Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tryb kariery/Ultimate Team - pomoc w budowaniu drużyny


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po co mu jakiś Rudnevs skoro Mlapa jest jednym z najlepszych (najlepszym?) silver napastnikiem w grze.

Grałem tym i tym. Oboje grali na zmianę co mecz i Mlapa mnie nie zadowolił dlatego polecam Rudnevsa.

graphic.png

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.futhead.com/fifa/squads/13335841/

 

Robię brazylijski skład i potrzebuję dokończyć ten skład . Jakieś rady ? Na razie mogą być Ci zawodnicy czy raczej nie ?

Gram na ps3 . Limit coins'ów to 20 k.

Ja ci polecam 4-5-1 to jest jedna rzecz. 2 to to, ze Brazylia to droga reprezentacja ale zaraz coś wymyślę.

 

http://www.futhead.com/fifa/squads/13340579/

 

2k to są 4 mecze.

graphic.png

Opublikowano

Nie za bardzo lubię grać jednym napastnikiem . Nie ma innej opcji ?

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Zarz coś zrobię.

 

Problemem tu jest mały budżet.

Max 30k niech będzie .

Pomogłem ?! Daj lajka !

Opublikowano

Sklad : Niemcy + bundesliga

Budzet : 500k

Formacja : 4-1-2-1-2

 

 

 

Sklad : Wlochy + serie a

Budzet : 500k

Formacja : 4-1-2-1-2

KbkgA.png

Opublikowano

1.Kogo dać na CDM do tego składu ?

Myślałem nad jednym z tych graczy, ale sie do nich nie ograniczajcie, jeśli znacie kogoś lepszego.

 

2.Zmieniać CAM?

 

Proszę o uzasadnienie.

KbkgA.png

Opublikowano

1.Kogo dać na CDM do tego składu ?

Myślałem nad jednym z tych graczy, ale sie do nich nie ograniczajcie, jeśli znacie kogoś lepszego.

 

2.Zmieniać CAM?

 

Proszę o uzasadnienie.

 

 

Na CDM Dałbym Arturo Vidala - jest szybki, dużo ma obrony ma 92 staminy, więc powinien wytrzymywać całe mecze.

 

Na CAM dałbym Boatenga - 4* słabszej nogi i 4* sztuczek. Szybki, dobrze grający głową itd. Jak byś CAM chciał grać jako rozgrywający to bym dał Sneijdera, ma lepsze podania, ma 5* słabszej nogi, ale ma mało staminy - szybko się męczy.

skcg.png



by kml14


Opublikowano

Poprosze jakiś Silver Skład którym dobrze by się grało górne piłki i dalekie strzały do 105k na Xbox360. Obojętnie jaka liga

blackmagix128.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...