcodzisz na strone combat arms

-klkiaksz "charge nx"

-klikasz token ads

-w prawym go.rnym rogu klikasz "pomoc"

-na prawo masz "problem?" (nie wazne przy ktorej reklamie / ankiecie)

-wybierasz "dlaczego moje konto jest zablokowane?"

-podajesz poprawny email do ktorego masz dostep

-po pewnym czasie (dlugo to nie trwa) dostajesz na email odpowiedz: ze dostales bana za uzywanie proxy.

-odpowiadasz na ta wiadaomsc ze masz zmiennie IP (albo cos innego pozmyslaj, Pisz po polsku)

-dostajesz odpowiedz na email ze twoje konto zostalo odblokowane ale ze to jest jednorazowa sytuacja

:)

Opublikowano

Dziekuję uprzejmie :D

 

EDIT: to dostałem w odpowiedzi o.O

 

Po dokładnym sprawdzeniu przesłanych do nas uwag z reklamodawcą, nie
byliśmy w stanie odnaleźć żadnych przesłanek wskazujących, że oferta
została wypełniona za pomocą TokenAds.

Niestety, w tej sprawie nic więcej nie możemy zrobić

 

EDIT: napisałem drugi raz i zadziałało ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...