Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Kogo dać na CDM do tego składu ?

Myślałem nad jednym z tych graczy, ale sie do nich nie ograniczajcie, jeśli znacie kogoś lepszego.

 

2.Zmieniać CAM?

 

Proszę o uzasadnienie.

CDM De Rossi, jest on bardzo dobry w obronie strasznie go polecam <3

CAM polecam Pirlo, strzelam prawie z połowy boiska i gol, podania prostopadłe są cudowne i wgl :)

Oczywiście ich testowałem :)

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

CDM De Rossi, jest on bardzo dobry w obronie strasznie go polecam <3

CAM polecam Pirlo, strzelam prawie z połowy boiska i gol, podania prostopadłe są cudowne i wgl :)

Oczywiście ich testowałem :)

 

 

W fucie liczy się bardziej szybkość, ale jak kto woli.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

 

Wygrałem tą drużyną 4 razy pod rząd 1 lige online.

Potem sprzedałem drużyne bo mi się znudziła :s (nudzą mi się te składy jak cholera)



http://www.futhead.com/fifa/squads/13476309/

 

Czyli tylko nie ja sprzedaje szybko składy :D.

 

Najdłużej jakim grałem to Hybryda za 9k i gram też obecnie, gra się mega <3

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Kim zagrać w trybie kariery, jakąs taką słabszą drużynę, aby wspinać się z najniższych sczebli do najwyższych, żeby były duże emocje, najbardziej bym chciał polską ligę, ale inna też może być, szkoda, że nie ma 1 ligi w lidze polskiej ;/ sorry ze bez wzoru ; p.

Opublikowano

Kim zagrać w trybie kariery, jakąs taką słabszą drużynę, aby wspinać się z najniższych sczebli do najwyższych, żeby były duże emocje, najbardziej bym chciał polską ligę, ale inna też może być, szkoda, że nie ma 1 ligi w lidze polskiej ;/ sorry ze bez wzoru ; p.

Bierz jakąś drużyne z 3 ligi angielskiej i wbij się do Barclays Premier League :s

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Poproszę skład do 7 mln z Bundesligi na PC.

http://www.futhead.com/fifa/squads/13553010/

proszę . Wydaje mi się że taki będzie odpowiedni . Obrona jest trochę wolna ale bardzo skuteczna ;) Niestety w bundeslidze nie ma za bardzo szybkich środkowych obrońców ; /

http://www.futhead.com/fifa/leagues/bundesliga/all/all/vote_sum/ masz tutaj chyba wszystkich zawodników z bundesligi to zawsze możesz sobie coś wybrać i popatrzeć ;)

 

Zrobił by ktoś dla mnie hybryde z zawodników +90 speed ? I do tego żeby minimum mieli 3 gwiazdki sztuczek . Max 20 k. ( Lepiej mniej ) . Ps3

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Może mi ktoś zrobić hybrydę z zawodników +85 speed ( najlepiej +90 ) do max 20k ? Gram na ps 3

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Grać tym składem http://www.futhead.com//fifa/squads/8432101/ i kupić Riethiera Team Of The Season czy zbudować taki skład: http://www.futhead.com/fifa/squads/13630124/

 

 

Tym składem za 9k gra mi się mega, najlepszym jakim grałem. Robiłem składy warte kilka set tysięcy,a ten za 9 k i tak dla mnie górował. Nwm czemu ale gra mi się nim lepiej. Nwm, może dlatego, że za 9k sami mi nie będą grali,a ja wtedy muszę się bardziej starać.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Grać tym składem http://www.futhead.com//fifa/squads/8432101/ i kupić Riethiera Team Of The Season czy zbudować taki skład: http://www.futhead.com/fifa/squads/13630124/

 

 

Tym składem za 9k gra mi się mega, najlepszym jakim grałem. Robiłem składy warte kilka set tysięcy,a ten za 9 k i tak dla mnie górował. Nwm czemu ale gra mi się nim lepiej. Nwm, może dlatego, że za 9k sami mi nie będą grali,a ja wtedy muszę się bardziej starać.

 

Ja bym zbudował ten brazylijski.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja bym zbudował ten brazylijski.

 

Ok, dzięki. A coś zmienić w tym składzie? Bo ja w tworzeniu składów prosem nie jestem.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Ok, dzięki. A coś zmienić w tym składzie? Bo ja w tworzeniu składów prosem nie jestem.

Podaj budget i jaką formacją grasz, ja jestę koksę w robieniu składów ;D

(wymieniam 2-3 tygodniowo)

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Podaj budget i jaką formacją grasz, ja jestę koksę w robieniu składów ;D

(wymieniam 2-3 tygodniowo)

 

 

20k Mam obecnie PC. Bo blisko 70k Wydałem na skład. Jak coś to piszesz kogo moge zamienić. Skład znajdziesz pare postów wyżej ;d.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

 

 

Dopiero za 20 min przetestuje skład, bo za tyle aukcje nowych zawodnikow się skończą, bo kup teraz nie było ich tanich. ;D Potem dam edita i napisze czy gra się lepiej itd.

 

@Edit - Kocham cię koleś ! Gra się mega! Prostopadłe podania wchodzą mega, do tego ten speed dochodzi! Co prawda zmieniłes 2 zawdoników, ale gra się mega <3. Like ( a dam 5 :D ) i 5* na profilu.

skcg.png



by kml14


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...