Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tilian2.pl - Reaktywacja serwera marzeń


Grayst

Tilian2  

728 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      462
    • Nie
      127
    • Nie wiem
      139
  2. 2. Czy serwer wymaga nowo?ci?

    • Wielu
      248
    • Kilku
      270
    • Nie mam zdania
      114
    • Nie wymaga
      96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daronian - on był wtedy moim sponsorem, więc decyzja nie należy do niego, bo nic w te pliki nie włożył.

//nieregulaminowa sygnatura

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Budowniczy
Opublikowano

Na naszym forum został także utworzony specjalny dział dla Tilian2, więc więcej info użytkownicy mogą otrzymać właśnie w tamtym miejscu.

logo.png

 

ViaCamp - Tematyczne Kolonie i Obozy Młodzieżowe na Mazurach

 

Obóz PaintballowyObóz QuadowyObóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów WodnychObóz z Psem 

Obóz PrzygodowyObóz WypoczynkowyObóz Dla DzieciObóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie

 

Opublikowano

Jak zmianki beda normalnie tak jak na tilianie to zagram :) jak beda tak jak sa na almanti to odpadam ;)



Skonczyłem gre na almanti ,bo polowa graczy przeniesie się tutaj ,wiec juz postac sprzedana ,zagram tutaj bardzo chętnie:) gralem na v1 i bylo fajnie tylko iGuana zepsuł serwer

 

 

Iguana zespul serwer? wez idz sie utop gdzies w kiblu .. szkoda ze z igiem zem latal po ts-ach i sie pytal paru ludzi o jakies zabezpieczenia do kupienia na tiliania .. jak nie dawali rady ogarnac nie zabezpieczone ssh.

Wiec jak nie wiesz to nie ogarniaj igiego .. sam go nie lubie bo to noob i sie zmienil od czasow Tiliania gdzie go poznalem .. ale nie mozna mowic ze to on rozwalil serwer .. wina lezala po stronie Lourta i Gonza

Opublikowano

Skaczecie z jabłoni do jabłoni. Dopiero co wystartowaliście i naprawiliście bugi na Almantii, a teraz wracacie z Tilianem2? Raczej dwie osoby wracają, bo reszta teamu zapewne nie grała tam. Wiem, że to był serwer Bartka - czy on w ogóle wie, że jego serwer jest reaktywowany? To takie moje jedno ważne pytanie. :-)

 

Piękny, lourt robił pliki :) a to gdzie skaczemy to nie powinna być Twoja sprawa, zgadza się?:)

Opublikowano

Gralem na nim na poprzedniej oslonie, zajebiscie bylo.

Bylem serwerowym "lothem" na 35 lv xD

Zagram na pewno.

Wtedy byly inne zabezpieczenia.

 

@edit

Wpisalem z nudow tilian2.pl bo se o nim przypomnialem a tu ze zapowiedz i ja takie WTF :D

Moje tutki:

"Bad Video Card Drivers" - Błąd w mc? Zobacz do mnie aby dowiedzieć się jak to naprawić!

Chcesz wyciągnąć maksymalną ilość fps w minecraft? Kliknij

tu!

Opublikowano

Co prawda Senthia i Almantia stoja sobie nadal. Podejrzewam ze wystarczy jeden porzadny atak i beda mieli duze problemy, ale wg mnie sa to serwery ktore nie ciesza sie zbyt duza popularnoscia.

Co do startujacego znowu Tiliana nie bede komentowal bo pierwsza edycja pokazala na co ich stac i wystarczy ze w teamie sa takie osoby jak Lourt, Rafau i iGuana. Znowu kolejne gowno ktore startuje ;x

Opublikowano

Buaahahahahahahah, moje przeczucie mialo recje! Pisalem, serwer zostanie w dupie tak jak senthia, padnie itp. i co? Mialem racje... Wy naprawde jestescie nie poważni? Lepiej postawic 500 milionow serwerow i zeby kazdy mial bug na bugu, ale wam to lata kolo dupy ,wazne zeby hajs sie zgadzal. Senthia nie daje juz pieniazkow wiec trzeba kombinowac jak kon pod gore :) Almantia tez juz w dupie zostaje, jedyne co moge wam pochwalic to serwer Almantia + TS. tmosfera na tym serwerze jest wysmienita oraz ten niczemu sobie TS :)

Opublikowano

Buaahahahahahahah, moje przeczucie mialo recje! Pisalem, serwer zostanie w dupie tak jak senthia, padnie itp. i co? Mialem racje... Wy naprawde jestescie nie poważni? Lepiej postawic 500 milionow serwerow i zeby kazdy mial bug na bugu, ale wam to lata kolo dupy ,wazne zeby hajs sie zgadzal. Senthia nie daje juz pieniazkow wiec trzeba kombinowac jak kon pod gore :) Almantia tez juz w dupie zostaje, jedyne co moge wam pochwalic to serwer Almantia + TS. tmosfera na tym serwerze jest wysmienita oraz ten niczemu sobie TS :)

 

Kolego nikt nikomu nie będzie tu zaglądał w portfel.

 

Czy Senthia jest zaniedbywana przez Almantie? Odp Nie. tak samo będzie z Almantia, nie będzie zaniedbywana przez Tiliana. Każdy jest tu odpowiedzialny za co innego. Inni admini senthi almanti , i inni TS3.

 

 

Opublikowano

Piękny, lourt robił pliki :) a to gdzie skaczemy to nie powinna być Twoja sprawa, zgadza się? :)

Ależ to jest po trochu moja sprawa, bo jestem graczem i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. Bardzo nieładnie jest coś wziąć od kogoś, a potem robić reaktywację bez wiedzy tej osoby. Niektórzy takich rzeczy nie zapominają.

Opublikowano

Ależ to jest po trochu moja sprawa, bo jestem graczem i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. Bardzo nieładnie jest coś wziąć od kogoś, a potem robić reaktywację bez wiedzy tej osoby. Niektórzy takich rzeczy nie zapominają.

Ale wytłumacz mi, po co miałbym pytać Kastka o zgodę na wykorzystywanie swoich plików :huh:

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ależ to jest po trochu moja sprawa, bo jestem graczem i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. Bardzo nieładnie jest coś wziąć od kogoś, a potem robić reaktywację bez wiedzy tej osoby. Niektórzy takich rzeczy nie zapominają.

 

Dlatego wlasciciel plikow odpsial Ci UP :)

Opublikowano

Serwer mi się podoba. Jest dopracowany i razem ze środkami ForGame stworzą coś nie samowitego. Stary klimat z nutką nowości powrócił! Jak najbardziej polecam i zachęcam do gry. Jeśli wystartuje ten serwer w należytej dacie będę nagrywać tutaj serie. :) Serdecznie polecam i zapraszam.

 

DieKasia - Jinno - Szamanka.

Budowniczy
Opublikowano

Ależ to jest po trochu moja sprawa, bo jestem graczem i chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. Bardzo nieładnie jest coś wziąć od kogoś, a potem robić reaktywację bez wiedzy tej osoby. Niektórzy takich rzeczy nie zapominają.

 

Jako Kid-Mod nie powinieneś tutaj rozpętywać wojny...

Pliki są Lourta i to jego decyzje...

logo.png

 

ViaCamp - Tematyczne Kolonie i Obozy Młodzieżowe na Mazurach

 

Obóz PaintballowyObóz QuadowyObóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów WodnychObóz z Psem 

Obóz PrzygodowyObóz WypoczynkowyObóz Dla DzieciObóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie

 

Opublikowano

na serwerze znajduje się 6.7 bon z odpornością na klase. ?

offtop.gif

 

DAJLIKE! ! !

HollyMusic.pl

Opublikowano

na serwerze znajduje się 6.7 bon z odpornością na klase. ?

Nie, nie ma wgl 6/7 bonu :)

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

Na serwer wbije i zobaczę co ciekawego mają do zaoferowania.

Lecz wątpie, że serwer będzie na dłuższa metę, będzie jak na Almanti na początku wszystko pięknie ładnie a potem jeden wielki syf.

Przynajmniej expa zróbcie normalnego jak na MEDIUM przystało :)

 

Wie ktoś jak będzie ze zmianami bonów, w shopie, MPC, czy jak na Almanti ? Osobiście lepiej chyba jest je dać do handlary i niech każdy ma równe szanse, bo i tak BS można zawsze jakoś rozkminić :)

Opublikowano

Grayst jak będzie z królestwami ?

Proponowałbym zmienienie z 3 na 2 .

Byłoby wtedy lepiej , gdyż nie byłoby rozdzielone na 3 królestwa .

Weźmy chunjo wiadomo , że tam będzie grało najmniej osób.

Gdyby pozbyć się 1 królestwa było by wdg. mnie lepiej.

Opublikowano

Na serwer wbije i zobaczę co ciekawego mają do zaoferowania.

Lecz wątpie, że serwer będzie na dłuższa metę, będzie jak na Almanti na początku wszystko pięknie ładnie a potem jeden wielki syf.

Przynajmniej expa zróbcie normalnego jak na MEDIUM przystało :)

 

Wie ktoś jak będzie ze zmianami bonów, w shopie, MPC, czy jak na Almanti ? Osobiście lepiej chyba jest je dać do handlary i niech każdy ma równe szanse, bo i tak BS można zawsze jakoś rozkminić :)

 

Co do zmianek tutaj masz odpowiedź ;)

 

Niedługo zostanie zaprezentowana nowa zmiana bonusów na serwerze!

934ad7ae599ece9aa70c7c98b54e541c13544.pn
Nexaniaty już niedługo - www.nexanitymt2.com ZAPRASZAM NA FORUM

Opublikowano

Nie podobają mi się bronie, a dokładniej ostatnia broń jednoręczna dla woja w systemie ulepszeń, moglibyście zamienić ją z niebianem.

Tak samo jak 6skill, wolałbym aby go nie było.

 

Kiedy start bo nie mogę znaleźć?

Opublikowano

Królestwa zostają standardowo. Start 15 Marca. 6 Skill nie będzie umiejętnością dominującą i nie powinien stanowić większych problemów.

//nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...