Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten pierwszy skład skillersów to dałeś mój -.-

 

 

 

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13994549/

 

Jak coś to za Cecha możesz zmienić za Joe Harta, a potem za Hugo Llorisa. Napad możesz wymienić za torresa i podolskiego. Za schurle moze byc Qoung. Za Walcotta, ben arfa.

 

Nie dałem twojego tylko mój bo ja go zrobiłem. Jedynie dałem ten sam bo użytkownik prosił o skład do skillowania a w nim prawie wszyscy mają 5*.

636451494245979649038.gif

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrobi mi ktoś best squad ever? Chodzi mi o Centrum tworzenia. W składzie na pewno ma być Hugo Lloris!

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Zrobi mi ktoś best squad ever? Chodzi mi o Centrum tworzenia. W składzie na pewno ma być Hugo Lloris!

 

W centrum tworzenia jest taki skład. Nazywa się chyba Fifa 13 all stars.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

W centrum tworzenia jest taki skład. Nazywa się chyba Fifa 13 all stars.

 

Widziełam, że mi ktoś taki poda. Nie chce tego składu gra mi się nim bardzo słabo... Jeszcze chyba tam jest Messi na środku napadu. Najlepiej jakim składem mi się gra to - Nike XI .

 

 

 

@ Jak coś to możecie napisać zawodinków na jakiej pozycji, lub zrobić skład na futhedzie. Ja wtedy sobie zrobie skład w Centrum Tworzenia.

Dziękuję.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Skład:Hybryda, 4-5-1
Ilość monet: do 100 k. ( Xbox )
W czym potrzebuję pomocy:W stworzeniu dobrej, szybkiej, technicznej hybrydy.

Opublikowano

Jutro wrzucę jaki obecnie mam skład i mi podpowiecie co zmienić i tak dalej :D

Tzn dziś ^^ :P

 

Mój ;

http://www.futhead.com/fifa/squads/14281675/

 

Pomóżcie kogo wymienić za kogo ;d

 

Ale zrobiłeś skład. Składy moim zdaniem należy składać tak, aby każdy zawodnik miał 9 zgrania, co łącznie daje 99 a twój ma 54.

Ja na twoim miejscu sprzedłbym wszystkich zawodników i zrobił nowy skład, np. taki: http://www.futhead.com/fifa/squads/14283708/

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...