Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][PRIV] Prywatny serwer gry Gladiatus [Ultimma.cba.pl]


enichilato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo jeszcze musisz czekać albo ma mniej niż 20hp.

 

Błąd z DMG w podglądzie nic nie zmienia tylko złe wyświetla.

 

120 xp to dużo? Za zadania dostajesz 16 xp na 4 lvl. ja na oryginalnym na 114 lvl dostaje po max 15 xp.

 

Brak limitu ptk na wyprawy.

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak bo szybciej się expi na normalnym ale i tak gram i polecam ;d

Arenka nie działa może to dlatego że goście multi maja bo podobne nicki (nie moge atakować 5 powyżej siebie z top 5 moge)

 

A tu propozycje tła:!

1.

.fvvgg6.jpg[/font]

 

2.

 

30iazgm.jpg

 

Białe ramki spokojnie mogę edytować

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

@UP, a nie za małe te tła trochę ? Ja nie gram na telefonie więc ... :huh:

 

A co do tematu to na jakies zasadzie masz zrobione ataki ? Na Arenie mogę atakować tylko graczy, którzy są nade mną czy każdego można ? Bo jak chcę zaatakować gościa to czasami wywala komunikat że jest za słaby .

2863366318.png

Opublikowano

Mogę z top 5 normalnie aatakować, a nad sobą żeby wejść wyżej nie.

 

A co do tła to po co większe na forum?

To tylko przykład.

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

szkoda ze itemy te co sa dostępne nie maja % albo normalnych stat ;[

 

czekam na gildie i na carfing ;p żeby można lepsze eq robic ;p

Opublikowano

Lou jak gildie będą to ja zakładam i ty dołącz adminka bedziesz miał od razu juz wszystkich zapraszam do naszej gildii lecz nie wiem jaka nazwa będzie;:)

Opublikowano

Nie podoba mi się oprawa graficzna, jeżeli kiedyś zostanie zrobiona nie kłująca w oczy to chętnie zagram.

Opublikowano

Endrju zadziwia mnie to że niektóre podstawy treningu masz lepsze mimo ze miałem taka przewagę ;[ skąd ty bierzesz ta kasę ?? :D

 

 

zauważyłem ze jak ktos do mnie pisze na pw to nie pokazuje mi ze dostałem wiadomość

 

Endrju czytaj pw w grze

Opublikowano

segregowanie w rankingu nie działa (według złota)

 

w statystykach pokazuje ze mam 200 + zwycięstw a walk wyświetla 80

 

nowe konta nadal dostają 202.5k z czego nam daje pełno gold bugerów ...

(po zobaczeniu rankingu są ludzie co maja lepsze treningi na 1-5 lvl niż kto kolwiek z Topki

1kk na 1 lvl daje nam trening

przynajmniej tak bym za trenował.

władanie :60

Zręczność: 70

chary: 60

proponuje pousuwać konta które są nie aktywne bo szkoda miejsca na serwerze ;]

Opublikowano

Gracz "Ultix" Został usunięty za multikonto.

Gracz "Xaber" Został usunięty za multikonto.

Gracz "Patrisjo / Victis10" Został usunięty za multikonto.

Gracz "grzenek" Został usunięty za multikonto.

 

Gracz "Endrju" Stracił swoje złoto za multikonto.

Gracz "Tata" Stracił swoje złoto za multikonto.

Gracz "BlackLeader" Stracił swoje złoto za multikonto.

Gracz "Martyna" Straciła swoje złoto za multikonto.

Gracz "toto1212" Stracił swoje złoto za multikonto.

Gracz "Masdi" Stracił swoje złoto za multikonto.

Gracz "patryk" Stracił swoje złoto za multikonto.

Gracz "travis17" Stracił swoje złoto za multikonto.

 

Zmiany:

- Rejestrować można 1 konto na 1 IP

 

 

Kary:

- Multi : 2 konta na 1 IP [usunięcie drugiego konta zerowanie złota na głównej postaci.]

- Multi : 3 konta na 1 IP [Reset konta głównego i usunięcie reszty]

- Multi : 4 do XX kont na 1 IP [usunięcie wszystkich kont]

 

Gracze którzy stracili konta mogą oczywiście zacząć grę od nowa *uczciwie*.

 

Gracz o nick-u Wojowniczka w grze proszony o kontakt na pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...