Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LiveCraft : Żyj realnie - wirtualnie ! [Zapowiedź] [Realne życie] [Mody] [Launcher] [Autorskie pluginy] [Pojazdy] [Mafie] [Broń]


Uberfuhrer

Jakie chciałbyś mody na serverze ?  

599 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by? aby by? IndustrialCraft ?

  2. 2. Czy chcia?by? BuildCraft'a ?

  3. 3. Ma by? RedPower i Forestry ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kroganin ale mozemy kontynuowac prace nad budową mapy na hamachi ale to jezeli tylko zrobiłeś save mapki

 

Kroganin i co dzwonisz na policję? Może najpierw zaświadom o tym ovh

 

Ktoś chęnty na technika pisać na PW do Kroganina!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kroganin ale mozemy kontynuowac prace nad budową mapy na hamachi ale to jezeli tylko zrobiłeś save mapki

 

Kroganin i co dzwonisz na policję? Może najpierw zaświadom o tym ovh

 

Ktoś chęnty na technika pisać na PW do Kroganina!!!!!!!!!!!!!!!!

Z technikiem nie ma kontaktu więc jak ktoś jest chętny zapraszam na pw.
Opublikowano

Wiek :12 ale ale nie jestem jakimś małym dzieciuchem

Dyspozycyjność :na tygodniu 3-4 godz sobota niedziela 3-4-5 godz

Znajomość komend :wordedit 5/10 serwerowe podstawowe 7/10(nie używam word edita do budowy)

Umiejętności :Głównie dekoracje i szczegóły,ale robię też budynki

Znajomość ort. :7/10

Coś o sobie (Min. 4 zdania !) :Mam na imię Hubert.Lubie grać w minecraft Word of tank.Jestem przyjazny i opanowany.Lubie cisze i spokój bez chaosu.

Kontakt :gg:44333413 skype:Hubert.Chudy albo GraPL

Opublikowano

@Up wiesz możemy go przyjąć i zobaczyć czy się sprawdza, a nie tak jak ten JoJo wszystko trzeba po nim poprawiać i jeszcze zabawy na serwie urządza :/

 

Ja na JOJO wnoszę skargę o wydalenie z Budowniczego i wyrzucenie z WL. Kto mnie popiera, pisać pod spodem.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

@gretka

 

Dlaczego decydujesz za mnie ?

 

@Hubertin12

 

Według mnie przyda nam się ktoś kto ładnie udekoruje miasto.

Przyjęty.

 

@Romanowskika

 

Nie popieram.

Opublikowano

Jak np. Ten wczorajszy pogrzeb!!!

 

Poza tym, musiałem po tobie MCDonalda poprawiac bo, ześ 2 szybki wstawil a resztę brzydką wełną obtoczył i zadowolony. MCDonald jest oszklony praktycznie z każdej strony. Na dodatek wygladał jak bunkier. Na KFC było popatrzeć, to nie wygląda ja kfc, to wygląda jak składowisko śmieci, no pawia tylko puścić.

 

Dziwi mnie tylko dlaczego Kroganin1 stoi za tobą, bo akurat tego nie wiem. nie chodzi o to, że to dziwne, tylko o to co ty dla niego takiego zarobiłeś, bo akurat jemu to powinno być obojętne, a on stanowczo NIE powiedział.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

PS. jak byście mnie szukali, to za 1h wejde na forum, bo ide dokończać projektowanie mojej Villi, zobaczy się, czy będzie ona dla wszystkich budowniczych.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

@up

 

Sry nie zauważyłem ;)

Btw przyjęty jaki masz nick w Minecraftcie ?

 

@gretka

 

puma otrzymał odpowiedź, że ma podać ip serva.

Jeżeli go nie odzyskamy sprawa ląduje na Policję.

Opublikowano

To jak zrobicie ten mod na skateboarding w przyszłości lub niedługo? Na łyżwy, rolki i deskorolki. Da się na pewno, bo już czytałem na forum minecraft.net że trzeba zmienić grafikę wchodzenia na pojazd bo domyślnie Steve zawsze siada, a na deskorolke trzeba wejśc, rolki,łyżwy założyć. :D

Opublikowano

@Kroganin1

 

Dobra ok, też sory za tamto, ale niech JOJO się troszkę ogarnie.

 

 

Zaraz, to Puma ukradł serwer :O

 

 

Jak tak, to LOOOOOL...!!!

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Minecraft jest zrobiony ja Javie, na szczęście ja Javie. ;] Dzięki temu można praktycznie wszystko zrobić dzięki modom. Tylko jest jedna wada - sprzęt = kasa. :( Dodatkowo czas zżera robienie takich większych modów.

Opublikowano

PS. Podpowiedzcie, na ile poziomów zrobić Ville, 2, 3, 4 czy większą (chodzi mi o estetyke) Villa ma wymiary ok. 50x35, a cała działka 64x44

 

 

Kawałek Villi zabiera garaż dla samochodów, ale nad nim też będę budował.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...