Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[vSro] Penguin Online # CAP 100 # Low Rates # Nowy!


Delma™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mógłby ktoś tylko sro_client spatchować do rara i wrzucić na speedyshare etc.? bo mam problem z sro_client a "intalka" penguin mi się skasowała przez przypadek ;/

  • Odpowiedzi 594
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w tym kilka osób z multikontami, więc nie jest tak kolorowo.

to ze wy sobie nie umiecie ogarnac party i placzecie to nie moja wina.

Ogarnijcie sie i tyle, grajcie. bo wiecej sie spinacie niz was widac na tym serverze..

 

 

mógłby ktoś tylko sro_client spatchować do rara i wrzucić na speedyshare etc.? bo mam problem z sro_client a "intalka" penguin mi się skasowała przez przypadek ;/

 

http://www.speedyshare.com/GhKjU/sro-client.exe

Opublikowano

oj jak by nie było, To prawda jest taka Że Server pod względem FW jest do niczego.

Niestety najlepsze Guildie na serverze połączyły się w unii i teraz mają Fortress którego nikt nawet nie próbuję przejąć , bo poprostu nie ma szans.

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

oj jak by nie było, To prawda jest taka Że Server pod względem FW jest do niczego.

Niestety najlepsze Guildie na serverze połączyły się w unii i teraz mają Fortress którego nikt nawet nie próbuję przejąć , bo poprostu nie ma szans.

 

Z tego co pamietam zawsze chodzilo o to na FW zeby ja utrzymac w swoim posiadaniu do czego potrzebne bylo zgranie i dobra unia ktora w tym pomagala wiec nie wiem dlaczego placzecie o FW skoro nawet nie umiecie zrobic dobrej uni aby szanse sie wyrownaly server ma 2 tym moze a wy juz sie poddaliscie ...

Edge-1.png
Opublikowano

to ze wy sobie nie umiecie ogarnac party i placzecie to nie moja wina.

Ogarnijcie sie i tyle, grajcie. bo wiecej sie spinacie niz was widac na tym serverze..

 

w ogóle Cię nie rozumiem.. Od początku jestem w FUCK i nie narzekam, aktualnie mogę mieć najlepsze stałe party na serwie więc nie wiem o co Ci chodzi... mówię o multi bo wiem jak sprawa z kontami wygląda w naszej guild.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

z tego co wiem , tylko Jessie ma 8 multi.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

z tego co wiem , tylko Jessie ma 8 multi.

 

No to troszkę mało wiesz ;q

Były mod, GM & GA Lyssy Online


 


Może czas wrócić do silka :D ?


 

Opublikowano

przekazuje tylko pewne informacje. Są ludzie co mają po 3,4,5 kont, ale to nie 8 :)

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Z tego co pamietam zawsze chodzilo o to na FW zeby ja utrzymac w swoim posiadaniu do czego potrzebne bylo zgranie i dobra unia ktora w tym pomagala wiec nie wiem dlaczego placzecie o FW skoro nawet nie umiecie zrobic dobrej uni aby szanse sie wyrownaly server ma 2 tym moze a wy juz sie poddaliscie ...

Tak tylko do uni z F_U_C_K ida all najlepsze guild bo maja fortece bo mysla ze beda koksami jak beda miec unie z F_U_C_K. Najlepiej zeby polacy zrobili swoja wlasna unie i ogarneli ten server . Taka prawda ze tu bardzo duzo jest polakow i spokojnie damy rade ogarnac tego serva.

Opublikowano

Tak tylko do uni z F_U_C_K ida all najlepsze guild bo maja fortece bo mysla ze beda koksami jak beda miec unie z F_U_C_K. Najlepiej zeby polacy zrobili swoja wlasna unie i ogarneli ten server . Taka prawda ze tu bardzo duzo jest polakow i spokojnie damy rade ogarnac tego serva.

 

A możesz mi wytłumaczyć jaka jest różnica czy będziemy w Polskiej Uni czy zagranicznej?Jak dla mnie "Jeden Chuj" , w tej grze chodzi właśnie o to , aby dołączyć do jak najlepszej Gildi i Uni Oraz zrobić się bardzo silnym nie ma różnicy czy Polska czy zagraniczna gildia/Unia , albo pt

 

Wesołych Świąt :D

 

 

btw. z tej strony TorCida

 

@Down

 

Powiem Ci , że przez chwile mi działał i znowu off :)

Opublikowano

Taka prawda ze tu bardzo duzo jest polakow i spokojnie damy rade ogarnac tego serva.

Coooooo? :D Który szanujący się gracz będzie bawił się w jakieś polskie unie, skoro nawet polskiej dobrej gildii nie potraficie zrobić :D

I przestańcie już płakać polaczki, bo nigdy do niczego nie dojdziecie gnidy takim pierdoleniem, że tam jest 50 x 100lvl, korupcja. Od początku każdy miał równe szanse stworzyć dobrą gildie, a to że FUCK od początku przyjmowali ogarniętych graczy to tylko ich zasługa, nikt za nich renomy nie wyrobił, nie wbił 100lvli. DOKŁADNIE TAAAAAAAAAAAK

supremeLogo1.gif

Opublikowano

hm za multibotting ban? o.O

 

Niby tak , Ale wiesz jak to jest :D Mało kogo banują za multi :P, a nawet obstawiam , że jeszcze nikogo nie zbanowali

 

 

Eh... Server OFF Ale nam prezenty na święta robią :/

Opublikowano

SERVER ON

 

Wbiłem na wybieranie postaci i DC i znowu Off..

 

@Down

 

Nie no wbiłem na wybieranie postaci kliknełem na TorCide i nie moglem klinąc start wyłączyłem silka i znowu off

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...