Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NEW][PRIV] Prywatny serwer gry Gladiatus [Ultimma.cba.pl]


enichilato

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyprawy już są.

 

W craftingu?

Polepszanie stat przedmiotów.

Np. siła .

 

Na tym serwie to gracz decyduje jakie staty ma przedmiot. Oczywiście to kosztuje.

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ok czyli jak dam np bron tą co mam i chce tam bony 1 siły to ile zapłacę

ze 100 golda ?

 

i jeszcze to będą bony normalne czy % ?

oraz jak już dodam sile i ma wbudowane 1 to mogę rozbudować dalej ??

Opublikowano

Dodajesz tyle ile masz złota.

Wzór : ([podstawa na przedmiocie]+1)*cena

 

Siła / Zręczność cena=7.000

Władanie bronią / Charyzma cena=10.000

Budowa fizyczna / Inteligencja cena=1.000

 

 

Na razie będą tylko staty stałe.

Opublikowano

łooo troszkę drogo :D nawet jak na priv chyba ze dasz lepsze zadania bo teraz niby gram ale zarobiłem tylko 35k albo z wypraw zwiększ drop kasy

 

no ale twoja gra rób ja uważasz :)

Opublikowano

Mam pytanie dlaczego się tak słabo expi ? bo za kobre dostaje 3 expa i za człowieka 4 expa i to wbija mi ( ja mam 3 lvl ) 4 % -.-

Jeśli grasz w lola: Pisz do mnie na PW ^^

 

 

Jeśli ci pomogłem daj lajka :*

Opublikowano

Dobra zmniejszyłem ceny.

z 7000 na 4000

z 10000 na 6000

 

Exp jest losowy od 1 do 16.

 

Wszystko jest brane pod uwagę poziom poziom przeciwnika różnica poziomów.

 

Ostatecznie zmniejszono cenę craftingu.

Sila / Zręczność = 1000

władanie bronią / Charyzma = 2000

Budowa fizyczna / Inteligencja = 400

Opublikowano

Kilku maniaków gladka złapało lekką podnietę i zachwycają sie tym jakby to była nie wiadomo jaka gra. Prawda jest tak, iż ta giereczka (przynajmniej mnie) nie zadowala, nie spełnia tych oczekiwań jakie z nią wiązałem. Miałem nadzieję, że jeśli ktoś stoworzy już priva to będzie sie on opierał na gladku z przed 2 lat. Osobiśćie myślę, iż jeśli tak nie będzie to nie przyciągnie on zbyt dużej ilości graczy. Wybaczcie mi, że pisze to tak otwarcie ale chcialem się podzielić z Wami moją opinią. Nie mniej jednak gratuluję autorowi gry bo musiał włożyć sporo czasu i pracy. Liczę, że ta gra-beta będzie się rozwijała w odpowiednim kierunku. Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...