Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Darmowe Nx w kilka sekund co 24h


Idefis

a  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzialalnosc reklamy

    • Reklama dziala bez problemów ( nie znajduje sie w skladce POMOC)
      14
    • Reklama mi nie dziala
      12
    • Mam reklame w POMOC
      22
    • Nie zarobilem ani 1 NX bo reklama znikla
      18
    • Reklama po pewnym czasie znikla z POMOC
      3
    • Inne( wyslij mi PW z problemem )
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w jakim kraju działa to AddTokes ? (nie piszcie sprawdzaj bo sprawdzałem i żadne nie chodzi)

i czemu ruskie proxy ma błąd

 

This location is blocked.

 

The use of proxy servers is strictly prohibited on TokenAds.

If you feel you got to this page by mistake please contact us at [email protected].

In your email, please include your IP address.


 

Thank You!

 

@down THX

Opublikowano

 

w jakim kraju działa to AddTokes ? (nie piszcie sprawdzaj bo sprawdzałem i żadne nie chodzi)

i czemu ruskie proxy ma błąd

 

This location is blocked.

 

The use of proxy servers is strictly prohibited on TokenAds.

If you feel you got to this page by mistake please contact us at [email protected].

In your email, please include your IP address.

 

 

Thank You!

 

 

Musisz do nich napisać, żeby Cie odbanowali.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

odpisali mi że moje konto nie jest zablokowane

Bo masz zablokowane IP, a nie konto. Pisz, żeby Ci odblokowali IP. Musisz pisać aż to zrobią, bo z czego wiem nie są do tego chętni zbyt,

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Zrobiłem tą ankiete dziś rano..

Pisało true i od 1h nie dostałem tych NX ._.

Jakiś błąd, czy poprostu musze poczekać?

1380739777-U870849.png

1375732994-U592769.png1375735056-U683421.png1378238828-U336505.png

Opublikowano

Zrobiłem tą ankiete dziś rano..

Pisało true i od 1h nie dostałem tych NX ._.

Jakiś błąd, czy poprostu musze poczekać?

 

wyczysc ciasteczka Cclenerem, zmien przegladarke i jutro sprobuj

Opublikowano

ej, wiecie czy ta reklama jest dalej dostepna? bo mi ona nie wyskakuje... sa rozne inne ale tej nie ma... ;c POMOCY

Myźliż rze jezteś mądżejrzy odemnie? <Klik>

Opublikowano

dostepna w polsce na pewno nie jest bo zablokowali, w innych krajach jest

 

 

 

masz wszystko wytlumaczone w pierwszym poscie .... wchodzisz w "pomoc" jak tam jej nie ma to albo zmiesiasz IP albo sobie odpuszczasz

Opublikowano

Jesli nie ma jej po zmianie IP musisz dalej probowac.

 

To jest metoda prob i bledów

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Czemu nie mam reklam ?

Zalogowałem się wybrałem token ads i przeniosło mnie dalej, a reklam nie ma .

Wyłącz AdBlocka.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Ja dostałem 780 jak zawsze. Kumpel dziś dostał 380, a dostawał 680. Możliwe, że coś zmniejszyli niektórym lub loyality bonus nie działa.

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Ilosc Nx tez zalerzy od jakiego ip z jakiego kraju wezmiecie

 

 

P.S.

 

Jesli dlugo nie bede odpowiadal na posty to sorka, ale komp mi sie zje**** i teraz musze czekac na nowy.

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Może ktoś podać działające proxy?

Z ok. 10 z tej strony tylko 2 jakoś działały, ale po logowaniu siadało.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...