Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autopickup na wybrane itemy - Zrób to sam (poradnik dla średnio zaawansowanych)


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok, wrzucilem to do serveru mod jak sie domyślam... ( podmieniłem). odpalam ravie i zobacze czy działa, z góry ci kolego serdecznie dziękuję :)

 

mam tylko jeszcze takie pytanie, jak dodac wait hacka do kamermoda, bo normalnie go nie ma w modzie ?

 

 

mam Polskiego metina ---> wgrany mod SF na privy i tam ravia jest :)

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

da sie tym programem otworzyc plik z moda o kamera w folderze mod jest.

 

to są pliki

 

item_ravia - ten otwieram notatnikiem

item_ravia - format *plik

Opublikowano

Pobranie Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package powinno załatwić sprawę :)

 

Niestety nie pomaga, pobierałem 2010, 2012 i na każdym po około 30min wywala ;/

Opublikowano

Zrobił by ktoś tego bota na PandoraMT2 aby podnosił sztaby: 2kk;5kk;10kk;sakwy szczęścia.

Jak ktoś zrobi dam 5 na profilu i limit lików.

Opublikowano

Wszystko zajebiscie dziala :P

tut na 5*

 

 

Czy moglby ktoś dodać do plików Ravia żeby była widoczna rekawica złodzieja i można było ją zakładać?

na orginalnym kliencie zaloz rekawice a pozniej przeloguj sie na przerobionego jak nie umiesz tego zrobic

Opublikowano

Wszystko zajebiscie dziala :P

tut na 5*

 

 

 

na orginalnym kliencie zaloz rekawice a pozniej przeloguj sie na przerobionego jak nie umiesz tego zrobic

Ale jak będzie szedł ze spota na spota to mu zabierze cenne minuty.

Opublikowano

Potrzebuje na pandore bedzie limit : Itemy to :

Poty

Roski

Rib +9

Pelerynki

Sztabki 2 5 10

Zrobił by ktoś tego bota na PandoraMT2 aby podnosił sztaby: 2kk;5kk;10kk;sakwy szczęścia.

Jak ktoś zrobi dam 5 na profilu i limit lików.

 

 

http://www64.zippyshare.com/v/34494808/file.html
https://www.virustotal.com/file/404a4503a1a6bbeaa339fd280f90d4da88d00c8e70e2ebc4f6a1f82e4ce213bb/analysis/1355675270/

Opublikowano

http://www64.zippyshare.com/v/34494808/file.html
https://www.virustotal.com/file/404a4503a1a6bbeaa339fd280f90d4da88d00c8e70e2ebc4f6a1f82e4ce213bb/analysis/1355675270/

 

Juz sprawdze i dam edita.

Opublikowano

Zrobi ktoś na Balmore:

Fasolki

Sun Zi

Bodzio

Zmianki

Wzmacniacze

I szkaty blaskku?

 

Z balmora jest problem bo item_proto się nie da rozpakować

Opublikowano

@Glinka

Dzieki za pomoc . Pandore tez mozna podpiac dziala.

 

 

Czy da sie jakos zrobic tak zeby wybrane itemy bylo widac bez moda? na cliencie?

Opublikowano

Witam Potrzebuje takiego czegoś na PandoraMT2 aby podnosiło tylko i wyłącznie

  1. Sztaby 2mil.5mil.10mil.500 mil
  2. Diamenty (diaxy) Niebieski Diament
  3. Sakwy Szczęścia
  4. Przywołanie Królowej Pająków
  5. aby było widać Trute i Żal'a , pierścień teleportacji

1hhlL.png
Opublikowano

Witam . potki w eq mam ale ich nie widać włączam autopota i nie poci automatycznie dodam ,że serwer elite ściągnąłem gotowy pliczek wie ktoś co jest grane ?

65776504175913733440.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

00354592618056377658.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...