Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi World of Tanks?


Flap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Intel Core i5-4670 3,4 GHz
Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 (cl9)
XFX Radeon R9 270 2GB 256 PCI-E GDDR5 Core Edition
 
ile można wycisnąć fps'ów na wysokich/ultra w rozdzielczości 1280x1024 ?

 

30 - 50 fpsów.

  • Odpowiedzi 810
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up co ty pierdolisz powinno pociągnąć spokojnie do 70 wwysz

 

Nie w tej grze.

Opublikowano

Ram: 2x 8 GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 760
Procesor: Intel Core i5-4570, cztery rdzenie po 3,2
Zasilacz: 700 jakichś tam jednostek
Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1920x1200

System: Windows 7 Home Premium SP1

Stacjonarny

 

Jest szansa na max detale? Jeśli nie, to na jakie?

Opublikowano

Ram: 2x 8 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 760

Procesor: Intel Core i5-4570, cztery rdzenie po 3,2

Zasilacz: 700 jakichś tam jednostek

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1920x1200

System: Windows 7 Home Premium SP1

Stacjonarny

 

Jest szansa na max detale? Jeśli nie, to na jakie?

 

Max 30-60 fps, wysokie 50-80fps.

Opublikowano

AMD AThlon X2 250

Radeon HD 4850 512mb

2 gb ramu

Zasilacz 520 V

Rozdzielczość 1600x900

Win XP

Ile wycisne ?

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

AMD AThlon X2 250

Radeon HD 4850 512mb

2 gb ramu

Zasilacz 520 V

Rozdzielczość 1600x900

Win XP

Ile wycisne ?

 

20-30 fps na najniższych.

Opublikowano

20-30 fps na najniższych.

I tu cie zdziwie 30 fps na średniej :)

BAM

 

 

 

 

Ram: 2x 8 GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 760

Procesor: Intel Core i5-4570, cztery rdzenie po 3,2

Zasilacz: 700 jakichś tam jednostek

Rozdzielczość na której zamierzamy grać: 1920x1200

System: Windows 7 Home Premium SP1

Stacjonarny

 

Jest szansa na max detale? Jeśli nie, to na jakie?

Od 50 wzwyż .

Chociaż różnie może być bo masz nividie ale raczej powyżej 50 .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Mam pytanie za ok. tydzień chce zmienić kartę graficzną i teraz tak

 

CPU: Dual Core Amd Athlon x2 64 4000+ 2.10 ghz

GPU: Zamierzam kupić Gtx 650ti ddr5 2gb 128bit aktualnie mam nvidia geforce 6150se nforce 430

RAM: 4 gb ddr2

 

Moje pytanie brzmi czy przy takim sprzęcie będe mógł grać na średnich ustawieniach na rozdzielczości

1280:1024 ?? 

 

Proszę o szybką odpowiedż

Opublikowano

Mam pytanie za ok. tydzień chce zmienić kartę graficzną i teraz tak

 

CPU: Dual Core Amd Athlon x2 64 4000+ 2.10 ghz

GPU: Zamierzam kupić Gtx 650ti ddr5 2gb 128bit aktualnie mam nvidia geforce 6150se nforce 430

RAM: 4 gb ddr2

 

Moje pytanie brzmi czy przy takim sprzęcie będe mógł grać na średnich ustawieniach na rozdzielczości

1280:1024 ?? 

 

Proszę o szybką odpowiedż

 

Procesor trochę słaby, lecz w tej grze bardziej lcizy się karta graf. Myślę, że będzie z 40fps na średnich.

Opublikowano

Cpu:i7 4770k 4x 3.5-3.9ghz

zasilacz: be quiet 800 cos tam xD

Gpu:  GTX780 Zotac AMP Edition

Ram: 8gb 1600mhz

rozdzielczość:1920x1080

System: windows 8.1 64b.. 

ILE FPS NA  MAX GRAFIE ?

Opublikowano

Cpu:i7 4770k 4x 3.5-3.9ghz

zasilacz: be quiet 800 cos tam xD

Gpu:  GTX780 Zotac AMP Edition

Ram: 8gb 1600mhz

rozdzielczość:1920x1080

System: windows 8.1 64b.. 

ILE FPS NA  MAX GRAFIE ?

 

z 60-80.

Opublikowano

Ram:4gb ddr3
Karta graficzna:gtx 560 ti hawk
Procesor:Intel Core i5-3350P
Zasilacz:Qoltec Storm 650W
Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1360x900 hight/ultra

                                                                             

Opublikowano

Ram:4gb ddr3

Karta graficzna:gtx 560 ti hawk

Procesor:Intel Core i5-3350P

Zasilacz:Qoltec Storm 650W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1360x900 hight/ultra

 

Średnia 60-70 fps, wysokie 40-50, ultra 20-40.

Opublikowano

 

Intel Core i5-4670 3,4 GHz
Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 (cl9)
XFX Radeon R9 270 2GB 256 PCI-E GDDR5 Core Edition
 

 

@@

na tym sprzęciku wyciągam 54-83 fps, średnio jest 62 

3JcjhIq.png
Pomogłem? Daj "Lubię to", to nic nie kosztuje...
MyAnimeList
 

Opublikowano

Ram:4gb ddr3

Karta graficzna:gtx 560 ti hawk

Procesor:Intel Core i5-3350P

Zasilacz:Qoltec Storm 650W

Rozdzielczość na której zamierzamy grać:1360x900 hight/ultra

 

65 fps.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam w aktualizacji 8.9 mój komputer dawał rade na minimalnych a po aktualizacji 9.0 wogole nie chodzi . Mój sprzęt :

 

Ram: 1 GB ddr2 533 Mhz

 

Karta graficzna: 2GB ddr3 128 bit

 

Procesor:Intel pentium D 2x2.8

 

Zasilacz : Orginalny Dell 305 W

 

Łącze internetowe : 6 mb/s

 

Co trzeba wymienić by WoT działał lepiej ?

Mój budżet to 500 zl

 

Najlepiej by było z 40 fps

 

Zamierzam grac na : średnich detalach

 

Rozdzielczości : 1024x786

 

 

Opublikowano

Witam w aktualizacji 8.9 mój komputer dawał rade na minimalnych a po aktualizacji 9.0 wogole nie chodzi . Mój sprzęt :

 

Ram: 1 GB ddr2 533 Mhz

 

Karta graficzna: 2GB ddr3 128 bit

 

Procesor:Intel pentium D 2x2.8

 

Zasilacz : Orginalny Dell 305 W

 

Łącze internetowe : 6 mb/s

 

Co trzeba wymienić by WoT działał lepiej ?

Mój budżet to 500 zl

 

Najlepiej by było z 40 fps

 

Zamierzam grac na : średnich detalach

 

Rozdzielczości : 1024x786

 

Niestety nie znamy się na modernizacji komputer, ale z pewnością pomogą Ci w dziale Komputery.

Link tutaj:

http://www.mpcforum.pl/forum/794-kupno-komputera-i-modernizacja/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ,mam pytanie ile bym na tym sprzęcie uzyskał FPS na maxymalnych ustawieniach graficznych ?

 

 

Prcoesor : Intel Core i5 4440,Quad Core 3,10GHz ,Box

Karta graficzna : Gigabyte GA-G1-SNIPER B5 ,B85 Intel

Ram : Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3

Płyta glówna :

Zasilacz : Chiftec GPS 700W ,box 80+ cooler

Dysk : WD Bleu 1TB 3,5 Cache

Windows : 7 Home premium 64bit

 

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Opublikowano

Witam ,mam pytanie ile bym na tym sprzęcie uzyskał FPS na maxymalnych ustawieniach graficznych ?

 

 

Prcoesor : Intel Core i5 4440,Quad Core 3,10GHz ,Box

Karta graficzna : Gigabyte GA-G1-SNIPER B5 ,B85 Intel

Ram : Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3

Płyta glówna :

Zasilacz : Chiftec GPS 700W ,box 80+ cooler

Dysk : WD Bleu 1TB 3,5 Cache

Windows : 7 Home premium 64bit

 

50-90.

Opublikowano

Zapomnialem dodac karty xD

 

Ile fps na max detalach ?

 

Prcoesor : Intel Core i5 4440,Quad Core 3,10GHz ,Box

Karta graficzna : Sapphire Radeon r7 260x 2GB

Ram : Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3

Płyta glówna : Gigabyte GA-G1-SNIPERB5 ,B85 Intel

Zasilacz : Chiftec GPS 700W ,box 80+ cooler

Dysk : WD Bleu 1TB 3,5 Cache

Windows : 7 Home premium 64bit

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...