Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Malinczik czyli serwer rusza jutro o 17.30 , później o 18 , 19 , 20 i tak dalej tak?

Tylko tego możemy sie spodziewać? Wszyscy gracze którzy są w tym "dziale i w tym temacie" wieżą w cud , że odpalicie go jeszcze dzisiaj ,...

87d8.jpg

Opublikowano

@UpUp Malinczik , ok dzisiaj dobrze... Ale o której o 23... To sie pospieszcie i zostawcie te mniejsze błędy ...

 

 

Praktycznie skończone .. Fakt , ale zróbcie szybciej .. nie liczy sie wygląd! Ważne żeby było tylko ...

Może brakować 1 klocka.. więc tego kwadrata nie zalepiajcie tylko odrazu przejdzcie dalej!

87d8.jpg

Opublikowano

Czekamy z niecierpliwością

 

A do tych co ciągle marudzą:

- Wyjdzcie sobie na spacer

- Pograjcie sobie w coś innego

- Wejdź sobie za 30 minut na komputer ?

- Administracja się stara by wyszedł jak najlepiej i nie było by bugów a wy narzekacie

 

Według mnie to sam wolę by był dopięty na ostatni guziczek a Administrator to też człowiek więc nie poganiajcie ich tak, oni mają własne życie.

 

Pozdrawiam Administracje

----

Pro121

Opublikowano

Można powiedzieć , że już dzisiaj off i zobaczycie , że napiszą "Przepraszamy za kolejne opóźnienie , serwer ruszy jutro o 17,30" i będzie to samo co wczoraj i dzisja.. bo dopracowują "każdy" klocek..

87d8.jpg

Opublikowano

Facebook:

 

 

Czekamy na odzew od support'u hostingu.

Gdy tylko problem zostanie rozwiązany, otworzymy serwer.

Opublikowano

Cały czas pracujemy, dziś będzie otwarty na 100 %.

Pozdrawiam.

A jak to będzie z tymi kodami, co się zapisywaliśmy, już zostały rozesłane, bo ja nic nie dostałem. :<

I gdzie je będzie trzeba wpisać?

1367996595-U582588.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...