Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][1.4.7] rpg.yonjicraft.pl - Najlepszy serwer RPG w sieci! [Frakcje][Questy][Skille][300 slot!][Expienie][Autorskie Pluginy][Non-Premium][No-Wl]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 423
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam. Będę szczery:

+ Administracja pracowita i odnajdująca wspólny język (dziękuję Venince za tak szybką ingerencję w sprawie Tardis.)

+ Brak łagów/lagi niespowodowane grą na serwerze

- Diax mafia jak na każdym dużym serwerze (Ah, ta chemia)

+ Duża i rosnąca ilość questów (fabularne, poboczne, edukujące i komediowe)

+/- Mieszane zachowania ludzi (hejt i pomoc, killerzy i poradnicy)

+ Zaangażowanie w rozwój serwera (praca wre nawet gdy gracze spokojnie grają)

Opublikowano

Polecam. Będę szczery:

+ Administracja pracowita i odnajdująca wspólny język (dziękuję Venince za tak szybką ingerencję w sprawie Tardis.)

+ Brak łagów/lagi niespowodowane grą na serwerze

- Diax mafia jak na każdym dużym serwerze (Ah, ta chemia)

+ Duża i rosnąca ilość questów (fabularne, poboczne, edukujące i komediowe)

+/- Mieszane zachowania ludzi (hejt i pomoc, killerzy i poradnicy)

+ Zaangażowanie w rozwój serwera (praca wre nawet gdy gracze spokojnie grają)

Opublikowano

Polecam. Będę szczery:

+ Administracja pracowita i odnajdująca wspólny język (dziękuję Venince za tak szybką ingerencję w sprawie Tardis.)

+ Brak łagów/lagi niespowodowane grą na serwerze

- Diax mafia jak na każdym dużym serwerze (Ah, ta chemia)

+ Duża i rosnąca ilość questów (fabularne, poboczne, edukujące i komediowe)

+/- Mieszane zachowania ludzi (hejt i pomoc, killerzy i poradnicy)

+ Zaangażowanie w rozwój serwera (praca wre nawet gdy gracze spokojnie grają)

Opublikowano

Polecam. Będę szczery:

+ Administracja pracowita i odnajdująca wspólny język (dziękuję Venince za tak szybką ingerencję w sprawie Tardis.)

+ Brak łagów/lagi niespowodowane grą na serwerze

- Diax mafia jak na każdym dużym serwerze (Ah, ta chemia)

+ Duża i rosnąca ilość questów (fabularne, poboczne, edukujące i komediowe)

+/- Mieszane zachowania ludzi (hejt i pomoc, killerzy i poradnicy)

+ Zaangażowanie w rozwój serwera (praca wre nawet gdy gracze spokojnie grają)

 

Ale mogłeś chociaż dodać coś od siebie, a nie wklejać na żywca ode mnie...

Opublikowano

Event został zakończony

 

Oto podium:

 

I miejsce: jubeu

II miejsce: aqdk

III miejsce: Kyuuubii

 

Gratulujemy zwycięzcom. Za jakiś czas wrzuce tutaj screenshoty ;)

Opublikowano

Widzę, że forum jeszcze śpi więc napiszę tutaj pomysł na event. Otóż proponuję zorganizować jakieś walki, najlepiej drużynowe na jakiejś wielkiej arenie. Działałoby to tak, że w każdej drużynie jest powiedzmy 10 osób. Każda walczy z inną i ta która wygra najwięcej walk wygrywa jakąś nagrodę. Liczba miejsc ograniczona do np. 5 drużyn by nie przeciągało się nie wiadomo ile. Jeśli będzie remis to oczywiście dogrywka. W kwestii skillów sami ustalcie, wtedy liczba miejsc w drużynie mogłaby by być mniejsza, a sama walka byłaby bardziej widowiskowa.

Wyposażenie:

Żelazna zbroja

Diamentowy miecz

Brak miksturek

 

Regulamin? Raczej prosty w stylu: Zakaz używania programów wspomagających, bugów itp.

Piszcie co myślicie.

polaku3.png


Opublikowano

Widzę, że forum jeszcze śpi więc napiszę tutaj pomysł na event. Otóż proponuję zorganizować jakieś walki, najlepiej drużynowe na jakiejś wielkiej arenie. Działałoby to tak, że w każdej drużynie jest powiedzmy 10 osób. Każda walczy z inną i ta która wygra najwięcej walk wygrywa jakąś nagrodę. Liczba miejsc ograniczona do np. 5 drużyn by nie przeciągało się nie wiadomo ile. Jeśli będzie remis to oczywiście dogrywka. W kwestii skillów sami ustalcie, wtedy liczba miejsc w drużynie mogłaby by być mniejsza, a sama walka byłaby bardziej widowiskowa.

Wyposażenie:

Żelazna zbroja

Diamentowy miecz

Brak miksturek

 

Regulamin? Raczej prosty w stylu: Zakaz używania programów wspomagających, bugów itp.

Piszcie co myślicie.

 

10 osób w każdej drużynie to troszke za dużo, za duży chaos, 5-6 powinno być ok. Pomyślimy nad tym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...