Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autopickup na wybrane itemy - Zrób to sam (poradnik dla średnio zaawansowanych)


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobry pomysł. Po usunięciu danego itemka z item_proto czy item_list nie widzimy go na ziemi więc będzie podnosiło te które zostawimy. nie Pomyślałem masz like;))

di-HLXD.jpg

Opublikowano

Tutaj macie pod EliteMT2:

 

http://www62.zippyshare.com/v/35835361/file.html
https://www.virustotal.com/file/cdb2b9a562b8a9638d3f6874c59025d6d3cd8f939a49396c08a4b54ecd133c20/analysis/1355326600/

 

Widać tylko :

Miecz 1lv +9
Pelerynki
Sztabki

Opublikowano

Zrobiłby ktos na pandoramt2? bylbym wdzieczny ;-)

 

Co ma być widoczne ?

 

 

Macie tutaj pod Ravia.eu

 

http://www42.zippyshare.com/v/90866474/file.html
https://www.virustotal.com/file/f2040a74ef29670566a77201736812c2bad47f6e151797bb17b5d8779fce9565/analysis/1355350090/

 

To co jest widoczne :

9up2kg.jpg

Miecz dropiciela to miecz od lv +9 i miecz podróżnika

Opublikowano

Bo kamermod działa na kliencie PL'a. Obecnie rzadko kiedy zadziała jak wrzucisz do klienta jakiegoś priva, bo ludzie zabezpieczają klienty;]

Opublikowano

Ok dzięki tylko jeszcze jedno. Da się ustawić tak, żeby bot stał cały czas w jednym miejscu?

 

Raczej nie.No chyba że wejdziesz na bojowca/militara i zablokujesz spację.Powinien stać w miejscu.Ale to już lepiej nie uruchamiać bota tylko włączyć samego mobbera i położyć na spacji coś ciężkiego żeby ją zablokować :D

Opublikowano

Ok dzięki tylko jeszcze jedno. Da się ustawić tak, żeby bot stał cały czas w jednym miejscu?

 

Jak zrobisz tak jak opisałem w temacie to będzie stał w miejscu :) Wystarczy użyć WaitHacka i postać będzie stać i bić wszystkie moby dookoła. Oczywiście używasz opcji /mobber żeby lurowało potworki.

Opublikowano

Mógłby ktoś pomóc czym mogę rozpakować item_proto balmory bo wziąłem ten unpacker z forum i mi wyskakuje błąd. Mam drugie jeszcze pytanie czym potem edytować rozpakowane item_proto?

Opublikowano

Mógłby ktoś pomóc czym mogę rozpakować item_proto balmory bo wziąłem ten unpacker z forum i mi wyskakuje błąd. Mam drugie jeszcze pytanie czym potem edytować rozpakowane item_proto?

 

Nie rozpakujesz tego item_proto . Edytuje się Notepadem++

Opublikowano

morduje się już z tym 3 godzinę, jestem całkowicie w tym zielony kurcze... nie dam rady... poważnie. sciagalem nawet jakies "infero" od kamera ale nie moge tego rozpakowac ;/// moze ktos dac gotowca na ravie aby tylko hematy zbieral? z gory dziekuje ;)

Opublikowano

morduje się już z tym 3 godzinę, jestem całkowicie w tym zielony kurcze... nie dam rady... poważnie. sciagalem nawet jakies "infero" od kamera ale nie moge tego rozpakowac ;/// moze ktos dac gotowca na ravie aby tylko hematy zbieral? z gory dziekuje ;)

 

 

Co ma być widoczne ?

 

 

Macie tutaj pod Ravia.eu

 

http://www42.zippyshare.com/v/90866474/file.html
https://www.virustotal.com/file/f2040a74ef29670566a77201736812c2bad47f6e151797bb17b5d8779fce9565/analysis/1355350090/

 

To co jest widoczne :

9up2kg.jpg

Miecz dropiciela to miecz od lv +9 i miecz podróżnika

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...