Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bangladesh To tam mają internet? :O

przy rejestracji wystarczy podać -.-

 

@Delma

Twoje IQ to chyba ujemne jest. Wystarczy podać Bangladesh żeby było widać, że ktoś rejestrował się z Bangladesh'u -.-

 

@30STM

 

Jeden z niewielu, który nadaje się do gry

Opublikowano

Boże jak tak teraz czytam te wasze wszystkie krótkie wypowiedzi typu "Brak słow" , "Kiedy ON". To myślę, że przyjdzie Sh4ke albo -pawlak- . Zrobi sobie kanapki, i będzie sypał banami jak diller fetą krechy :D

Opublikowano

@UP

Brak słów.

@Down

Podać internet?

 

trzeba podac umowe hehe :)

 

 

 

@pettka

i kto tu pisze o IQ ujemnym... tylko ty chyba sie sie nie zorientowales ze to beka-.-

Opublikowano

Boże jak tak teraz czytam te wasze wszystkie krótkie wypowiedzi typu

"Brak słow" , "Kiedy ON". To myślę, że przyjdzie Sh4ke albo -pawlak- .

Zrobi sobie kanapki, i będzie sypał banami jak diller fetą krechy :D

 

lepsze takie wypowiedzi , niż ... o tym kto z jakiego kraju się zarejestrował , kogo to obchodzi... ważne żeby ludzie byli. Dla mnie to może być i turk

Opublikowano

Jak będziemy znali dokładną godzinę otwarcia to od razu podzielimy się tą informacją z wami.

Póki co staramy się jak możemy i robimy co w naszych siłach, aby jak najszybciej otworzyć serwer, niestety nie wszystko zależne jest od nas, ale serwer zostanie dzisiaj otwarty! :)

Opublikowano

Jak będziemy znali dokładną godzinę otwarcia to od razu podzielimy się tą informacją z wami.

Póki co staramy się jak możemy i robimy co w naszych siłach, aby jak najszybciej otworzyć serwer, niestety nie wszystko zależne jest od nas, ale serwer zostanie dzisiaj otwarty! :)

Macie jeszcze 2godziny 8 minut :) jak nie to nas oszukales! :)

Opublikowano

@Ken

Sądzisz, że co miałem na myśli? Na pewno nie to, co większość tu Spamujących, kiedy ON/długo jeszcze/ile mamy czekać. Co z tego, że zarejestrowali się z Salomoni, kogo to interesuje.

Szkoda, że już tu nie zaglądają moderatorzy, bo przydałoby się i to bardzo.

Widzę, że czujesz do mnie jakąś nienawiść, nie wiem za co.

@UnTiK

Tak, na pewno będą punktualni.

Opublikowano

- Serwer będzie dzisiaj otwarty, spokojnie! :)

- niemożliwe, jest off.

Piccard-Facepalm.jpg

------------------------------

ARDREBRAN, powtarzasz to przez ostatnie cztery strony. Już wiemy to.

@Down

Wskaż mi go.

Tak, mnie też rozbawiło. :D

Opublikowano

@upup

Przedskoczkowie

@up

To było do tego postu, w którym ktoś napisał, że serwer on.

Jak piszę to nie widzę co kto inny pisze.// Swoją drogą zabawnie to wygląda:D

Opublikowano

Skoro jest was 3 osoby w TEAM , to dlaczego było 5 osób na serverze przed chwilką :P ??

 

 

Ziomek nie siej fermentu... polowa ludzi dostala zawalu ;)

Opublikowano

Dobra to ja jadę na cpn po Wódke :D

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...