Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno już macie stabilnego bukkita ;/

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mój nick ( Sihil )

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

Opublikowano

Start przewidujemy w tym tygodniu!

Obecnie czekamy jedynie ma mapę serwera

:)

 

Uruchomiliśmy również serwer Teamspeak3

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

Z poważaniem,

Ekipa MineJail PL

Opublikowano

Odświerzam temat, startujemy już nie długo.

Zostały wam ostatnie chwile na wpisanie się w temacie - nie pożałujecie.

 

Z poważaniem,

Ekipa MineJail.

Opublikowano

Nie wiem czy zostałem dodany, więc napiszę jeszcze raz :)

Nick : Szczypi0or

Chcę być więzniem

Opublikowano

Witam, już nie długo startujemy z naszym serwerem więc zamykam możliwość wpisywania nicków.

Pewnie was ciekawiło od początku co dostaniecie ? Już wyjaśniam, osoby które wpisały się na listę dostaną na pw

dwa kody do darmowej rejestracji na serwerze - dla siebie oraz przyjaciela, możecie je również wystawiać publicznie gdzie tylko chcecie.

Osoby które się nie wpisały będą musiały zarejestrować się przez stronę i wysłać sms za 1,23 zł.

Pewnie pytacie czemu ? Już wyjaśniam, nie chcemy żadnego "chlewu" oraz oszustów na naszym serwerze, będziemy systematycznie

banować osoby które psują rozgrywkę.

Powiem również że systemu VIP nie będzie - nie jesteśmy kolejnym komercyjnym serwerem, nie chcemy zdzierać pieniędzy z naszych graczy, wszystko będzie można zdobyć za darmo.

Zapraszam do opinii, jeszcze w tym tygodniu zobaczycie IP.

 

Z poważaniem,

Ekipa MineJail.

Opublikowano

Grałem na JailCraft prawie od począdku , polecam zagrać.

 

Mój nick to: Alerias

 

Prosze zróbcie wyjatek wracam dopiero ze szkoły , mam słaby orient.

''Gdy pisk opon słychać z dala, to ktoś bokiem zapier***a''




Cześć, jestem znany pod pseudo Proceente(Procent).


Macie problem z grafiką bądź z Pluginem/Luncherem do gry minecraft? Pisz do mnie na PW.

Opublikowano

@UP

 

Czytaj co napisałem.

 

 

Witam, już nie długo startujemy z naszym serwerem więc zamykam możliwość wpisywania nicków.

Pewnie was ciekawiło od początku co dostaniecie ? Już wyjaśniam, osoby które wpisały się na listę dostaną na pw

dwa kody do darmowej rejestracji na serwerze - dla siebie oraz przyjaciela, możecie je również wystawiać publicznie gdzie tylko chcecie.

Osoby które się nie wpisały będą musiały zarejestrować się przez stronę i wysłać sms za 1,23 zł.

Pewnie pytacie czemu ? Już wyjaśniam, nie chcemy żadnego "chlewu" oraz oszustów na naszym serwerze, będziemy systematycznie

banować osoby które psują rozgrywkę.

Powiem również że systemu VIP nie będzie - nie jesteśmy kolejnym komercyjnym serwerem, nie chcemy zdzierać pieniędzy z naszych graczy, wszystko będzie można zdobyć za darmo.

Zapraszam do opinii, jeszcze w tym tygodniu zobaczycie IP.

 

Z poważaniem,

Ekipa MineJail.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...