Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Mega TuT - Własny Serwer Metin2


Dancer82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pytanko.

 

Mam router Zyxel P320W

 

niestety iPv4 to 192.168.1.1 a to brama domyslna ma ja 2 komputery w sieci i nie moge ci podlaczyc do bazy danych ani do serwera

 

spotkal sie ktos z tym??

 

Prosze o pomoc :) Dzieki

Opublikowano

JA dopiero sciagam ale pewnie tez bede mial problem z rozpakowaniem a i jeszcze mógłbyś dać te pliki serverowe w 1 link bo w 4 mi sie nei chce :P a tamten pojedynczy nie działa niestety ... ;/

Nie spamuje i jestem nowy(mam mało postów)

Opublikowano

Świetny poradnik, ale mógł być lepiej zrobiony dla bardziej zielonych :D ale i tak masz 5* ;p

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano
2.Logujemy się

 

LOGIN: root

HASŁO: mcncc.com

 

PS: Hasła nie widać

 

a) przełączamy na utworzoną wcześniej kartę

zrobilem tak jak napisane, ale gdy chce wybrac z listy to mam tylko 3 opcje:

1. not coneccted

2. local only

3. Shared Networking (NAT)

 

nie mam zadnej karty sieciowej.

co mam zrobic, zeby zrobic serwer OSS albo przez hamachi

pomozcie plis

Opublikowano

Elo ja mam problem taki że jest tam napisane że w tym Virtual Pc wpisać coś tam ale ja niewiem gdzie to wpisać bo naciskam start i mi się ładuje takei coś czekam ąż sie naładuje , naciskam litere i znowu się ładuje prosze napiszcie mi na gg 921116 jak wiecie o co chodzi prosze to dla mnie ważne

Z góry THX

Nie spamuje i jestem nowy(mam mało postów)

Opublikowano

kurde:(((

ja jak to biore all dobrze to mi w IPv4Address nic nie pisze a jak przepisuje to samo co jest na screenach to po ./start wyskakuje mi albo can not get public address IP albo no such file or directory:(((o co chodzi?

Ref w sygnie - MrPiotrek122

Opublikowano

Robie wszystko tak jak pisze i mam napisane tak :

 

W Network Configuration ( Karta Loopback )

 

Host : Mcncc.com

 

Domain : sis.sistbg.net

 

IPv4 Gateway :

10.0.0.1

 

Name Server : 80.51.159.25

 

IPv4 Adress : 10.0.254.183

 

Netmask 255.255.255.255

 

Po nacisnieciu OK wyskakuje : Invalid IPv4 Adress . Czemu ?

Opublikowano

Witam.

 

Mam problem a mianowicie wyskakuje mi błąd. Jeśli chodzi o serwer to stoi elegancko, hamachi i portmap dobrze skonfigurowane. Gdy zmieniam zawartość pliku mc.txt oraz kopiuje te pliki do klienta (SuckMT2) i uruchamiam przez głowę sury wyskakuje mi błąd który podaję w załączniku. Co z tym zrobić ? Z góry dziękuję za pomoc.

59296866427f6_post-122860-126132931096_thumb.jpg

Opublikowano

Witam,mam pytanie jakiego trzeba mieć clienta żeby można było spolszczyć swojego priva ?? ja gdzieś czytałem że 2008 nie patchowanego,czy może to jest bez różnicy?

Opublikowano

OSS - Server dla jednej osoby..

Ciekawe jak mialem takie postawiony i normalnie gralo ponad 50 osob bez lagów ... -.-

Tyle dobre ze nie trza hamaka ..... i wszystko dozo szybciej sie ładuje , zależne oczwiście od Uploadu...

Opublikowano

Witam, ja mam takie pytanie jak zrobić na swoim serwie priv żeby kowal nigdy spalał broni tylko zawsze ulepszał,jeśli się da. Będę wdzięczny za odpowiedz .

Opublikowano

Megaupload.com[rodimop]:

KOD

http://www.megaupload.com/?d=K0T9BSAE

 

rapidshare.com (200mb)[boy4538]:

KOD

http://rapidshare.com/files/287858635/InstantServer_Uploaded_by_Raven_www.metin2u.tk_.exe.001

http://rapidshare.com/files/287933701/InstantServer_Uploaded_by_Raven_www.metin2u.tk_.exe.002

http://rapidshare.com/files/287933771/InstantServer_Uploaded_by_Raven_www.metin2u.tk_.exe.003

http://rapidshare.com/files/287932496/InstantServer_Uploaded_by_Raven_www.metin2u.tk_.exe.004

 

4shared.com (100mb)[boy4538]:

KOD

http://www.4shared.com/file/148629296/9e8fc12b/InstantServer_up_by_boy4538part1.html

http://www.4shared.com/file/148668116/192c34df/InstantServer_up_by_boy4538part2.html

http://www.4shared.com/file/148696225/cbc1681d/InstantServer_up_by_boy4538part3.html

http://www.4shared.com/file/148727921/c4c9c634/InstantServer_up_by_boy4538part4.html

http://www.4shared.com/file/148753790/67e64924/InstantServer_up_by_boy4538part5.html

http://www.4shared.com/file/148584077/4ac1ba8f/InstantServer_up_by_boy4538part6.html

http://www.4shared.com/file/148783159/4e92068f/InstantServer_up_by_boy4538part7.html

http://www.4shared.com/file/148609263/13bd7a0b/InstantServer_up_by_boy4538part8.html

http://www.4shared.com/file/148626808/fd01c2e5/InstantServer_up_by_boy4538part9.html

 

przeklej.pl (100mb)[boy4538]:

KOD

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part4-rar-0005069763482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part7-rar-000501c1u3482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part5-rar-00050120h3482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part3-rar-00050048c3482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part2-rar-0004vv9763482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part1-rar-0004vv24a3482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part9-rar-0004vu6ri3482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part8-rar-0004vu5ph3482j6

http://www.przeklej.pl/plik/instantserver-up-by-boy4538-part6-rar-0004vt9ma3482j6

 

by rodimop

 

Up ^ łap ;)

Opublikowano

Mam priva tylko dla siebie (OSS)

 

Kolega na pierwszych stronach pytał się czy ktos postawił serwa na Netii.

 

Tak , ja postawiłem :)

 

Ale mam problem.

 

Gdy wchodze w Navicata przy postaciach Rain i mm pisze już IPLEMENTOR.

 

To wchodze na konto i nie ma GM.

 

HELP !!!

 

LINKI ZE SCREENAMI:

 

http://w320.wrzuta.pl/obraz/7cpVU5OcyAT/1212_100153

 

http://w320.wrzuta.pl/obraz/3l9YI9CBMhx/1212_100146

userbar788433.gif

 

 

userbar788436.gif

 

userbar788437.gif

 

 

 

 

 

Mam obsesję na tym znaczku ^^ ,

więc nie zdziwcie się gdy będę go używał w nadmiarze ^^

Przepraszam , znowu go użyłem ^^

Opublikowano

@up - musisz w gmhost podać IP z hamachi oraz w gmlist swoje ip:>

Szukasz GM na swój serwer - napisz - nie pożałujesz:)

Pomagam tworzyć serwery, edytuję MySQL, FTP.

GG 5187182.

Opublikowano

@UP

 

PO 1 . :

 

Pisałem że to nie serwer przez hamachi ^^

tylko OSS (serwer dla jednej osoby - dla mnie ;D)

 

PO 2.:

 

GMHOST,GMLIST mają już IPv4 Adress więc ....

 

Jakieś inne pomysły oprócz resetowania serwa ?

userbar788433.gif

 

 

userbar788436.gif

 

userbar788437.gif

 

 

 

 

 

Mam obsesję na tym znaczku ^^ ,

więc nie zdziwcie się gdy będę go używał w nadmiarze ^^

Przepraszam , znowu go użyłem ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...