Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Weźcie odpalcie serwer wczesniej a nie o 17.30 Błagam was z wszystkimi graczami po pewnie każdy chce już online serwer zeby byl

 

Już przez te pisanie 10% dostałem ;/

 

16.30 :) Jeszcze chwilka

 

17.30 :) A kodów ciągle niema? Awaria kolejna??

 

 

Warzniak każdy wie , że oni to ludzie ale sam sie nie mądrz... Najważniejszy nie jesteś i nikt od nich nie chce by już sserwer odpalili ... Każdy chce tylko wiedzieć kiedy będzie odpalony więc to jest co innego..

 

 

A i jeśli można wiedziec na jakim wy hostingu serwer postawiliście?

 

A może tylko maszyna do "kodów" padła co?

87d8.jpg

Opublikowano

17:30 jest i nadal nic

jezeli nie wie sie kiedy bedzie serwer to sie nie pisze bo pozniej wszyscy bluzgaja

 

Czekam na wypowiedz jakiegos Admina tego serwaponiewaz chcialbym wiedziec co dalej czy serw wgl bd w tym tygodniu czy nie ?

Opublikowano

Ludzie! Ogarnijcie się! Nie rozumiecie, że Oni to też ludzie? Nie mają tyle czasu, by zajmować się tylko serwerem, nie którzy mają prace, nie którzy Studia, i nawet może czasem Ich GÓWNO kuliste i wielkie obchodzi serwer. Zrozumcie to, Oni to też ludzie.

svh03y.jpg


Opublikowano

Ej a może oni szykuja dla nas jaki event co? :D

 

 

Jak wpiszecie ip -- wyskakuje -- Serwer SurvivalGames

Kolejny nie wypał pewnie , i nawet niebedzie warto wbic o 19.50 by otrzymać kod bo się przedłuży znowu ..

ADMINISTRACJA weźcie się w garść!

 

 

Parkouru ;/ Ajj .. lepsze to niż nic :D Brawo :) Ale o 20.30 :/ A start o 20...

A niemożecie zrobic parkouru i startu o 20.,.>??

87d8.jpg

Opublikowano

Post na facebooku:

Bardzo wszystkich przepraszamy za kolejne opóźnienie.

Oczekujemy już tylko na zmianę maszyny naszego serwera.

 

Nowy adres IP: mc.minejail.pl

 

Start równo 20:00.

Opublikowano

Facebook:

 

 

Bardzo wszystkich przepraszamy za kolejne opóźnienie.

Oczekujemy już tylko na zmianę maszyny naszego serwera.

 

Nowy adres IP: mc.minejail.pl

Start równo 20:00.

 

Ps: W nagrodę, za waszą cierpliwość o 20:30 odbędzie się parkurowy event :)

Opublikowano

Trzeba tutaj podać swój nick i dane z facebooka ?

 

"Może wystąpić małe opóźnienie, do 20 minut." :<

Cześć.

Opublikowano

@2xUp Nie trzeba:D

 

 

Jpr... No nie wierzę Ile jeszcze tych opóźnień będzie 200 , 300 a może 900 ?

Admini weźcie wreszcie się zastanówcie i nie okłamujcie nas , że bedzie o 20 , .... i tak dalej to już sie robi bardzo nudne. .

 

Jak kodów o 20.10 nie wyślą - kolejne opóźnienie - ... :)

 

 

 

OPÓŹNIENIE --- ExTRA ---

87d8.jpg

Opublikowano

Facebook:

Może wystąpić małe opóźnienie, do 20 minut.
Opublikowano

Haha spoko. Pewnie po tych 20 minutach będzie kolejne opóźnienie.

Jbc. Tomasz Wronkowski na Facebooku. Zalajkowałem, podałem nic ktutaj.

Opublikowano

Haha spoko. Pewnie po tych 20 minutach będzie kolejne opóźnienie.

Jbc. Tomasz Wronkowski na Facebooku. Zalajkowałem, podałem nic ktutaj.

 

Jesteśmy tylko ludźmi, pierwsza edycja również miała opóźnienia przez co serwer był w pełni dopracowany.

Dodamy jeszcze kody do sklepiku sms oraz dokończymy farmy.

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...