Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o co chodzi w tym bocie ????? i jak odpalic przez niego gre ?? silkroad ?

 

i do czego ten bot >??

to chyba nie jest ten dział ;p może ktoś ci na pm pomoże a tak wgl :

"Dear Players, sorry for problems but we have troubles with dedicated server. We will repair it and open server soon. Please be patient!"

iv0dadx4sqp7_t.jpg

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no coś Ty.. My tu gramy w tibie, a nie jakiś silkroad... Proszę Cię opuść ten temat, a "osługiwac" się botem tutaj się nie nauczysz.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

 

orginalny1233 zapraszam do guild OceaN pm Vallenrod, FREE TAXI itd.. :D hehe

 

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

ale po co mi bot ja nie chce bocic tylko grac

 

mam ts :D jak cos mam 18 lat szukam gildi

ale wpierw musze wlaczyc tego silkroada

2 problemy

 

to jest jak odpalam lenchera

89818198083644295126.png

 

2 teraz jak odpalam silkroad.exe

83444271080325045781.png

Opublikowano

ale po co mi bot ja nie chce bocic tylko grac

 

mam ts :D jak cos mam 18 lat szukam gildi

ale wpierw musze wlaczyc tego silkroada

2 problemy

 

to jest jak odpalam lenchera

89818198083644295126.png

 

2 teraz jak odpalam silkroad.exe

83444271080325045781.png

 

Nie widać że masz 18 lat. Jak widzisz twojemu klientowi jest potrzebne update. Niestety nie zrobisz aktualizacji bo serwer nie działa. Na poprzednie stronie jest ta informacja podana. Czytaj trochę a nie spamujesz postami.

Opublikowano

 

Nie widać że masz 18 lat. Jak widzisz twojemu klientowi jest potrzebne update. Niestety nie zrobisz aktualizacji bo serwer nie działa. Na poprzednie stronie jest ta informacja podana. Czytaj trochę a nie spamujesz postami.

hmmm dziś rano server był on

a nie aktualizowało sie wiec ?

Opublikowano

hmmm dziś rano server był on

a nie aktualizowało sie wiec ?

BSObj plugin świadczy o nie zaktualizowanym kliencie lub bocie.

 

Rusz tym swoim mózgiem jak go masz. Wiele razy na forum były opisywane twoje problemy.

Opublikowano

i co z tego wiem ze jest nie zaktualizowany

 

omg

mi chodzi o to dlaczego sie nie aktualizuje nawet jak server jest on

Bo mają problemy z serwerem. A i popraw swój nick bo też masz byka w nim.

Opublikowano

nie wiem co może być źle ale może napisz o tym problemie na forum ardebran'a lub spróbuj wyłączyć antywirusa :)

ew. jeżeli masz clienta od dawna to spróbuj zmienić ip w launcherze lub pobrać go ponownie (bo po przeniesieniu na innego dedyka zmieniło się ip serwa)

TaI6c.jpg

 

Opublikowano

mój kolega pobrał z strony ardabran klienta i ma ten sam problem co ja ze nie chce sie aktualizowac i nie ma ikonki start

 

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji 'edytuj'.

/Miyoshi

Opublikowano

Po wpisaniu adresu strony czekam... czekam... czekam... nic.

Jak wlaczam klienta to wyskakuje mi po pewnym czasie, ze niby jest inspekcja.

Ktos wie jak to naprawic??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...