Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Darmowe Nx w kilka sekund co 24h


Idefis

a  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzialalnosc reklamy

    • Reklama dziala bez problemów ( nie znajduje sie w skladce POMOC)
      14
    • Reklama mi nie dziala
      12
    • Mam reklame w POMOC
      22
    • Nie zarobilem ani 1 NX bo reklama znikla
      18
    • Reklama po pewnym czasie znikla z POMOC
      3
    • Inne( wyslij mi PW z problemem )
      9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aha bo mi się nie wczytał obrazek... I tak nie działa jak wklejam ten link to nic się nie dzieje

 

Edit@ conversion logged: false to wyskakuje

Opublikowano

a mi dzisiaj pojawilo sie loyality bonus, i zamiast 460 nx to dostalem 780 yea ;p cyclop bandanka bedzie moja <3

 

wow fajnie, moglbys byc tak uprzejmy i napisac gdzie ci to wyskoczylo i czy samo? bede bardzo wdziecczny :)

Opublikowano

Reklama daje wiecej poniewaz Nexon zauwazyl ze duzo ludzi wybiera ta ankiete wiec aby bardziej zmotywowac dali wiecej NX.

 

Ja zawsze dostaje 920

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Reklama daje wiecej poniewaz Nexon zauwazyl ze duzo ludzi wybiera ta ankiete wiec aby bardziej zmotywowac dali wiecej NX.

 

Ja zawsze dostaje 920

 

na pewno jest duze zainteresowanie ta ankieta xD ja pewnie dalej dostaje tyle samo bo mam ja w "POMOC"

 

kowalskidevelop ty masz ta reklame w "DARMOWE"? bo juz nie pamietam kto gdzie to mial ...

Opublikowano

A co jeśli wyskakuje Disabled Account

 

 

Your account has been suspended.

 

If you feel this is a mistake, please submit a ticket via the

'offer status' page, and select "Why is my account suspended?".

 

Thank You!

@Edit ***** chyba mam bana -,-

Opublikowano

A co jeśli wyskakuje Disabled Account

 

 

Your account has been suspended.

 

If you feel this is a mistake, please submit a ticket via the

'offer status' page, and select "Why is my account suspended?".

 

Thank You!

@Edit ***** chyba mam bana -,-

jak masz bana to zrob to co napisalem wczesniej:

 

 

-whcodzisz na strone combat arms

-klkiaksz "charge nx"

-klikasz token ads

-w prawym go.rnym rogu klikasz "pomoc"

-na prawo masz "problem?" (nie wazne przy ktorej reklamie / ankiecie)

-wybierasz "dlaczego moje konto jest zablokowane?"

-podajesz poprawny email do ktorego masz dostep

-po pewnym czasie (dlugo to nie trwa) dostajesz na email odpowiedz: ze dostales bana za uzywanie proxy.

-odpowiadasz na ta wiadaomsc ze masz zmiennie IP (albo cos innego pozmyslaj, Pisz po polsku)

-dostajesz odpowiedz na email ze twoje konto zostalo odblokowane ale ze to jest jednorazowa sytuacja

:)

Opublikowano

a można tak zrobić że na 1 koncie robię nx potem give na główne konto ?

 

mozesz robi nx na jadnym koncie, a gdy ci sie troche uzbiera to mozesz bronie / rzeczy za nx, kupic na glowne konto

same nx nie przelejesz z jdnego na drugie konto

Opublikowano

Wiem że nie można przesyłać nx mi chodziło właśnie o przesyłanie broni tylko tamto zdanie źle sformułowałem i wyszło jak bym chciał przelać nx'y. Ale czy mogę korzystać z 2 kont na 1 IP z Adtokes ( czy jakoś tak) mam Neo(strade)

więc Ip zmienia mi się co 24h ( ale mogę je zmienić ręcznie ) a do tego konta były robione w różnych dniach więc tak jakby 1 było założone na innym ip niż drugie

 

 

Ale nawiasów walnąłem

Opublikowano

spokojnie mozesz przesylac, ja z tego przesylam bratu na drugi laptop (mamy ten sam internet) a po za tym jeszcze nigdy sie nie spokalem zeby ktos bana dostal za to, wiec raczej mozesz spokojnie przesylac

nie musisz zadnego IP zmieniac

Opublikowano

Działa . Polecam ReseTu Like ^^

 

@Edit

2 pytania

1.Czy moge zalogowac sie na tym koncie bez proxy ?

2.Czy mam logowac sie na to samo IP proxy co za 1 wypelnianem ankiety czy za kazdym razem inne ?

 

sry za brak pl znakow ale klawiatura wariuje

Opublikowano

1.Jak sie zalogujesz na konto, na ktore uzywales proxy i teraz zalogujesz sie na nie bez proxy to automatycznie dostajesz bana

2.Caly czas te same IP, co 24h te samo IP, jedno IP do jednego konta bo jak wejdziesz na innym koncie na to samo IP to bedzie ci pisac ze juz wykorzystano na tym IP

Mozesz robic wiele kont, ale jedno IP do jednego konta

Opublikowano

Kolejne 2 pytanka

 

Czy gdy jestem zalogowany przez proxy i wyøácze proxy to ban?

Czy moge zalogowac sie z innego ip proxy na to samo konto ? - po niewaz moje proxy zaczelo blokowac strony....

Opublikowano

na pewno jest duze zainteresowanie ta ankieta xD ja pewnie dalej dostaje tyle samo bo mam ja w "POMOC"

 

kowalskidevelop ty masz ta reklame w "DARMOWE"? bo juz nie pamietam kto gdzie to mial ...

 

w pomoc

Opublikowano

Witam po zmianie ip i zrobieniu wszystkiego jak w instrukcji a potem znalezieniu tej reklamy wyskoczyło mi ze zablokowana lokalizacja a z tego co mi tokenads odpisał to moje konto nie jest z banowana i nie wiem co mam dalej zrobić może ktoś pomoc ?

post-64702-0-76356700-1369081667.png

post-64702-0-77971300-1369081713.png

post-64702-0-30372700-1369081799.png

Opublikowano

UP

 

Sprobuj to zrobic na zupelnie innym kncie i innym IP Proxy

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Próbowałem już i dalej to samo a z jakiego ty kraju korzystasz do proxy żeby pokazywało ci ta reklamę ?

Zadziałało mi z ruskich proxy :)

Opublikowano

Ja nie musze zmieniacj IP proxy, poniewaz mieszkam w hiszpani a tutaj ta reklama jest dostepna

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

conversion logged: false

 

Wyskakuje za każdym razem może dlatego że to 2 konto na którym próbuje użyć nx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...