Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mega TuT - Własny Serwer Metin2


Dancer82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie sciagnolem te pliki z przeklej poniewaz na mega mialem blokade uzywlem tego xplorer2 zrobilem w 1 plik za 7 zip otworzylem i zrobilo mi sie to tak jak na 1 obrazku lae nie moge tego wypakowac za pomoca 7-zip wyskakuje ze nie moze otworzyc jako archiwum co mam zrobic?

Jak mam rozpakowac??

Opublikowano

@UP

 

PO 1 . :

 

Pisałem że to nie serwer przez hamachi ^^

tylko OSS (serwer dla jednej osoby - dla mnie ;D)

 

PO 2.:

 

GMHOST,GMLIST mają już IPv4 Adress więc ....

 

Jakieś inne pomysły oprócz resetowania serwa ?

 

 

Mam identyczny problem; nawet jak zrobie swoje konto i postać to GM nie mam :\

Czy wie ktoś czemu?

Proszę o szybką odpowiedź

Z góry thx za pomoc.

PzDr.

Cahir

31854.jpg

22797.png

24911.png

32506.png

32356.gif

21571.jpg

30392.png

Opublikowano

mam problem z serwem, robię wszystko jak w poradniku. a potem przy logowaniu wyskakuje jakiś błąd(7 kwadracików ). użyłem klienta z sdlongju i nie działa. wkleiłem te wszystkie pliki z tej paczki mc.rar, zmieniłem w tym mc na swoje ip z hamachi z końcówka 100 i też dupa ;/

proszę o pomoc ! :P

 

 

a i mam pytanie : czy jak ma się router to to przeszkadza w postawieniu serwa ?

Opublikowano

Ja, gdy uruchamiam "komputerek" wyskakuje mi błąd: "The virtual machine could not be started because there was not enough memory available on the host." Co mam zrobić??

Opublikowano

Ja mam pytanie wchodze w sysinstall robie tak jak na TUT i jak to zapisac tam u ciebie pisze ok yes ale save? nie czaje odpisz na GG 13614460 albo tu i pomorz jak morzesz

 

CHADA

Opublikowano

ja mam taki problem, we wszelkich nazwach plikow i folderow po rozpakowaniu znajduja sie te znienawidzone kwadraciki i niemoge zainstalowac virtual pc, mial ktos taki problem? mozn mu zardzic?

Opublikowano

ja mam problem z oss :(

9768414_13_1.png

Moja postac w grze CrossFire:

 

 

PSP: FAT 1006 (Japonia)

Soft:5.50 GEN-->6.39 ME (bedzie downgrade)

Opublikowano

jak moje IP Hamatchi wygląda tak ze np.: 1.11.11.111 ( wszystkie liczby zamieniam na 1) To jak z tego zrobić z końcówką .100 ? Bo z tego co widzę, to moje IP ma 2 cyfry za mało. Co robić.? Help.!

Opublikowano

Elo , to znowu ja .

Mam pytanie.

Na stronie www.pokapoka.pl sprawdzałem swoje IP.

Najpierw podałem 192. ... Sprawdziłem typ i wyświetliło wewnętrzne. <te IP to IPv4 Adress>

Następnie podałem 87. ... <takie IP wyświetliła strona> i typ : zewnętrzne.

A teraz chciałbym zrobić priva z kolegami.

Jak zrobić kiedy mam zewnętrzne IP ?

userbar788433.gif

 

 

userbar788436.gif

 

userbar788437.gif

 

 

 

 

 

Mam obsesję na tym znaczku ^^ ,

więc nie zdziwcie się gdy będę go używał w nadmiarze ^^

Przepraszam , znowu go użyłem ^^

Opublikowano

@MatWoj - przeznaczyłeś za mało pamięci ram na serwer

@Elo xD - twoje ip jest w porządku, zamień ostatnie cyfry na 100 i będzie śmigać, zamiast się pytać lepiej samemu spróbować i sprawdzić czy działa - jesli nie to dopiero pytać

jadyma. |

pvH coming soon

2801_ff25.gif

Opublikowano

Nie da się już więcej przeznaczyć mam 1 GB RAM i maksymalnie mogę przeznaczyć 818 MB, a i tak pisze, że za mało. To znaczy, że ogólnie mam za słaby komputer, tak??

Opublikowano

mam taki problem wyświetla mi się takie coś

beztytuufqt.jpg

 

i tak już 20min.

mam czekać aż będzie operation timed out ?

ile to może trwać?

czy może coś robię źle ?

Opublikowano

Dzięki Darkangel, już działa ;) Że też sam o tym nie pomyślałem... A jak się potem zalogować?? :D Bo włącza się i jest coś jak free BSD i nie wiem którą opcję mam wybrać, czy też czekać na timera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...