Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LiveCraft : Żyj realnie - wirtualnie ! [Zapowiedź] [Realne życie] [Mody] [Launcher] [Autorskie pluginy] [Pojazdy] [Mafie] [Broń]


Uberfuhrer

Jakie chciałbyś mody na serverze ?  

599 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by? aby by? IndustrialCraft ?

  2. 2. Czy chcia?by? BuildCraft'a ?

  3. 3. Ma by? RedPower i Forestry ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@3up pomysł dobry, a steve'a tworzyć nie trzeba by bo mrjojo dodałby do paczki moda "Armor Stand" czy jakoś tak od rigusumi (czy jak to mu).

 

@topic Myślę nad tym, aby do paczki dołączono mod "Shelf". Są to szafeczki a'la schodki na eksponowanie itemów. Znalazły by idealne zastosowanie np. w Mac'u jak i w każdym domu (czy ktoś nie posiada w domu żadnej szafki?).

Opublikowano

Gretka ty specjalnie robisz błędy ort czy masz dysleksje??

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

@up kroganin WYRAŹNIE mówił, że są pewne problemy (np. Host), które uniemożliwiają rozpoczęcie prac nad mapką.

Opublikowano

Ostatnio myślałem nad mapką i mam pomysł.

Zróbcie konkurs na najlepszą mapkę na tej paczce modów a zwycięzcy dacie jakiś fajny tytuł w grze np. Szeryf czy coś, albo vipa.

Zaoszczędzili byście czas i do startu serwa z pewnością masa ludzi miała by swoje mapki gotowe.

Tylko jest problem z tym że wciąż nie udostępniliście paczki.

mca.png
Opublikowano

@4up Nieźle przemyślane rozwiązanie. Przynajmniej spora część osób 24/7 siedzących w tym temacie miałyby co robić.

 

@topic co myślicie o kasynie? Nie żebym szerzył hazard ale w budynku kasyna można by wziąść udział w losowaniu i wygrywać np. 1 $ do 10.000 $, działkę, jednodniowego VIP'a, wysyłkę do paki za "HAX!'y" (oszukiwanie w kasynie), itd.

Opublikowano

super, zaprosze brata. Bedziemy gwałcic małych chlopców bo tu takich dużo:)

 

Zrobimy duża czarna piwnice jak fritzl i bedziemy zapraszac na deser mięsko:)

Opublikowano

odnośnie modów to nie prawda że żeby po singlu grać z modami trzeba mieć premium po drugie dns est wydajniejszy i nie muli serwa tak jak ten wolf

 

a jeśli chcecie urealnić grę jeszcze polecam extra biomy :P

Opublikowano

na pewno zagram :> życze jak najszybszego włączenia serwa :>

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

Takie małe pomysły co do servera, ode mnie:

- Możliwość ślubu, seksu (xD) tzn. macierzyństwa.

-Dyskoteki, itp

-Możliwość : mieć dziewczynę, chłopaka itd.

-Po śmierci dostajemy bana na 7 dni

-pory roku na trasach aut

- na start startujemy tam gdzie bd miec startowac. Wybieramy swoją płeć, podstawowego skina, i ubranie.

TAKI SPAMIK TO SE POSTA WALNE , CO?!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...