Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Tilian2.pl - Reaktywacja serwera marzeń


Grayst

Tilian2  

728 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze?

    • Tak
      462
    • Nie
      127
    • Nie wiem
      139
  2. 2. Czy serwer wymaga nowo?ci?

    • Wielu
      248
    • Kilku
      270
    • Nie mam zdania
      114
    • Nie wymaga
      96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o której zostanie włączona rejestracja

 

PS

Ponawiam Pytanie czy do IS zostaną Dodane BRONIE na 75 lvl ?

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

  • Odpowiedzi 588
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale nie dawajcie matematyki :D już lepiej Historie np. kiedy odbyła się Bitwa pod Grunwaldem :D itd.

 

Bo 75 lvl to jest kwestia godziny więc co za sens dawać od tak małego lvl dungenon gdzie będzie coś dropić pewnie ciekawego.

no ciekawe -,- 2-3h się dropi mapki żeby chociaż mieć 10-15 ( zależy jakie % jest na drop z skrzyni )

i też zależy od szczęścia jednemu może dropnąć truta z 1 szkaty ripa a drugiemu z 30

wszystko zależy od farta

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

o której zostanie włączona rejestracja

 

PS

Ponawiam Pytanie czy do IS zostaną Dodane BRONIE na 75 lvl ?

Wątpię by dali bronie do IS :) jak już to max Szkata Ripa nic po za tym. Broń 75 to ma być wyjątek, a nie jak na PL gówno.

 

Rejestracja pewnie przed startem serwa gdzieś godzinę wcześniej.

Opublikowano

Tak tak no no jakoś nie obchodzi mnie twoja WYPOWIEDZ na temat serwerka ;] dziękuje

 

 

Mnie twoje także ;) Pozdrawiam ;)

Projekt FantasticWorld :

- Pliki [||........]

- Strona [.........]

- Klient [|||.......]

---------------------

Opublikowano

Wątpię by dali bronie do IS :) jak już to max Szkata Ripa nic po za tym. Broń 75 to ma być wyjątek, a nie jak na PL gówno.

 

Rejestracja pewnie przed startem serwa gdzieś godzinę wcześniej.

w IS też może być "unikalna" dadzą za 50zł i będzie gitara :D

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

serwer raczej pewniak widac po Almanti



w IS też może być "unikalna" dadzą za 50zł i będzie gitara :D

to moze odrazu wprowadzic szkatulke do Is-a co daje 999kkkk expa ? za te 100zl
a za 150 zl co daje expa+ 800 sztabek o najwiekszej wartosci
w Is-ie powinien byc exp 7/14/30 dni rekawica zlodzieja na 7/14/30 dni moneta 7/14/30dni i fryzury

Opublikowano

Mniej więcej nie wiecie o której ten START.?

19-20

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

o której zostanie włączona rejestracja

 

PS

Ponawiam Pytanie czy do IS zostaną Dodane BRONIE na 75 lvl ?

Zależy mi na odpowiedzi Admina

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

1. Ciężko znaleźć na e*pvp jakieś wachlarze? Chodzi mi o to:

78564811.png

2. Dlaczego maksymalnym lvlem jest 250lv, a bronie sa do 175? (tak, tak czekam na wasze obiecanki typu "dodamy w przyszłości") xD

 

3. Bronie 75 tylko z ripera?

 

4. Dodajcie rosy po 200szt i te wszystkie dłonie krytyka, a nie po 50 (wygoda w expie).

Opublikowano

1. Ciężko znaleźć na e*pvp jakieś wachlarze? Chodzi mi o to:

78564811.png

2. Dlaczego maksymalnym lvlem jest 250lv, a bronie sa do 175? (tak, tak czekam na wasze obiecanki typu "dodamy w przyszłości") xD

 

3. Bronie 75 tylko z ripera?

 

4. Dodajcie rosy po 200szt i te wszystkie dłonie krytyka, a nie po 50 (wygoda w expie).

2. Nikt Ci nie każe wbijać 250 :) wbij 175 zrób broń i gitara.

 

3. Tak

 

4. A to dla Ciebie 50szt to za mało?? wiesz kupisz więcej i połączysz lub wsadzisz do depo i będziesz sobie wyciągał przez pierścień.

Opublikowano

Co Ty sie dziwisz lukalski,ten serwer zostal postawiony na gotowcach ten sam Client,te same pliki a nawet ta sama stara zapowiedz,ciekaw jestem co nowego wprowadzili na serwer,bo przegladajac stara i nowa zapowiedz nie znalazlem nic co moglo by sie zmienic. Coz tak to jest jak sie stawia serwer tylko i wylacznie dla kasy aby tylko postawic i niech sb stoi,a tym czasem zaczac 1000 innych projectow. O ile sie oreintuje kolejny serwer tej Ekipy to "Parim".

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

2. Nikt Ci nie każe wbijać 250 :) wbij 175 zrób broń i gitara.

 

3. Tak

 

4. A to dla Ciebie 50szt to za mało?? wiesz kupisz więcej i połączysz lub wsadzisz do depo i będziesz sobie wyciągał przez pierścień.

 

 

prosilem o wypowiedź admina, a nie jakiegoś gimbusa który siedzi na infromatyce na mpc.

Opublikowano

prosilem o wypowiedź admina, a nie jakiegoś gimbusa który siedzi na infromatyce na mpc.

Gimbus to Cie zrobił ja nie mam tyle lat co Ty że muszę do szkoły chodzić jeszcze po za tym nie widziałem by to co pisałeś było do Administracji!! Po za tym zadałeś tak tępe pytanie że wątpię że jakiś admin będzie się powtarzać np. na temat dropu broni 75.

Opublikowano

Zagram serwer fajny tylko ta kasa..... mam na dzieje że szybciej leci z mobów

33eHdSv.png

"Apetytu nie mam, nie muszę dużo zjeść
A na przykład twoja łydka przypomina kurzą pierś
Usiądź gdzieś nad miską, naprawdę to banał
Po prostu się skup i tnij poniżej kolana"

Opublikowano

Up chcesz miec kase? ;) wykonuj misje,np za zlapanie 10 karasi w 1 z msji otrzymasz troszke kasy.

 

Sa to te same pliki,client wiec jesli grales na starym Tilianie powinienes wiedziec w jaki sposob zarabia sie kase.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Gimbusie to Cie zrobił ja nie mam tyle lat co Ty że muszę do szkoły chodzić jeszcze po za tym nie widziałem by to co pisałeś było do Administracji!! Po za tym zadałeś tak tępe pytanie że wątpię że jakiś admin będzie się powtarzać np. na temat dropu broni 75.

 

pycr7lpf.gif

 

 

@antywarn mod

 

A skąd będzie można zdobyć wierzchowca, tzn z jakich metinów i bossów.

 

i taki mały bonusik nt. atlantisa:

 

http://img96.imageshack.us/img96/4287/beztytuuqsmf.png
Opublikowano

czyli jak bronie tylko z ripa to pewnie tez is;/ heh (czyzby znowu wszytsko pod is?)

 

 

Oczywiście że tak, dziwię się że ktokolwiek zwraca uwagę na serwery tych ludzi :D

Szum o te bronie teraz to pewnie na samym starcie ich do is-a nie dadzą ale zobaczycie za 2-3 dni jaki is bd wypchany :P

Serwer by był fajny gdyby jakiś inny team go poprowadził, który by się serwerem zajmował, a nie włączył i szedł robić kolejnych 10 serwerów

na farta, byle jak najwięcej zarobić. Rozumiem wszystko bo każdy by chciał coś zarobić ale bez przesady ;O

Opublikowano

Zachowanie mavexa i całej jego gildi jest śmieszne :) Na początku rozwalili graysta, dlatego że " Lourt okradł ich na innym servie i to była swego rodzaju zemsta "

Potem hejtowali Almantie a gdy revo okazał się nie wypałem to zaczęli lizać dupe Lourtowi,aby znów wkupić się w jego łaski :)

Wasze zachowanie jest żałosne a sami jesteście dwulicowi i fałszywi. Najpierw robicie komuś włam do bazy a następnie się podlizujecie....

Jak porównuje wasze posty sprzed miesiące a te pisane teraz to aż " rzygam tęczą " :D 'WIelka gildia" a zachowują się jak podrzędne lamusy nie widzące świata poza metinem ^^

Opublikowano

czyli jak bronie tylko z ripa to pewnie tez is;/ heh (czyzby znowu wszytsko pod is?)

a co wolisz zeby byly w is szkaty?to bez sensu kazdy zaladuje w isa i bedzie mial bronie na 75

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...