Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Skład: Brazylisjki (lub jakiś inny szybki )

Ilość monet: ok. 70k

W czym potrzebuję pomocy: Zróbcie mi cały skład i dobrą formacje wcześniej miałem taki skład : Lopez- Santana , Luiz, tu nie pamiętam - Lucas , Ramires , Oscar , i jakiś 2 jeszcze LD - Pato, Eto

vrjY4x7.png
by Regman

Opublikowano

Znacie jakiegoś niemieckiego,młodego lewego pomocnika?

 

Schurrle , świetnie się mi nim gra :)

random.jpg

Opublikowano

Też bez wzoru sry ...

Szukam jakiegoś zespołu bo jak grałem np . Realem to miałem PEŁNO KASY na każdego gracza ...

A więc jaki zespół mi poradzicie ?

//

Opublikowano

Skład: http://www.futhead.com/fifa/squads/9994606/
Ilość monet: Obecnie 40k, jak sprzedam skład około 450-500k
W czym potrzebuję pomocy: Czy opłaca mi się ten skład ulepszać (np. Remy-Aguero), czy zbudować nowy, dobry, brazylijski skład? Doradźcie. Jak Brazylia zróbcie skład, jak ulepszać powiedzcie kogo :P

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bez wzoru:

Budżet: 11mil. Jerło.

Szukam: w miarę szybkiego obrońcy. do 26 lat.

zespół: ten lepszy frankfurt z bundesligi

vip.png

Maksymalnie maksymalny, LewyReus.

Opublikowano

Bez wzoru:

Budżet: 11mil. Jerło.

Szukam: w miarę szybkiego obrońcy. do 26 lat.

zespół: ten lepszy frankfurt z bundesligi

 

nie napisałes czy srodkowy czy boczny, przypuszczam że chodzi o bok.

Polecam Walker (Tottenham)

skpUo.png

Opublikowano

Skład: Bark


Budżet: 250k (pc)


W czym pomóc: Budowa całego składu i ławki ;p

我是範林肯公園,演唱會在哪裡。

13.06.2009-Chorzów, Polska

17.06.2008-Bina, Czechy

27.06.2008-Berlin, Niemcy

02.08.2009-Grafenhainichen, Niemcy

Opublikowano

@up Obojętnie może być angielska albo hiszpańska ;p

我是範林肯公園,演唱會在哪裡。

13.06.2009-Chorzów, Polska

17.06.2008-Bina, Czechy

27.06.2008-Berlin, Niemcy

02.08.2009-Grafenhainichen, Niemcy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...