Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jakie skrypty wlaczyc zeby sam bił przeciwnikow , farmil , i kupywal itemy ?

Kiedyś naprawdę powstanie tutaj coś zajebistego, ale to kiedyś..

Opublikowano

poczytałbyś na forum wcześniejsze tematy to wiedziałbyś, że są problemy ze stroną BoLa i serwerem a co za tym idzie samym BoLem

Kiedyś DarkOrbit, aktualnie League of Legends


andhg1.jpg


Opublikowano

Co daje ? Zamiast w BoLu uruchomionych tylko 5 skryptów możesz mieć nielimitowaną ilość, masz dostęp na forum do specjalnego działu VIP i lepszymi skryptami, dodatkowo z VIPem masz możliwość np. skin hacka a w darmowej wersji nie ;)

 

Czy musisz kupować co miesiąc po 10$ ? Nie bo są też inne okresy kupna tylko nie pamiętam ile każdy kosztuje.

 

Można kupić na:

1 dzień - chyba za 1 $ nie jestem pewien

7 dni - chyba 5 $ bo też nie pamiętam

na miesiąc - 10 $

na 6 miesięcy - 50 $

Kiedyś DarkOrbit, aktualnie League of Legends


andhg1.jpg


Opublikowano

Jako że stary temat usunięty, to proszę odemnie :)

 

Link do oficjalnej strony, forum:

 

http://botoflegends.com/

 

Co robi program:

- Automatyzuje różne czynności np. combo*.

- Różne exploity ( np. free ashe Q )*.

- Wbudowana zmiana skinu postaci ( lokalnie, tylko ty to widzisz ).

- Maphack.

- JunngleTimes*.

- 100% AFK Boty np. mój do dominiona. Załaduj, zostaw, kliknij kontynuuj po grze :)

- Łatwa konfiguracja, większość postaci ma gotowe skrypty które robimy my devloperzy lub userzy.

- ZoomHack.

- Program jest DARMOWY**.

- Wiele więcej...

 

* - Z skryptów customowych.

** - Istnieje wersja VIP - 10$.

 

Poradnik:

1. Pobierz paczkę.

 

http://botoflegends.com/forum/files/file/2-bol-studio/

2. Wypakuj i uruchom.

3. Poczekaj aż program się zaktualizuje.

4. Zarejestruj się na forum BOL.

5. Zaloguj się wcześniej stworzonym kontem.

Program w tym momencie powinien się załadować poprawnie.

 

Jak włączyć funckje programu?

W zakładce main po prostu zaznaczamy to co chcemy.

Zoom Hack - Nieskończone oddalenie kamery.

Skip Welcome Msg - Usuwa BOL Relase xxx po załadowaniu gry ( np. jak streamujesz ).

Minimap Hack - Pokazuje na minimapie gdzie ostatni raz był przeciwnik widzany ( czasami też w FOW ).

Extra Awareness - Przewiduje gdzie będzie przeciwinik i rysuje go w FOW.

Speech Recognition - Pisze na czacie / steruje skryptami.

Skin Hack - Zmienia ci skina postaci.

Inject BOL - Włącza injectowanie się programu do gry.

Disable BS Avoider - Wyłącza system zapobiegający bugsplatom w wypadku gdy skrypt ma błędy, polecam nie zaznaczać!

 

Jak uruchomić skrypty z BOL Mods?

BOL Mods to wbudowane w BOLa skrypty.

1. Przejdź do zakładki Search Scripts.

2. Zaznacz skrypt który cię interesuje.

3. Kliknij Download.

4. Przejdź do zakładki BOL Mods.

5. Zaznacz skrypt który cię interesuje.

Skrypt będzie załadowany do gry =)

 

Jak dodać własne skrypty?

BOL obsługuje też możliwość pisania własnych skyptów, można je pobrać z oficjalnego forum.

1. Wejdź w zakładkę Custom Scripts.

2. Kliknij new script.

3. Skopiuj i wklej treść w pole edytora.

4. Zapisz pod wybraną nazwą.

5. Przejdź do zakładki Custom Scripts.

6. Zaznacz skrypt który dodałeś.

 

Videoporadnik w języku angielskim:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FRMgLWV1t0E

 

( Trochę outdated ale ustawianie, itd. jest identyczne )

 

Jeśli ktoś ma jakieś pytania pisać w temacie, postaram się pomóc :)

Jeśli będzie zainteresowanie mogę nagrać polski VTut ( bardziej aktualny przy okazji :P )

dziala to ?

 

dziala ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czy BOL mi pomoże w wybijaniu się z silvera V do golda V ?

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Opublikowano

mam wielka proxbe, ponieważ kupiłem an 5 lvl'u RP i chciałem zrobic Gifty mi i kumplowi, ale okazało się ze od 20 mozna dawać nie od 10 i potrzebuej szybko tego bota ale jako ze nie działa na non premium bardzo bym prosił o pozyczenie VIPA na 2 dni bede bocił 24/7 przez 2 dni aby wbić 20 lvl! prosze o pomoc!!!

Opublikowano

You are missing Direct X Redist (June 2010), please download and try again. - może mi ktoś pomóc rozwiązać ten problem? ;) Z góry dzięki.

Opublikowano

działa to jeszcze ??? Prosze o pomoc skype : dropterror13 prosze nie wiem co zrobic nic mi sie w lolu nie pokazuje .. czy to jakos trzeba wlaczyc ?


Dodam, że nie ma prawa wam działać (non vip) bo jest płatny do któregoś tam listopada (chyba do wtorku). Więc nie spamować :P

 

 

 

co teraz nie dziala ??

 

Jeśli pomogłem licze na " + "

Opublikowano

działa to jeszcze ??? Prosze o pomoc skype : dropterror13 prosze nie wiem co zrobic nic mi sie w lolu nie pokazuje .. czy to jakos trzeba wlaczyc ?

Bo dla free userów działa dopiero od 05/11/13.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...