Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] ARDEBRAN™ - Old School na dłużej! ;-)


ARDEBRAN™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dobra chlopaki to ekipa bedzie na noc :D

cos jakis ts moze?

 

 

@radasek

daj mi 30 minut i cos Ci tu pokaze xD

Opublikowano

Strona już jest, teraz skupimy się na serwerze więc pójdzie szybciej :)

Później dodamy na stronę Vote, Donate, Downloads, itd. póki co chcieliśmy zasięgnąć waszej opinii co do strony oraz udostępnić Wam register :)

Opublikowano

Strona już jest, teraz skupimy się na serwerze więc pójdzie szybciej :)

 

Później dodamy na stronę Vote, Donate, Downloads, itd. póki co chcieliśmy zasięgnąć waszej opinii co do strony oraz udostępnić Wam register :)

 

Strona czytelna poki co jest dobrze ;) jak juz glowna bedzie chodzic to pewnie sie pojawia pelniejsze opinie ;)

Opublikowano

Strona już jest, teraz skupimy się na serwerze więc pójdzie szybciej :)

 

Później dodamy na stronę Vote, Donate, Downloads, itd. póki co chcieliśmy zasięgnąć waszej opinii co do strony oraz udostępnić Wam register :)

 

A nie lepiej zaczac jutro niz na "chama" startowac? duzo osob musi isc do pracy / szkoly i nie ma czasu na nocne granie.

Sadze ze przesuniecie otwarcia na jutro w godzinach 16-17 bedzie bardziej rozsadne..

Opublikowano

Za ile można się spodziewać otwarcia serwera ? Pytam bo nie wiem czy warto czekać czy iść spać bo muszę wstać prędko ;)

Opublikowano

jakie przesuniecie? o czym Ty gadasz..uwierz mi ze i tak zapewne 30-60 graczy bedzie online.

Opublikowano

A nie lepiej zaczac jutro niz na "chama" startowac? duzo osob musi isc do pracy / szkoly i nie ma czasu na nocne granie.

Sadze ze przesuniecie otwarcia na jutro w godzinach 16-17 bedzie bardziej rozsadne..

Lol ale jak już wszyscy czekają a może ruszyć dziś to chyba lepiej bedzie jak ruszy dziś a nie czekać do jutra

Opublikowano

@Hunter

Jesteś upośledzony? Siedzisz w temacie cały czas, admin pisał, że wyrobi się tak szybko jak tylko może, więc nikt nie wie za ile dokładnie. -.-

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...