Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoL] Ogólny poradnik


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 880
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Problem z Custom Scripts... Wyskakuje błąd:

attemtp to call global "LoadVipScript" +

tam jakieś cyferki i literki.

         01285488766390985517.png

          Czego ludzie nie zrobią dla "+" i po co? Szczęście one Wam dają?

                                                           Tylko głupi się nie myli! 

Opublikowano

Problem z Custom Scripts... Wyskakuje błąd:

attemtp to call global "LoadVipScript" +

tam jakieś cyferki i literki.

Musisz zakupić VIPa (Subscriber) za 1$ na dzień lub 10$ na miesiąc

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

a masz vipa na forum bola? xD jak nie to nie beda ci dzialac skrypty pod vipa

 

Musisz zakupić VIPa (Subscriber) za 1$ na dzień lub 10$ na miesiąc

Nie, po prostu spudgy zjebał ten update i dorzucił jakiegoś liba bez

if VIP_USER then
    require "jak_tam_polaczki"
end
Opublikowano

ten bot jest tylko płatny? Bo jakos nie widze opcji " nie platnej " :D

 

@

sory za problem, juz wszystko wiem. Jednak da rade :D

 

 

@

 

wybieram jakis skrypt z zakladki search script i dalej nie dziala....

szefmarcin.png

Opublikowano

dobra, bot niby odpalony, zapoda ktos skrypt do bicia refkow ?

 

EDIT.

bota teoretycznie wlaczylem, ale nie mam zadnego pliku w scripts, nic mi ten bot nie dziala, patrzylem na przykladzie TFA, ale nic nie dziala... teoretycznie sciagnalem skrypt w "search scripts", i niby jest w zakladce "bol mods" ale w grze nic nie widac... moze trzeba jakies rozdzielczosci dopasowywac ?

Opublikowano

Mam problem ;D A mianowicie. Zarejestrowałem się jak trzeba, odpalam BoL'a, wpisuję login i hasło, klikam na login i okienko znika. Totalnie nic się nie dzieje, nic nie odpala ;/ czy wiecie może o co chodzi? Od razu mówię, że odpalam to pierwszy raz. Mam Windows 7 32 bit. Z góry dziękuje ;D

Opublikowano

Mam pytanie, dlaczego mi ten bot nie potwierdza dołączenia do wyszukanej gry?..

Wszystko jest okej do momentu wyszukania gry, i cały czas pisze że odrzucono grę, bo nie chce na nią najechać ... Jest na to jakiś sposób?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...