Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trudne zadane:

Co wymienic w tych 3 skladach:

Seria A: http://www.futhead.com/fifa/squads/13717220/

Ligue 1: http://www.futhead.com/fifa/squads/13717220/

Eredivisie: http://www.futhead.com/fifa/squads/13717383/

Wynagrodze Wam te trudy lajkami i gwiazdkami.

Ligue 1 : http://www.futhead.com/fifa/squads/13763735/ Wiem że drogi napardzior, ale statystyki, wzrost i do tego 5 sztuczek.

Serie A : http://www.futhead.com/fifa/squads/13764376/ Tu tylko zmiana prawego obrońcy i napastnika ale cóż.

Eredivisie : http://www.futhead.com/fifa/squads/13763985/ Też kilka poprawek ;>

Opublikowano

Ligue 1 : http://www.futhead.com/fifa/squads/13763735/ Wiem że drogi napardzior, ale statystyki, wzrost i do tego 5 sztuczek.

Serie A : http://www.futhead.com/fifa/squads/13764376/ Tu tylko zmiana prawego obrońcy i napastnika ale cóż.

Eredivisie : http://www.futhead.com/fifa/squads/13763985/ Też kilka poprawek ;>

 

Nie obraz sie ale wolalbym zeby francuski i holenderski byly pod te formacje ktore podalem wczesniej bo nie chce mi sie teraz wszystkiego sprzedawac i od nowa kupowac. I tak te sklady sa tylko do zabawy.

I gdybys mogl podmienic Ibre i thiago silve bo za drodzy troszke.

Opublikowano

 

Nie obraz sie ale wolalbym zeby francuski i holenderski byly pod te formacje ktore podalem wczesniej bo nie chce mi sie teraz wszystkiego sprzedawac i od nowa kupowac. I tak te sklady sa tylko do zabawy.

I gdybys mogl podmienic Ibre i thiago silve bo za drodzy troszke.

 

Francuski : http://www.futhead.com/fifa/squads/13814009/

Włoski : http://www.futhead.com/fifa/squads/13814155/

Holenderski : http://www.futhead.com/fifa/squads/13814334/

Opublikowano

Dałem lika, ale nie użyje - nie ma 99 zgrania -.-

 

Zrobiłem sobie taki i gra się wyśmienice ;-) . http://www.futhead.com/fifa/squads/13860247/ Jak zubieram troszke kaski to kupie RVP,a potem moze se P'np zrobie. ;D

 

Nie było 99 zgrania bo Ronaldingo i Jadson byli ŚPO a nie na ŚPD.

 

A tak poza tym Rooney lepszy na CM czy N ?

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie było 99 zgrania bo Ronaldingo i Jadson byli ŚPO a nie na ŚPD.

 

A tak poza tym Rooney lepszy na CM czy N ?

 

A nie zauważyłem, ze oni ŚPO, ale i tak na razie nie bede robił tego składu bo moim gra się dobrze,a tamten jest złożony z samych brazyliczyjkó, a mam już taki skład . -.-

 

Nie miałem go, ale inni jak go mieli na CM to to podobno grał jak bajka . :D

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Zrobi mi ktoś fajny skład z Barclays PL? Bo mi jakoś nie wychodzą -.-

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13888364/

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13888591/

 

Tak wiem. Są ci sami zawodnicy ale w innej formacji. ;D

 

Zrobiłem takie dwa, ale piszcie, bo ja za bardzo sie nie znam w lidze angieliskiej kto gra dobrze ;-) .

 

@Budrzet - żeby nie przekraczał 1MLN [PC] .

 

Nie ważne fifa 13 się kończy nie ma sensu.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Ten pierwszy skład skillersów to dałeś mój -.-

 

 

 

Siemka :)

Czy mógłby ktoś zrobić mi skład na ultimate team do 50-60k?

Formacja,liga dowolna

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13994549/

 

Jak coś to za Cecha możesz zmienić za Joe Harta, a potem za Hugo Llorisa. Napad możesz wymienić za torresa i podolskiego. Za schurle moze byc Qoung. Za Walcotta, ben arfa.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Legia Warszawa

Budżet transferowy: 5 000 000 $

Budżet na płace 10 000 $

Skład: BR D.Kuciak

PO. B. Bereszyński

PŚO T.Jodłowiec

LŚO: Astiz

LO J.Wawrzyniak

PPD D.Łukasik

LŚP I.Vrdoljak

PP M.Kucharczyk

LP J.Kosecki

ŚPO V.Dvalishvili

N. M.Saganowski

Kogo sprzedać? kogo kupić do pomocy ew napastnika?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...