Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][PRIV] Prywatny serwer gry Gladiatus [Ultimma.cba.pl]


enichilato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok spoko a ja mam pytanie jest jakiś limit zdobycia kasy na Arenie ??

bo jak atakuje innych na arenie dostaje max 80 golda a jak ty mnie zaatakowałeś (moj nick aaaa) to zgarnąłeś 1.700 a nawet tyle nie miałem przy sobie ;p

 

oraz 2 pytanko Zmienisz mi nick z aaaa na Lou

 

Mój limit to 1150,a jak enichilato mnie zaatakował to zgarnął 1700 ponad jak u ćb fajnie wiedzieć,że to ty jesteś ten aaaa :D i fajnie,że dałeś tyleee golda :D

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wzór = 10%*[złoto atakowanego]+4.5*[poziom atakującego]

A odbiera z konta atakowanego tylko 10% aktualnego stanu.

 

Ja na pewnego gracza tyle ataków już zrobiłem i nic nie ubywa mi w nagrodzie xD ani mu :D i tylko cały czas 115x :D

Opublikowano

no ba że robimy gildie :D

 

a co do tego że tyle dałem to i tak nie powinno być możliwe bo jak zabiera 10% całego golda to jest błąd ! bo nie miałem 17k ;p tylko 200 golda

Opublikowano

czyli tak jak ja bde miał 10k przy sobie co daje mi 10 % z 10 k daje 1k ?

+ 4.5* 12lvl to jest 16.5k? + 1k daje nam 17k ?

czy 1.700 ?

 

nie da sie anulować zadan !

Opublikowano

Lou jak ty wbiłeś za walki ponad 140 k ??? jak jeszcze pare min temu miałeś z 10

Opublikowano

ok a mam pytanko kiedy będzie można zobaczyć reszte eq ?? amulety tarcze ? no bo wiesz nie zawsze można liczyć na same staty w wyprawie

 

jak chcesz mogę ci pomów zrobić kilka itemków tylko napisz na pw jaki wzór i przygotuje troszke

 

4 strzały PO 20K

Opublikowano

Niestety itemy muszę dodawać na poziomie bazy danych Mysql.

 

Lou jak ty wbiłeś za walki ponad 140 k ??? jak jeszcze pare min temu miałeś z 10

 

Z okazji świąt każdy gracz dostaje jednorazowo 200.000 złota i atakował ludzi na arenie i dostawał po 20.000 za atak.

 

Ps. Prezent dostają tylko aktywni gracze.

Opublikowano

ok a mam pytanko kiedy będzie można zobaczyć reszte eq ?? amulety tarcze ? no bo wiesz nie zawsze można liczyć na same staty w wyprawie

 

jak chcesz mogę ci pomów zrobić kilka itemków tylko napisz na pw jaki wzór i przygotuje troszke

 

4 strzały PO 20K

 

Ok już wiem jak hehehee thx :)

 

@Up travis :)

@Down okej :) chętnie się przyłącze :D

Wbijać levle panowie :D

Opublikowano

Widzę nie moge się doczekać kiedy gildie będą dostępne jaką nazwe robimy?:P Elita Ultimmy?:P

 

Zaczolem reklamować serwer na forum moich kolegow:P

Opublikowano

40k ?? 20k dostałem ??

 

nalicza 2x ;[ w rankingu ??

 

W falmilli nie działa dokładnie licznik statusu :)

Opublikowano

40k ?? 20k dostałem ??

aha :D ja tu napędzam sobie gospodarke xD i to na szeroką skale :D

 

Zaraz to ja będe mieć po 40 k za walke :DDDD

Opublikowano

oo :) chyba muszę poważnie trenować :) lipa troszkę ze w sklepach sa jednakowe bronie dla każdego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...