Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i co z tego,że to shoujo?Czyli dziewczyny nie mogą oglądać Shounenów?''męskim mężczyzną'' pozdro z podłogi haha

Shoujo, jak sama nazwa mowi - anime dla dziewczyn.

1373637009-U477327.png


  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Shoujo, jak sama nazwa mowi - anime dla dziewczyn.

Znam wiele mężczyzn,którzy oglądają shoujo i znam też kobiety,które oglądają shouneny,ale nie Ty musisz pokazać,jak jesteś dorosły nie oglądając shoujo.

Opublikowano (edytowane)

Znam wiele mężczyzn,którzy oglądają shoujo i znam też kobiety,które oglądają shouneny,ale nie Ty musisz pokazać,jak jesteś dorosły nie oglądając shoujo.

ciesze się, że masz takie znajomości. ale ja shoujo oglądał nie będe. Są to anime przeznaczone dla dziewczyn. Ja ledwo wytrzymuje shoujo przy railgunie, a co dopiero przy prawdziwym. To jst dla bab, jak to mozna ogladać. Prawdziwy mężczyzna nie oglada shoujo, bo przy nich się czuje jak dziewczyna. 

Edytowane przez Royal6

1373637009-U477327.png


Opublikowano (edytowane)

KisxSis i KisxSis OVA

|

|

|

|

|

|

Szukam czegoś ciekawego do obejrzenia.

Oglądam wszystko prócz yaoi

 

 

moja lista 

To jest ukryta treść, proszę

PORATUJCIE 

Toaru majutsu no index I,

Toaru majtusu no index II,

Toaru kagaku no railgun,

Toaru kagaku no railgun S,

Higashi no eden,

Baccano,

Deadman wonderland

 

generalnie polecam wszystko co obejrzalem:

http://myanimelist.net/animelist/Golden1

 

zobacz sobie czego nei widziałeś. Mi się nie chce

 

@@@@@@@@@@@EEEEEEEEEEEEEEEEEDIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTT

 

 

UWAGA!!!

 

szukam anime, przy którym będe płakał. Na razie udalo mi sie wypuscic 2-3 łzy przy angel beats i ano hi mita hana no namae wo bokutachi wa mada shiranai. nie chcę clannad, nie jstem gotowy na to anime. kreska mi nie odpowiada.

Edytowane przez Royal6

1373637009-U477327.png


Opublikowano

Panie i panowie, polecicie jakieś komedie ecchi? Coś w stylu high school DxD

Boku no Pico super komedia ecchi naprawdę polecam każda scena rozbawi Cię do łez i ma super kreskę,a samo anime mimo,że ma 3 odcinki jest strasznie emocjonujące.Tak na serio to polecam: Highschool of the Dead,Zero no Tsukaima,KissxSis,Date a Live,No game no Life

Opublikowano

Panie i panowie, polecicie jakieś komedie ecchi? Coś w stylu high school DxD

Jeśli w stylu High School DxD to na pewno Dakara Boku wa, H ga Dekinai. Bardzo podobne.

 

Zobacz też Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru i może To LOVE-Ru.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Szukam jakieś anime w stylu "Cashern sins", które wspominam bardzo miło. Wielki świat, tajemnicza atmosfera, romans. Poratujecie czymś ? :)

Opublikowano (edytowane)

nie wiem co to za anime ale kreska bardzo przypomina Code Geass

 

Zobacz:

Bakemonogatari

ChäoS;HEAd

Edytowane przez lukasz:D

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

nawet nie zobaczyłeś w moją listę ^^ 

 

wszystko co masz na liście obejrzałem 

prócz paru tytułów które są mało ciekawe 

Szukam dalej :)

Nie miałeś Death Note, więc można powiedzieć, że nie istniałeś.

 

Dakara Boku wa, H ga Dekinai. jest BARDZO podobne do DxD High School.

 

Mi się tam te anime podobały. Nie wiem co w nich takiego mało ciekawego.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

mam cały czas Death Note przypatrz się. 

 

 

Nie Podobały mi się bo nie oryginalne już dużo podobnych sobie obejrzałem :) 

Szukam czegoś z  oryginalną fabułą, co się nie nudzi oraz czegoś co wciąga.

784091427630431250239.png
:D

Opublikowano

Szukam jakieś anime w stylu "Cashern sins", które wspominam bardzo miło. Wielki świat, tajemnicza atmosfera, romans. Poratujecie czymś ? :)

 Ma ktoś coś jeszcze do podrzucenia? Bo jestem spragniony takiego anime :(

Opublikowano (edytowane)

 Ma ktoś coś jeszcze do podrzucenia? Bo jestem spragniony takiego anime :(

 

- Guilty Crown

- Zetsuen no Tempest

- Code Geass

 

Te anime posiadają wszystkie cechy jakich szukasz.

 

 

 

Toaru majutsu no index I,

Toaru majtusu no index II,

Toaru kagaku no railgun,

Toaru kagaku no railgun S,

Higashi no eden,

Baccano,

Deadman wonderland

 

generalnie polecam wszystko co obejrzalem:

http://myanimelist.net/animelist/Golden1

 

zobacz sobie czego nei widziałeś. Mi się nie chce

 

@@@@@@@@@@@EEEEEEEEEEEEEEEEEDIIIIIIIIIIIIIIIITTTTTTTTTTTTTTT

 

 

UWAGA!!!

 

szukam anime, przy którym będe płakał. Na razie udalo mi sie wypuscic 2-3 łzy przy angel beats i ano hi mita hana no namae wo bokutachi wa mada shiranai. nie chcę clannad, nie jstem gotowy na to anime. kreska mi nie odpowiada.

 

Zobacz te : 

 

- Ookami Kodomo no Ame to Yuki ( Movie ) - jest parę nudnych scen ,ale są też wzruszające sceny

 

- Tasogare Otome x Amnesia

 

- True Tears

 

 - Elfen Lied

Edytowane przez Etaus
Opublikowano

Szukam anime w którym glówna bohaterka jest psychopatą i nuci dziwną melodię. Oprucz Miria Nikki

Opublikowano (edytowane)

Szukam anime w którym glówna bohaterka jest psychopatą i nuci dziwną melodię. Oprucz Miria Nikki

deadman wonderland . Bohaterka jest bardzo tajemnicza, nawet nie wiadomo czy ma swiadomosc tego kim jest naprawde

Edytowane przez Royal6

1373637009-U477327.png


Opublikowano

ehh znowu o tym anime mi piszesz dobre zobaczę sobie je w końcu . Ale jedno pytanie końcówka anime jest dostępna w manga(nw jak to się odmienia) po polsku???

Opublikowano (edytowane)

ehh znowu o tym anime mi piszesz dobre zobaczę sobie je w końcu . Ale jedno pytanie końcówka anime jest dostępna w manga(nw jak to się odmienia) po polsku???

Po angielsku na necie.. Za jakiś roczek będzie już wydany po polsku tom po wydarzeniach w anime przez wydawnictwo waneko. Ja już sobie zbieram pieniądze.

Edytowane przez Royal6

1373637009-U477327.png


Opublikowano

BOZASNE

 

nie pamiętam dokładnie ale chyba w Elfen Lied nuciła

a elfien lied polecasz? slyszalem duzo opini , że za dużo drastycznych scen, zabijania bylo w tym anime

1373637009-U477327.png


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...