Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Xelhua-Online] Cap 30, low rate, dużo nowości.


AiR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 488
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Skąd masz media skoro na elite jeszcze nie ma ? : P

 

jest na stronie.

 

"

I said i will announce when new Media PK2 Is up.

And its UP now

You can find it in website

NOTE : Just media is updated in website , full client is being uploaded , people that has the old client are able to use Media PK2 Only."

Opublikowano

Pizgam z was, wiekszosc bedzie grala a wy potem spinac ze nie wiedzieliscie o media..to jest dobre media. Clienta jeszcze nie ma bo nie zostal zuploadowany do konca.

Wiec robcie co chcecie..

Opublikowano

Poczekajcie na pewne media i tyle

 

@Up mi ich strona w dalszym ciągu nie działa jeszcze

rada na przyszlosc, jezeli widzisz ze jest jakies info czytaj poprzednia strone by sie dowiedziec wiecej. A nie przychodzisz, mowisz ze nie jest dobre media, ze strona nie dziala a nawet nie wrociles na poprzednia strone by sie dowiedziec wiecej :)

Opublikowano

Nie no twoja rada jest trafna tylko sprawa wyglada tak że ja czytałem wszystko co wcześniej zostało napisane a strona pod nowym adresem mi nie działa :)

Rekrut
Opublikowano

Nie no twoja rada jest trafna tylko sprawa wyglada tak że ja czytałem wszystko co wcześniej zostało napisane a strona pod nowym adresem mi nie działa :)

 

To w takim razie tylko tobie nie działa, anyway xcoom podał wam linka do nowego media...

 

Dodałem nową stronę do 1 postu.

BIG FUCKIN' DEUCE!

Opublikowano

Też tak mamy, trzeba czekać aż odpalą serwa

 

@Edit

 

My tylko bijemy POSTY ! :D

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Opublikowano

strona dziala, Ci co mieli starego clienta nie musza go pobierac. w dalszym ciagu server nie jest online, bo grab pety nie zostaly jeszcze do konca dodane.

Rekrut
Opublikowano

Boże czekajcie normalnie a nie spamujecie co chwila te MPC >.<. LgD już dodaje nam 3dniowe grab pety, więc chwila i powinno wystartować!

BIG FUCKIN' DEUCE!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...