Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][Dedyk]Balantia.pl


Sensual

Zmianki i Dodania u NPC  

1 334 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeste? za usuni?ciem zmianke i doda? u NPC?

    • Tak
      495
    • Nie
      839

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie na starcie będzie +2k Online oby tylko wystartował tego 17 i bez bugów na start itp . Dosy jak będą to normalna sprawa ale oby bugów nie było ...

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moze i profesionalny serwer ale strony to mogliscie nie podpierdalac z tivieri i przerabiajac ja na zywca

Opublikowano

Moze i profesionalny serwer ale strony to mogliscie nie podpierdalac z tivieri i przerabiajac ja na zywca

Czytałeś co pisał ten człowiek co zrobił tą stronkę? Nie słyszałeś, a więc się nie wypowiadaj jak nie znasz tematu ...

Robię to co lubię, lubię to co chcę.

 

84564230168514981164.png

Opublikowano

Skrzynie ucznia są i tak tylko dla Cb, żeby Ci pomóc w grze! Nie możesz tym handlować ani nic ... Taka skrzynka jest bardzo pomocna !

Oto mi chodzi, że identiko podjebane z PL'a , te znaczki "B" na itemami z skrzyni też, i jak dla mnie to jest trochę nie halo , ale ....

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Oto mi chodzi, że identiko podjebane z PL'a , te znaczki "B" na itemami z skrzyni też, i jak dla mnie to jest trochę nie halo , ale ....

 

Kurwa, przeszkadza Ci że to jest z pl'a ? do czego się jeszcze przyczepicie...

 

Sensu daj info na temat bety.

Opublikowano

A wiesz, że całe prywatne serwery są skopiowane z PL?

To jest serwer METIN2!

 

 

Niektórzy swoją inteligencją powalają!

Robię to co lubię, lubię to co chcę.

 

84564230168514981164.png

Opublikowano

A wiesz, że całe prywatne serwery są skopiowane z PL?

To jest serwer METIN2!

 

 

Niektórzy swoją inteligencją powalają!

Odezwał się inteligenty. Ludzie.. nie przeszkadza mi , że z PL'a tylko, że chociaż mogli zmienić te literki nad tymi itemami bo to nie ma być serw typu Pl , tylko coś lepszego, czy o czymś nie wiem ?

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Odezwał się inteligenty. Ludzie.. nie przeszkadza mi , że z PL'a tylko, że chodziarz mogli zmienić te literki nad tymi itemami bo to nie ma być serw typu Pl , tylko coś lepszego, czy o czymś nie wiem ?

 

ubolewam nad wami .... żeby napisać ''chodziarz'' o ja pierdole

7fa0af6055cd.png7fa0af6055cd.png7fa0af6055cd.png

 

z tego co wiem usuneli to B z itemkow lol

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

ubolewam nad wami .... żeby napisać ''chodziarz'' o ja pierdole

7fa0af6055cd.png7fa0af6055cd.png7fa0af6055cd.png

 

z tego co wiem usuneli to B z itemkow lol

True Story BRO!

Robię to co lubię, lubię to co chcę.

 

84564230168514981164.png

Opublikowano

To ty chyba dużo nie wiesz o życiu..w ogóle to wychodzę z tego tematu, bo grę na serwerach psują właśnie takie żałosne dupki jak ty

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

To ty chyba dużo nie wiesz o życiu..w ogóle to wychodzę z tego tematu, bo grę na serwerach psują właśnie takie żałosne dupki jak ty

 

Ja mam normalną dupę ...

Robię to co lubię, lubię to co chcę.

 

84564230168514981164.png

Opublikowano

To ty chyba dużo nie wiesz o życiu..w ogóle to wychodzę z tego tematu, bo grę na serwerach psują właśnie takie żałosne dupki jak ty

 

Odezwał się dupek 14lat . Pzdr

Opublikowano

Ok 14 lat zgadza się, ale niektórzy userzy z tego tematu nie dorastają do wieku 10 latka , nie mówię o wszystkich

Żegnam !

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Przypomina Tradice.

Kurcze szkoda, że expa zmienili z 7x na 5x. Troche LIPA.

 

  • Zdobywane doświadczenie : 5x w stosunku do PL
  • Zdobywane przedmioty : 5x w stosunku do PL
  • Zdobywane Yang : 5x w stosunku do PL

1352652199-U513235.png
Opublikowano

Przypomina Tradice.

Kurcze szkoda, że expa zmienili z 7x na 5x. Troche LIPA.

  • Zdobywane doświadczenie : 5x w stosunku do PL
  • Zdobywane przedmioty : 5x w stosunku do PL
  • Zdobywane Yang : 5x w stosunku do PL

 

 

ja sie ciesze szczerze przyznam, lepiej jak beda te raty x5 niz x7, bo 105 lv to i tak niski, więc lepiej z mniejszymi ratami

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

A zdobycie takiego diamentu na pewno będzie wyzwaniem coś mi się zdaję. Kamyki duchowe jak na pl? bossy, metki 50+ czy inaczej?

Opublikowano

Polecam.

Zagram.

Nick: Kalasznikov lub Kalasznikovy

Gildia: Szukam

Profesja: Dagger lub Healer

Królestwo: Shinsoo

Opublikowano

@UP nie pisz nickow bo ladnie mowiac ci podpieprza

 

a co do tematu szkoda ze tak pozno startuje znajac zycie pewnie sie jeszce przelozy , a 30 listopada (lub 28) wychodzi gra dla prawdizwych fanow RPG czyli BG : EE ;**

Bez-nazwy_nwpsash.png


by me


Opublikowano

Jak przełożą datę na późniejszą to i rozszarpią jest takie wzięcie na ten serwer.(Pewnie dla tego będzie ataków "jak mrówków")

Opublikowano

Jak przełożą datę na późniejszą to i rozszarpią jest takie wzięcie na ten serwer.(Pewnie dla tego będzie ataków "jak mrówków")

 

bynajmniej bedziemy znali powod przeniesienia daty - bron Boze

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

Albo będą spamić exp do pupy dajcie 50% expa. Yangi lecą jak krew z nosa dajcie raty! GM zrób event chodź ludzie mają 1lvl^^ Zawsze znajdą się ludzie co się przyczepią czegoś.

Opublikowano

Właśnie, w który dzień jest beta? Bo jakoś nie mogę tego znaleźć albo zaspany jestem albo ślepy.

 

gdzies wyczytalem ze w piatek potrwa 1 dzien? sam nie wiem czy to prawda.

Hard work is adversary of adversity.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...