Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][PRIV] Prywatny serwer gry Gladiatus [Ultimma.cba.pl]


enichilato

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Naprawione błędy:

- Mimo tego że przeciwnik nie zdobył złota i to i tak było odejmowane z konta atakowanego.

- Mimo tego że przeciwnik nie zdobył złota i to i tak było dodawane do statystyk związanych ze straconym złotem na arenie.

 

Zmiany:

- Różnica walk na arenie z możliwością zdobycia złota od przeciwnika to -10 poziomów.

 

Nowości:

- Stare raporty są kasowane automatycznie po 3 dniach.

Opublikowano

ok fajnie wiedzieć czekamy na więcej nowości :P 2 dni nie grałem a Endrju juz 31 xD przydało by sie eq bo np na wyprawach z 30 nie daje rady ;[ ;[

Opublikowano

Właśnie dodaje co nieco.

 

No i system craftingu też dodaje.

 

A co zatem idzie system bogów tez nie długo będzie działał bo będzie wymagany do craftingu.

Opublikowano

jak dodajesz zbroje i bronie i resztę eq to zrób tak by np na 1 lvl można zakładać 5 lvl bo tak to sensu nie ma teraz widze nowa zbroje ale żeby ją założyć muszę wbijać 4 lvl jeszcze xD

Opublikowano

Testowałem skrypt zdejmujący itemy.

Będę zmieniał strukturę bazy danych więc będę musiał odjąć staty przedmiotów od każdej postaci.

 

Na razie można założyć z powrotem bo jeszcze nie zmieniam nic.

 

Nic nie znikło po prostu przedmioty się same zdjęły.

Opublikowano

To jak już będę dodawał nowe.

To wtedy reset przedmiotów całkowity i zostają tylko nowe itemki.

 

Od 12:50 do 18:00 gra nie będzie dostępna.

Opublikowano

Właśnie że ja nie będę testował..... Tylko już wdrażam przetestowane rzeczy.

A trochę tego jest więc to potrwa.

 

Zabezpieczenia są.

Opublikowano

Jeden z komentarzy html zawiera niemiecki napis cos na A... przynjamniej jak patrzylem to byl wczoraj.

Powiadasz ze nie pracujesz z baza danych tak? A tak wgl jakiej bazy uzywasz?

Endrju

Spokojnie wiem o czym pisze :) Chodzi mi tylko o prawa autorskie do wykorzystania wlasnoci Gameforge

 

co do Css-a z gladka. Nie mogą zastrzec sobie praw do stałych nazw jakie są w ów języku. Więc mogę mieć 1:1. Co innego grafika.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...