Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skład: niemiecki + bundesliga

Podstawą mają być strzały z daleka, i w tym składzie ma być podolski i reus

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13044206/

 

skład: BPL

Formacja: najlepsza do podań prostopadłych z 4 obrońcami

Budżet:70k

podstawą mają być szybcy napastnicy by grać podaniami prostopadłymi

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13044321/

 

Która formacja będzie lepsza do tego składu 3-5-2 czy 3-4-1-2?

3-4-1-2

d28tGcM.png


Opublikowano

Siema, potrzebuje jak najlepszym zawodników z kążdej ligi w 4-2-2-1-1 ( Real Madryt taktyka )

do 30 lat !



Wyjątkiem może być tylko PIRLO

imetin_logo.png

 

Opublikowano

De Gea

Lahm Ramos Kompany Marcelo

Vidal Toure

Ronaldo Bale

Ozil

Messi

 

BBVA:

Courtois

Alves Ramos Varane Marcelo

Busquets Marcos

Ronaldo Di Maria

Ozil

Messi

 

Barclays:
Hugo Lloris

Walker Kompany Luiz Clichy

Toure Fellaini

Bale Walcott

Silva/Mata

Aguero


Z czego chcesz jeszcze?

d28tGcM.png


Opublikowano

Kogo wybrać na CM do tego składu z ławki, Hanzel zostaje jak coś.

 

Tyrała i Łatka. Kup sobie Tyrałe, ma 80 tempa.

 

 

Tak , jeszcze liga włoska :D

 

Niemiecka i francuska ;)

 

Włoska:

Buffon

Armero - Chiellini - Ogbonna - Abate

Vidal - Marchisio

El Sharawy - Lamela

Boateng

Balotellio

 

Niemiecka:

Neuer

Alaba - Boateng - Hummels - Piszczek

Gundogan - Schweinsteinger

Ribery - Robben

Gotze

Reus

 

Francuska:

Sirigu

Bedino - Silva - N'Koulou - Mariano

M'Vila - Mavuba

Lavezzi - Menez

Lucas

Zlatan Ibrahimovic

 

d28tGcM.png


Opublikowano

Wiem, że to nie będzie pasowało do tego tematu i pewnie dostane %'y, ale nie znalazłem żadnego tematu, a ten jest podobny do jakiego mam pytanie.

 

Chodzi tutaj o sezony online

 

Klub ( moze tez byc reprezentacja ) - byle jaki.

 

Taktyka - Jaką mam grać taktyką.

 

Formacja - Jaką mam grać formacją.

 

Skład - Jakimi zawodnikami mam grać.

 

Co oczekuje od składu - Dobry pace ( szybkość ) Dobre strzały z daleka, szybka obrona oraz dobre prostopadłe podania.

 

@BTW - Kiedy w sezonach online dodadzą Neymara do Barcelony?

 

Prośba do właściciela - mógłbyś dodać wzór na sezony online ?

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Ok,dzięki na takie coś liczyłem. Zobacze jak się gra i dam edita. A wiesz może kiedy neymar będzie w barcelonie w sezonach online?

 

@Realem grało mi się bardzo słabo, Ronaldem najbardziej ( nie mówie, tylko dlatego, że kibicuje od lat Blaugranie ), ponieważ on nie pasuje mi totalnie do gry Realu Madryt. Zmieniłem go za Jose Callejona,a jego miejscami z oezilem i grało mi się fenomenalnie. Ale to jest tylko moje zdanie.

 

@Brazylią w twoim wydaniu grało mi się słabo. Wole grać już stworzonym przeze mnie.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Realem się gra formacją 4-1-2-1-2
-------------------Casillas---------------------------
Callejon-----Pepe---------Ramos--------Marcelo

-------------------Coentrao--------------------------

Di maria--------------------------------------Modric
--------------------Ozil-------------------------------
-------Benzema--------------------------Ronaldo


Nowe transfery dają fajne możliwości :D
http://www.futhead.com/fifa/squads/13161899/



http://www.futhead.com/fifa/squads/13162004/

:O

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Ok,dzięki na takie coś liczyłem. Zobacze jak się gra i dam edita. A wiesz może kiedy neymar będzie w barcelonie w sezonach online?

 

@Realem grało mi się bardzo słabo, Ronaldem najbardziej ( nie mówie, tylko dlatego, że kibicuje od lat Blaugranie ), ponieważ on nie pasuje mi totalnie do gry Realu Madryt. Zmieniłem go za Jose Callejona,a jego miejscami z oezilem i grało mi się fenomenalnie. Ale to jest tylko moje zdanie.

 

@Brazylią w twoim wydaniu grało mi się słabo. Wole grać już stworzonym przeze mnie.

 

Nie wiem jakim cudem Ronaldo grało Ci się słabo. Robi on największa różnicę, dobrze się przepycha i jest niesamowicie szybki. Neymar nie wiem, EA ma żółwie tempo.

 

 

Skład: -------

Ilość monet: Do 10 K

W czym potrzebuję pomocy: Poproszę o cały skład , liga BPL , pochodzenie - Anglia . ( Ultimate Team )

 

 

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13163968/

d28tGcM.png


Opublikowano

Realem się gra formacją 4-1-2-1-2

-------------------Casillas---------------------------

Callejon-----Pepe---------Ramos--------Marcelo

-------------------Coentrao--------------------------

Di maria--------------------------------------Modric

--------------------Ozil-------------------------------

-------Benzema--------------------------Ronaldo

 

 

Nowe transfery dają fajne możliwości :D

http://www.futhead.com/fifa/squads/13161899/

 

 

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13162004/

 

:O

 

 

Tym składem się grało się odrobinke lepiej. Ronaldo zaczął lepiej grać, ale to nie to. Ja go daje na rezerwe ( nie na ławke ), za niego jest kaka, którego zmieniłem pozycjami z oezilem tak mi się gra o wiele lepiej.

 

Czemu nie gra mi się rondalem dobrze - Fatalnie podaje prostopadle. Nie wychodzi do piłek, Nie trzyma dobrze piłki.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Tym składem się grało się odrobinke lepiej. Ronaldo zaczął lepiej grać, ale to nie to. Ja go daje na rezerwe ( nie na ławke ), za niego jest kaka, którego zmieniłem pozycjami z oezilem tak mi się gra o wiele lepiej.

 

Czemu nie gra mi się rondalem dobrze - Fatalnie podaje prostopadle. Nie wychodzi do piłek, Nie trzyma dobrze piłki.

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13193101/

 

to ustaw sobie taki, i w grze ustaw na gre z kontry i pressing w defensywie

mg7k04q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...