Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

@up Dołączam sie do prośby up ale wykluczając te anime :

Bleach

One Piece

FullMetal Alchemist

Code Geass

Naruto Shippuden

Shaman King

Air Gear

Kiss x Sis

Art Sword Online

Accel World (1&OAV)

Zero no tsukaima (1&2&OAV&3)

Gintama

 

Edytowane przez Smaczek

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

Opublikowano

Hmm

bardzo 'podobnego' niż Groove Adventure Rave nie ma

tzn. w Groove Adventure Rave jest plue, i bodajże w serii przewija się gdzieś lucy (wbrew pozorom to w FT zaczerpnięto niektórze rzeczy, nie na odwrót).

Tak poza tym to:

Soul Eater

Katekyo Hitman Reborn

The Law of Ueki ('siła przyjaźni')

D. Gray-man

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Kaze no Stigma

Freezing (coś tam podobnego jest xD)

Shakugan no Shana 3 sezony

Elemental Gelade

Toaru Majutsu no Index

Dragon Crisis!

Hunter x Hunter [2011]

Opublikowano

Szukam anime podobnego do Fairy Tail :3

Full metal alchemist: brotherhood

 

 

@up Dołączam sie do prośby up ale wykluczając te anime :

Bleach

One Piece

FullMetal Alchemist

Code Geass

Naruto Shippuden

Shaman King

Air Gear

Kiss x Sis

Art Sword Online

Accel World (1&OAV)

Zero no tsukaima (1&2&OAV&3)

Gintama

 

Kara no Kyoukai

Opublikowano

Poszukuję anime.

Kryteria bardzo proste:

szukacie anime z oglądniętych przez Was pozycji warte wspomnienia/które wywarło na Was wrażenie i ma ocenę conajmniej 8/10 (można kilka słów dodać za co taka ocena)

gdy już znaleźliście, patrzycie na mojego MAL'a

 

To jest ukryta treść, proszę

CTRL + F i szukacie po tytule, czy ono się tam znajduje (uwaga na japońskie/angielskie/polskie nazwy)

jeśli go tam nie ma, to wymieniacie je niżej

i w ten oto sposób macie (dość?) łatwego lajka

Gatunki etc. dowolne, byleby to była seria conajmniej 10 epowa.

Tylko nie róbcie tak, że poszukacie na np. tanuki z wysokimi ocenami i je tu przekopiujecie, otóż nie, mają one być sprawdzone przez Was.

Czekam na propozycje :)

 

Opublikowano (edytowane)

Oglądnąłem kilka epów praktycznie na początku, jak jeszcze nie miałem MAL'a, a jako że zapomniałem na jakim epie skończyłem po prostu od nowa zacznę ;D Teraz zbieram właśnie nową 'listę' do oglądania ;D

 

@edit: Elfen Lied właśnie zostało wchłonięte...:)

Edytowane przez selweron
Opublikowano

Ja tam niewiele mogę Ci polecić bo widzę że chcesz dobre anime a sam masz oglądniętych dość dużo ;)

Więc tak, z tego co oglądałem a nie ma na Twojej liście to mogę polecić Onegai Teacher ( http://www.mpcforum.pl/topic/918885-onegai-teacher/ )

Ode mnie to anime dostaje 9/10. Fabuła całkiem fajna (uczeń kręci ze swoją nauczycielką xD), kreska średnia ale mimo to i tak gorąco polecam.

Ogólnie anime warte oglądnięcia, jest naprawdę spora dawka humoru.

 

Sam zaczynam oglądać teraz "Phantom ~Requiem for the Phantom" oraz "hellsing ultimate" tak więc je też mógłbym Ci polecić ale na chwilę obecną

jest to takie polecanie w ciemno chociaż zakładam że Ci się spodobają :)

HBV27j.png

Opublikowano

Po zobaczeniu twojej listy myślę ,że jest już naprawdę mało dobrych anime, których jeszcze nie widziałeś (prawdziwy otaku z cb )
Ale z tego co widzę nie oglądałeś hellsinga , a polecam (szczególnie ova :) )
Sam tej serii postawiłem 8,5/10 ponieważ ma głównego bohatera ,którego wręcz nie da się nie lubić . Bardzo dobra kreskę jak i muzykę a sama fabuła też jest niczego sobie .

1382302052-U722126.jpg
Opublikowano

Poszukuję anime.

Kryteria bardzo proste:

szukacie anime z oglądniętych przez Was pozycji warte wspomnienia/które wywarło na Was wrażenie i ma ocenę conajmniej 8/10 (można kilka słów dodać za co taka ocena)

gdy już znaleźliście, patrzycie na mojego MAL'a

 

To jest ukryta treść, proszę

CTRL + F i szukacie po tytule, czy ono się tam znajduje (uwaga na japońskie/angielskie/polskie nazwy)

jeśli go tam nie ma, to wymieniacie je niżej

i w ten oto sposób macie (dość?) łatwego lajka

Gatunki etc. dowolne, byleby to była seria conajmniej 10 epowa.

Tylko nie róbcie tak, że poszukacie na np. tanuki z wysokimi ocenami i je tu przekopiujecie, otóż nie, mają one być sprawdzone przez Was.

Czekam na propozycje :)

Słabo słabo jakieś 2k tytułów jeszcze ci zostało xD

Szukaj a znajdziesz :D

 

Żeby spamu nie było to polecam black lagoon i helsing

NJxbd4x.png

Opublikowano (edytowane)

A więc szukam Anime podobnego do Btoom , Sword Art Online , Mirai Nikki.

Głównie chodzi mi o to aby w anime znajdował się wątek przetrwania i chęc ocalenia osoby na której zależy bohaterowi czyli taki wątek romantyczny.

Mogą to być Anime w których zakończenie jest smutne lub szczęśliwe.

Z góry dzięki za propozycje :)

Edytowane przez Etaus
Opublikowano

A więc szukam Anime podobnego do Btoom , Sword Art Online , Mirai Nikki.

Głównie chodzi mi o to aby w anime znajdował się wątek przetrwania i chęc ocalenia osoby na której zależy bohaterowi czyli taki wątek romantyczny.

Mogą to być Anime w których zakończenie jest smutne lub szczęśliwe.

Z góry dzięki za propozycje :)

Za każdym razem jak coś pomyślałem to było to coś z tej trójki ale hmmmm teoretycznie można by wymienić fairy tail/bleach/one piece gdzie się rzucają w obronie w imię przyjaźni ale romans hmmm może:

Guilty Crown

Tasogare Otome x Amnesia

Higashi no Eden

no niby sekirei ale to ecchi jest i tutaj kobitki walczą xD

NJxbd4x.png

Opublikowano

skoro mówimy o survivalach i podobnych

pierwsze co mi nachodzi na myśl to Bokurano -> tylko że to jest raczej chęć uratowania młodszej siostry;)

Bokurano -> wątkowo chce uratować jakąś dziewczynę

Fate/Stay Night

Another

Mawaru Penguindrum -> może nie survival ale wątek romantyczny jest

Freezing |

|------> chcą, aby ich 'dziewczyny' nie walczyły

Claymore |

Umineko no Naku Koro Ni -> najpierw poboczny bohater chce uratować swoją ukochaną, później główny bohater xxx (żeby bez spojlerów było:D)

może jeszcze C: The Money of Soul and Possibility Control

 

Z emitowanych to np. Dansai Bunri no Crime Edge

Opublikowano (edytowane)

Dzięki za propozycje na pewno coś poogladam z tych tylułów,którę podaliście ;-)

 

 

Edit: Zaczałem oglądać Fate/Stay Night i zapowiada się bardzo fajnie :)

Edytowane przez Etaus
Opublikowano

Szukam jakiegoś ciekawego anime. W sumie może być obojętnie jaki gatunek, ale najbardziej mam ochotę jakieś ecchi z dużą dawką humoru. o

Obejrzałem już:

Naruto

Naruto Shippuuden (nadal oglądam)

Bleach

D. Gray Man

One Piece

Hunter x Hunter

Bobobo

Shaman King

Death Note

Full Metal Alchemist

Highschool DxD

Fairy Tail

37496916.png

Opublikowano

Kore wa zombie desu ka? - obydwie serie

Baka to Test to Shoukanjuu - obydwie serie

R-15 - epic ecchi

Maji de Watashi ni Koi Shinasai! - sporo ecchi, humor trochę płytki

Sora no Otoshimono - obydwie serie, niekiedy aż zwala z nóg

Sekirei - obydwie serie, humor średni

Ladies vs Butlers

Maken-ki - płytki humor

Kimi ga Aruji de Shitsuji ga Ore de - trochę 'chore'

Boku wa Tomodachi ga Sukunai - obydwie serie

itd

Opublikowano

Joł :D

Szukam czegoś podobnego do Phantom ~Requiem for the Phantom.

Ogólnie chodzi mi o anime bez żadnych super mocy, bez jakiegoś herosa który rozwala np. 100osób bez najmniejszego problemu.

Oczekuję żeby wszystko było (w miarę) realne, może być jakiś wątek miłosny a główną bronią w anime będą pistolety.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

HBV27j.png

Opublikowano

Szukam jakiegoś ciekawego anime. W sumie może być obojętnie jaki gatunek, ale najbardziej mam ochotę jakieś ecchi z dużą dawką humoru. o

Obejrzałem już:

Naruto

Naruto Shippuuden (nadal oglądam)

Bleach

D. Gray Man

One Piece

Hunter x Hunter

Bobobo

Shaman King

Death Note

Full Metal Alchemist

Highschool DxD

Fairy Tail

 

 

Co do tych lepszych anime to polecam : Mushishi, Soul Eather,Code Geass,Bezlebuub ,Kuroko no Basuke,Ao no Exorcist .

A do tych ecchi ,to moge polecic :Campione , Rosario to Vampire ,Highschool of the Dead i KissXSis .

1382302052-U722126.jpg
Opublikowano

Joł :D

Szukam czegoś podobnego do Phantom ~Requiem for the Phantom.

Ogólnie chodzi mi o anime bez żadnych super mocy, bez jakiegoś herosa który rozwala np. 100osób bez najmniejszego problemu.

Oczekuję żeby wszystko było (w miarę) realne, może być jakiś wątek miłosny a główną bronią w anime będą pistolety.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

Black Lagoon, Gunslinger Girl, Jormungand, Monster, Baccano (<- które polecam, aczkolwiek jest tu jedna sprawa a mianowicie nieliczni mają 'nieśmiertelność'), no i to tyle z takich ciemnych/w miarę realnych anime bez żadnych przeważających nadprzyrodzonych i super mocy

Opublikowano

zna ktoś może jakieś fajne ecchi z magią( podobną do fairy tail)? Chodzi mi tu głównie o romansidło z dużą ilością funserwisu o tematyce magicznej ;]

 

Ichiban Ushiro no Daimaou idealnie spełnia te warunki :D.

1382302052-U722126.jpg
Opublikowano (edytowane)

Szukam anime podobne do Kateikyoushi hitan reborn tz.

1.chronienie "świata" i jego przyjaciele nie wiedzą o tym i uważają gł. bohatera za niezdarę lecz z biegiem historii się dowiadują kim jest.....

2. lub coś typu HunterxHunter 2011 przygoda+magia

 

tak na wszelki wypadek oglądałem:

Fairy Tail

Bleach

HunterxHunter 2011

naruto i shippuuden

Kateikyoushi hitan reborn

D. gram-man

Death Note

full metal alchemist brotherhood

 

no i zaczynam SAO lecz jest krótkie

Edytowane przez -Mati-
Opublikowano

Eeee yyyy aaa hmmm w sumie to nie wiem xD anime z takimi motywami to może guilty crow przez połowę serii nic nie wiedzą i nagle bum, jak lubisz zdziwienia z zajebistości postaci jaki to główny bohater jest silny itd to polecam one piece jest tam masa takich sytuacji przez co jest to jeden z moich ulubionych tasiemców teraz, wystarczy przezwyciężyć słabą kreskę przez pierwsze 50-100 epów xD. A i nie wspominam że one piece to czysto przygodowe anime, i nie patrz na kreskę ... walki są naprawdę dobre.

NJxbd4x.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...