Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Autopickup na wybrane itemy - Zrób to sam (poradnik dla średnio zaawansowanych)


IstvanPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema.

Chce zrobic zeby podnosilo samo szkaty na ravi ale jak juz wypakuje te 2 pliki to podczas ladowania gry w polowie wyswietlaja sie pytajniki i sie gra wylancza za kazdym razem . Co zrobic ??

Opublikowano

Dorobiłby ktoś do ravii także muszle? Bo przy dropieniu od czasu do czasu coś dropnie

 

 

6-9kk to jednak nie dużo ale parę tych muszli wypadnie :D

Pomogłem? Wejdź w ten lin :http://adf.ly/UT4D5, poczekaj 5 sekund i przewin dalej - Dzięki :)

Opublikowano

zrobi ktos na muszle na raavii ??

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

Witam wszystkich mam prośbę i problem gdyż chciał bym mieć bota na chemaciki na ravie i po prostu potrzebuję auto pc który będzie widział :


-MUSZLE MAM NAMYŚLI TĄ CO DROPI Z MOBÓW


-RĘKAWICE ZŁODZIEJA


-HEMATY


-POTKI


-I MIECZ 2 RĘCZNY NA 5 LV


zrobił by ktoś takie coś na Ravie?



  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

Wstęp

 

Wiele osób tutaj i na innych forach o podobnej tematyce pisze posty w stylu "poszukuję autopicka na wybrane itemy". W tym tutku dowiesz się jak coś takiego zrobić samemu :) Dodatkowo opiszę jeszcze jak zrobić z tego bota do dropienie np. sztabek. :P

 

Co będzie nam potrzebne?

  • Droper, najlepiej żeby był w gildii albo miał pierścień do usuwania expa (o ile takowy jest na serwie).
  • KamerMod na serwer z wgranym WH (w zasadzie da się takie coś też robićna klientach ale zajmuje więcej pracy i jest mniej poręczne, więc po co?)

Co dalej?

  • Robimy kopię całego klienta z Modem (będzie służyła tylko do tego dropienia i nie nadaje się raczej dozwykłego grania)
  • Teraz w zasadzie najważniejsza część i żeby to zrobić trzeba posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat rozpakowywania klienta: usuwamy z item_proto i item_list wszelkie zbędne wpisy (tzn. zostawiamy tylko te, które chcesz podnosić. Wpisy do eq możemy sobie zostawić żeby widzieć co postać na sobie ma, bo wiadomo, że itemy +9 raczej nie dropią z mobów, tak samo mozna zostawic wpisy potek itd)
  • Po edycji tych plików wklejamy je do folderu "mod" (w kliencie z kamermodem). UWAGA! Aby wszystko współgrało nazwy plików item_list.txt i item_proto muszą się zgadzać z tymi jakie są dopasowane do danego serwera w pliku serverinfo.py!
  • Jeśli już to mamy, to odpalamy moda i idziemy postacią w miejsce bocenia.
  • Odpalamy sekwencję komend:
  • /mobber ustawiamy co ile sekund i z jakiej odległości ma lurować moby
  • /autopot jeśli postać nie daje rady bez potów, to ustawiamy odpowiednie wartości
  • /expdonator ustawiamy wpłacanie expa na gildię (po wbicu za dużego lvla drop znacznie się obniża)
  • /autopickup chyba nie trzeba tłumaczyć
  • /gm opcjonalnie możemy ustawić żeby klient się wyłączał po pojawieniu się GM

Podsumowanie:

 

Działa na 100% (autopickup będzie podnosił tylko te itemy, które zostały w item_proto i item_list, pozostałe będą niewidoczne na kliencie) Wadą jest oczywiście to, że nie widać innych itemów pozatymi,które wybraliśmy.

 

Jak to wygląda w grze:

http://www.youtube.com/watch?v=B-FrpVt2Jow&feature=youtu.be

Jeśli nie potrafisz samodzielnie edytować plików item_proto item_list.txt nie pisz do mnie żebym zrobił to za Ciebie. Poczytaj tematy na forum, nie jest to trudna czynność.

PS. Do moderatorów: skoro dajecie warny za byle pierdółki to byłbym wdzięczny za zdjęcie chociaż z 5%.

PS2. Do userów: Wiem, że tekst linijke wyżej brzmi żałośnie, ale przynajmniej nie skopiowałem niczego na bezczela z epvp czy innego forum tylko dodałem coś od siebie.

PS3. Jeśli zrobiłeś przy pomocy tego tutka bota na jakiś serwer i udostępniłeś go na forum, byłobymiło gdybyś w swoim temacie dodał następujący kod:

[center]Poradnik do zrobienia bota na każdy serwer znajdziesz w linku poniżej:[/center]
[center][url="http://www.mpcforum.pl/topic/785103-tutautopickup-na-wybrane-itemy-zrob-to-sam-poradnik-dla-srednio-zaawansowanych/"][Poradnik][/url][/center]
[center]Autor:[/center]
[center][member='IstvanPL'][/center]

Gotowce (wszelkie podziękowania należą się osobom, które udostępniły pliki) :

PandoraMT2 by

 

 

EliteMT2 by

 

 

Ravia.eu by

 

 

Azmal by @IstvanPL

 

Widać: sztabki, azmalskie skrzynki, miecz+9 włócznie +9 i riba+9

 

DL:

http://www73.zippyshare.com/d/38112712/806667/Pulpit.zip
https://www.virustotal.com/url/9d376f313b96a4f4aa80fa62be1bb6af14213bf4ddbd08c46f2817404a06900b/analysis/1356303436/
Hasło do paki: www.istvanpl.tk

 

 

 

 

Mam prośbę zrobisz gotowca na ravia.eu żeby było widać tylko i wyłącznie hematy?

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

może ktoś podać link z auto pick up na elite? wszystkie nie aktywne chodzi mi aby śmieci nie zbierał był widoczny miecz+9 i sztaby nic więcej


z góry dzięki

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...