Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, już nie długo startujemy z naszym serwerem więc zamykam możliwość wpisywania nicków.

Pewnie was ciekawiło od początku co dostaniecie ? Już wyjaśniam, osoby które wpisały się na listę dostaną na pw

dwa kody do darmowej rejestracji na serwerze - dla siebie oraz przyjaciela, możecie je również wystawiać publicznie gdzie tylko chcecie.

Osoby które się nie wpisały będą musiały zarejestrować się przez stronę i wysłać sms za 1,23 zł.

Pewnie pytacie czemu ? Już wyjaśniam, nie chcemy żadnego "chlewu" oraz oszustów na naszym serwerze, będziemy systematycznie

banować osoby które psują rozgrywkę.

Powiem również że systemu VIP nie będzie - nie jesteśmy kolejnym komercyjnym serwerem, nie chcemy zdzierać pieniędzy z naszych graczy, wszystko będzie można zdobyć za darmo.

Zapraszam do opinii, jeszcze w tym tygodniu zobaczycie IP.

 

Z poważaniem,

Ekipa MineJail.

Żadnego kodu nie zostałem wgl zostały już jakieś wysłane

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

 

Nie, kody zostaną wysłane godzinę przed startem serwera.

masz jakiegoś bota bo nwm czy dasz rade w 1h wysłać tyle kodów?

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Warzniak ale malinczik napisał że kody zostaną wysłane 1h przed podaniem ip tak więc o MUSI mieć bota bo nie da rady w 1h wysłać tylku kodwów

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Niby złotówka to mało ... ale, żeby płacić za gre...

I niby nie zdzieracie kasy z graczy... Bitch please

bez gif.

Opublikowano

Savicki dobra te 1,23 poto żeby griferów nie było nwm czy by taki płacił 1,23 żeby zgriefować serwer tak dla zabawy

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Niby złotówka to mało ... ale, żeby płacić za gre...

I niby nie zdzieracie kasy z graczy... Bitch please

 

Trzeba płacić za rejestrację, nie zdzieramy z naszych graczy bo nie ma systemu VIP.

 

Savicki dobra te 1,23 poto żeby griferów nie było nwm czy by taki płacił 1,23 żeby zgriefować serwer tak dla zabawy

 

Dokładnie.

 

Dobra dobra ale kiedy start?

 

W tym tygodniu wieczorem. :)

Opublikowano

Czekamy bo mi nudzi już się i paczymy i czekamy słów malinczaka wyczekujemy

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Opublikowano

Warzniak ale malinczik napisał że kody zostaną wysłane 1h przed podaniem ip tak więc o MUSI mieć bota bo nie da rady w 1h wysłać tylku kodwów

to nie było do Ciebie tylko do kolegi nad Tobą, wczeniej napisałeś post.

svh03y.jpg


Opublikowano

 

masz jakiegoś bota bo nwm czy dasz rade w 1h wysłać tyle kodów?

W cale nie musi mieć jakiegoś bota wystarczy że znajdzie ludzi którzy mu w tym pomogą(Czyli np.: Administracja serwera)

Opublikowano

Boziu niech odpala w piatek :) wieczorem najlepiej bedize

Bania u cygana bania u cygana hej bania u cygana do ranaaaa bania u cygana hej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...