Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja za kolege piszę bo nie ma konta na MPC: Thepolschklocek

Mówi że like dał jego FB- Faniigracze LittleFighter

 

Przypominam mój nick to MyKasero

A FB Margonem Irishan.

Opublikowano

Malinczik dzis na 100%? Wczoraj też mówiłeś tak.. więc możemy ci zaufać?

 

Witam,

zrozum że ciężko pracujemy nad serwerem i chcemy wystartować bez jakichkolwiek błędów - stąd te opóźnienia.

Możecie zauważyć że skończyliśmy już sklepik sms - serwer jest w 100 % ukończony.

Dziś odbędzie się start, będę was informował.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Malinczik`u ile dostajemy kodów 1 czy 2 ?? Bo coś było wcześniej mówione, że 1 dla siebie drugi dla przyjaciela :)

 

Proszę o odpowiedź

 

-----

Pro121

 

Ach zapomniałem na którą godzinę będzie przewidywany start ? :D

Opublikowano

@UP

 

Osoby które nas polubią na Facebooku otrzymają kod.

A to co z tymi osobami które wcześniej napisały w temacie?

I tak polubiłem na FB fanpage i napisałem w temacie. :>

1367996595-U582588.png

Opublikowano

Malinczik`u ile dostajemy kodów 1 czy 2 ?? Bo coś było wcześniej mówione, że 1 dla siebie drugi dla przyjaciela :)

 

Proszę o odpowiedź

 

-----

Pro121

 

Ach zapomniałem na którą godzinę będzie przewidywany start ? :D

 

Dwa kody, jeden dla Ciebie drugi dla przyjaciela. Równie dobrze możesz go wystawić publicznie w temacie.

Co do godziny jeszcze nie wiadomo, czekam na Nakamitsu.

 

 

A to co z tymi osobami które wcześniej napisały w temacie?

I tak polubiłem na FB fanpage i napisałem w temacie. :>

 

Osoby które wpisały się w temacie zostały poinformowane, aby dostać klucz musisz nas polubić na facebooku.

https://www.facebook.com/minejail

 

Pozdrawiam, do zobaczenia na starcie !

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie. Zagram na 100%.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Lecim malinczik rozmawiałem z kolegą który ma (to oczym gadalismy na ts) powirdział że nic i wgl bo niechce być jakimś pedałem...Plis odbanuj mnie na ts

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Mam wiadomość od Malinczika:

Zaraz będzie start serwera :D

Tak mi napisano miałem przekazać ;)

Opublikowano

Dlamnie będą wielcy jak wejdze na serwer :Xi dostane UB na temspeak

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...