Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineJail [Powrót JailCraft][Więzienie][Autorskie Pluginy] - Zapraszamy!


Malinczik_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 518
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Malinczik pytanko Czy jak nie zdąże zalikeowac przed otwarciem (zalikeowalem oczywiscie) a napisalem post z nickiem to dotane kod?

pozdrawiam

dIDP5.png
Opublikowano

Nie...Gorzej będzie jeśli okaże się , że jutro odpalą ! :( Malinczki i Nakamitsu oraz reszta adminów postarajcie się dla graczy :)

87d8.jpg

Opublikowano

Facebook:

Start serwera został przełożony na godzinę 20:40.

 

Ekipa MineJail

Opublikowano

Oczywiście "opóźnienie" ahh.. Ja wiem , że sie staracie.. :] Tylko ,żeby ten serwer ruszył DZISIAJ a nie Jutro , a później znowu odpalimy go pojutrze i tak dalej...

 

 

brawo ! 20.40 .. Ehh! Ja to sobie chyba jutro pogram bo dzisiaj nie ma sensu .. zaraz bedziemy czekac do 21 ,22 itp.

87d8.jpg

Opublikowano

Spokojnie panowie (i panie). Odpala to odpalą nie to nie. Narzekaniami nic nie wskóramy. Chodź wiem że doczekać się nie można.

Cześć.

Opublikowano

Server od razu rzuca się w oczy.

Temat jest 'gorący'. Dlatego właśnie ten server sprawdziłem.

 

Po wejściu na server zaskoczył mnie czytelny, jasny regulamin, który można pochwalić - zdecydowanie.

Budowle nie są może bardzo rozwinięte, jednak server bazuje na zasadzie działek, nie wielkich monumentów, jednak od miejsca do miejsca

mogą się tym pochwalić.

 

Moderatorzy szybko zwrócili na mnie uwagę, zapytali czy jestem nowy, kazali mi dokładnie przeczytać regulamin, po czym przydzielili mi działkę.

Na serverze panuję kultura, a także administracja stara się dbać o ortografię użytkowników.

 

Server jest premium, posiada wiele rang, także system VIP.

 

Bardzo godny polecenia, organizacja moim zdaniem na pięć plus.

 

[POZYTYWNA]

Opublikowano

Ale serwer już Online? A i kodu cały czas nie dostałem? Czy jeszcze nie wysyłaliscie?? CO ! :]?

 

Mój nick MrHardCorowy

A na Facebooku Kamil Racki

 

Pozostaje nam tylko czekać do 20.40 :)

87d8.jpg

Opublikowano

Mój nick to Burbon, oczywiście zalajkowałem na FB i czekam na odp. na FB Monika Karwasz konto siostry :|

Opublikowano

6 minut i tak zwany "start serwera" ;)

 

I kolejne przedłużenie pewnie xD

 

Congratulation! Jutro o 17.30 ... oczywiscie jak to zwykle była >..<

87d8.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...