Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autopickup na wybrane itemy - Zrób to sam (poradnik dla średnio zaawansowanych)


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, mialby ktos item proto na Pandore zeby widzial tylko sztabki, sakwy itp? Bylbym bardzo wdzieczny poniewaz jak rozpakuje item proto, zeedytuje to nie moge spakowac

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć, czemu nikt nie napisze uniwersalnego auto pickup'era ? Przeciez na mpcforum.pl jest mnostwo pro programistow ? Mówię do dlatego, ze np. w m2bob jest ta opcja dostepna i dziala na wszystkie serwery, mozna sobie wybrac jaki item zostanie podniesiony, więc coś tutaj nie rozumiem. Skoro wiekszosc z Was ma w informacjach o sobie wypisane wszystkie jezyki programowania jakie istnieja, to takie cos nie stanowilo by problemu do napisania.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć, czemu nikt nie napisze uniwersalnego auto pickup'era ? Przeciez na mpcforum.pl jest mnostwo pro programistow ? Mówię do dlatego, ze np. w m2bob jest ta opcja dostepna i dziala na wszystkie serwery, mozna sobie wybrac jaki item zostanie podniesiony, więc coś tutaj nie rozumiem. Skoro wiekszosc z Was ma w informacjach o sobie wypisane wszystkie jezyki programowania jakie istnieja, to takie cos nie stanowilo by problemu do napisania.

Czekamy na Ciebie :)

 

m2bob nie na każdym serwerze działa, ten poradnik zadziała na każdym serwerze jeśli jesteś na tyle ogarnięty by wykonać to wszystko krok po kroku (na niektóre serwery trzeba mieć troszkę więcej wiedzy o wypakowaniu plików z klienta, ale sposób opisany w poradniku w dalszym ciągu będzie tam działał).

 

Pozdrawiam

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...