Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Facebook:

 

Uwaga! Już za chwilę zostaną rozesłane kody!

Sklep właśnie przed chwilą, został zsynchronizowany z serwerem, oznacza to, że już możecie z niego korzystać!

 

// Facebook:

 

Serwer wystartował!
Opublikowano

Fajnie by było jakbyście zrobili wejście tylko premium/mineshafter nie było by podszywek bod youtuberów + każdy by mógł mieć skina :)

 

 

Opublikowano

Nie dostałem kodu??

Pytanie..

Jeszcze nie rozdawaliście kodów?

Czy coś jest nie tak??\

 

 

Edit: Już wiem .. nie musi administtracja odpisywać

 

 

Amigo czytaj na Fb...

 

Amigo to pewnie admini , chyba , że to już normalni gracze którzy kody dostali :P

 

 

Amigo racja 3/40 ;=) Wreszcie kody zaczną wysyłać

87d8.jpg

Opublikowano
Serwer wystartował!

A kodu nadal nie otrzymałem :s

 

Up. Jakoś nic niewidze :O

----

Edit: o już na stronie widać ilość osób na servie :D

----

Wiem że admini ale przynajmniej już z servem to zsynchronizowali bo przedtem było 0/0

----

O już 3/40 :D obstawiam że doszedł otatni członek sqadu i zaczną kody wysyłać :)

 

 

Opublikowano

Facebook:

 

 

 

Niestety nasz automat się "zepsuł".

Na poniższej stronie znajdziecie 100 darmowych kodów.

https://www.dropbox.com/s/ljjmbit80gok3ex/kody.txt

Opublikowano

żal nie moge wbić bo kod nie działa a zalikeowałem na fb i wpisałem nawet nick tutaj

 

ok sory znalazłem wreszcie jakiś kod aktywny ale dłuuuugo szukowałem

dIDP5.png
Opublikowano

Ja wpisałem się w temacie a nic nie dostałem , że jak polubię na Facebooku więc organizacja nie ma co... serwer przygotowywany miesiąc czyli 100% nie będzie żadnego błędu/bugu bo jak tak to znaczy , że coś kłamiecie. Ale i tak nie będę specjalnie zakładał Facebooka :D

Opublikowano

Serwer jest chujowy i niczym sie kurw* nie różni od innych serwerów "jail"

Gdyby mógł to bym cofnął suba :)

Pozdro!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...