Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Facebook:

 

Serwer zostanie otworzony jutro o godzinie 17:30.
Niestety jest to niezależne od nas. Firma hostująca ma awarię masową maszyny na której stoi nasz serwer. Poniżej załączamy kilka screen'ów z serwera.

https://www.dropbox.com/s/4v9dsoxyxf9xd92/2012-12-07_20.31.30.png

https://www.dropbox.com/s/jr92vlcupou12wj/2012-12-07_20.31.40.png

https://www.dropbox.com/s/ug1x6fd8ig3lf76/2012-12-07_20.31.50.png

https://www.dropbox.com/s/i06e4xn4a79mk80/2012-12-07_20.32.15.png

 

Z góry przepraszamy.

 

Ekipa, MineJail

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mówiłem :)

Jak kodów nie wysłali 10 min temu to i serwa nie właczą ..

A jutro zobaczycie ,że do 19 zejdzie:()

 

Poprzedni serwer "JailCRaft" też tak się zaczynał ... Co my mogliśmy sie spodziewac!!!!!!!!!!

87d8.jpg

Opublikowano

Sek Po 1.

Koda nie dostaniesz

Po 2.Nie dostaniesz bo serwer off

Po 3.Jutro o 17.30 online będzie

Po 4. Jutro o 17.20 Dostaniesz jak zalajkujesz na face;)

87d8.jpg

Opublikowano

Na pewno jutro przestawią otwarcie na jeszcze jakąś godzinę.

 

PS: nie chcę nikogo obrażać, ale LapaPL nie nadaje się do teamu ponieważ on był głównym pozbawicielem fundamentów serwera 'JailMenSurocate'

svh03y.jpg


Opublikowano

Jestem jedynie Technikiem, co ja mogę?

Mineserv ma awarię i tyle wiem.

 

Malinczik decyduje o ekipie.

Opublikowano

Po godzinie 21:00 dostaliście zapro na serwer? ja nadal nie dostałem kodu i nie mogę wejść :<

Serwer on/off?

Opublikowano

Malinczik , nakamitsu wcześniej odpalcie serwer;D Bo o 17.30 sie nie opłaca a "awaria" hostingu już pewnie dawno naprawiona:)Postarajcie sie puścić serwer w ruch przed15.00 ;)

87d8.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...