Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz anime lub mangi? Pisz tutaj!


-Vasto-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gejstwo i pedalsfo a yuri to lesbistfo 

 

I ktoś ogląda te yaoi? Bo yuri to jeszcze rozumiem, ale pedalstwo? xD

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Ja widziałem 3 odcinki rzekomego "zacnego" yaoi Junjou Romantica i kiedy zobaczyłem jak

chłopcy zabawiali się rękami i jak to ładnie się pisze, ejakulacje miał jeden z nich W-T-F ale wszystko i tak było "zamaskowane" nadal też tak pokazane że wiadomo o co chodzi xDD

a to było w 1 odc !!! kurwa co dalej. Obejrzałem do trzeciego :mellow: i na tym zakończyłem przygodę z yaoi.

Edytowane przez -Vasto-

NJxbd4x.png

Opublikowano

I ktoś ogląda te yaoi? Bo yuri to jeszcze rozumiem, ale pedalstwo? xD

Ponoć grubę dziefczyny z piegami to oglądają i jara ich to ehhehe 

 

Ja szukam jakiegoś dobręgo romansidła, ale z dobrą kreską coś podobnego do Chuunibyou demo koi 2 

NE8h1XT.png

Opublikowano

Ponoć grubę dziefczyny z piegami to oglądają i jara ich to ehhehe 

 

Ja szukam jakiegoś dobręgo romansidła, ale z dobrą kreską coś podobnego do Chuunibyou demo koi 2 

Nisekoi

NJxbd4x.png

Opublikowano

Cześć, to znowu ja. Obejrzałem już wszystkie anime, które mi napisaliście wcześniej i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Tak więc, przejdźmy do rzeczy. Poszukuję kolejnych fajnych anime, mogą to być tasiemce bądź standardowe krótkie serie z dobrą kreską. Dlaczego akurat kreska ma być dobra? Jestem facetem, czyli wzrokowcem, a jak dobrze wiecie dobra kreska w niektórych przypadkach się przydaje.  <3  

Czego szukam? Komedia, romans, ecchi, harem, shonen, sztuki walki, szkolne. Jeżeli chodzi o sztuki walki, tutaj najbardziej interesują mnie klimaty samurajów, bez żadnych walczących mechów.

Do dzieła, liczę na Was ! :)

Opublikowano

Szukam anime akcji z romansem coś typu: Date a Live,SAO,lub Romans Komedia Okruchy życia,ale żeby główni bohaterowie byli ze sobą przed zakończeniem anime np. Golden Time

Opublikowano

Podpinam się pod up.

Może znajdzie sie jakieś fajne anime typu code geass / death note / btoom ? 

Przecież to są kompletnie inne tematyki XDD

Sprecyzuj wymagania.

 

 

Szukam anime akcji z romansem coś typu: Date a Live,SAO,lub Romans Komedia Okruchy życia,ale żeby główni bohaterowie byli ze sobą przed zakończeniem anime np. Golden Time

Masz BTOOOM, tam są aż do końca XDDD

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Szukam anime, w których chodziło o to że każdy miał swój pojazd i była wyznaczona trasa, kto pierwszy był na mecie wygrał ale musiał tym pojazdem zniszczyć pojazd przeciwnika, głownym bohaterem jest kobieta ,która steruje pojazdem latającym, a jej kolega strzela, cos w tym stylu, PROSZE O POMOC.

Opublikowano (edytowane)

Szukam:

Komedia, która ma mnie rozśmieszyć do tego stopnia bym śmiał się na głos.

Dramat-Okruchy Życia-Romans - Który wyciśnie ze mnie łzy.

Edytowane przez Mozuko.
Opublikowano

 

Komedia, która ma mnie rozśmieszyć do tego stopnia bym śmiał się na głos.

 

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!

 

Osobiście nieźle się przy tym uśmiałem.

s2c77Oa.png

Opublikowano (edytowane)

Szukam anime, w których chodziło o to że każdy miał swój pojazd i była wyznaczona trasa, kto pierwszy był na mecie wygrał ale musiał tym pojazdem zniszczyć pojazd przeciwnika, głownym bohaterem jest kobieta ,która steruje pojazdem latającym, a jej kolega strzela, cos w tym stylu, PROSZE O POMOC.

hmm redline jest epickie ale to jest film :D

 

Szukam:

Komedia, która ma mnie rozśmieszyć do tego stopnia bym śmiał się na głos.

Dramat-Okruchy Życia-Romans - Który wyciśnie ze mnie łzy.

Dramat-Okruchy Życia-Romans - Który wyciśnie ze mnie łzy.

Clannad i Clannad After Story ( 2 sezon to mega wyciskacz łez :D )

 

Komedia, która ma mnie rozśmieszyć do tego stopnia bym śmiał się na głos.

hmm np . Senyuu , Senyuu 2 - krótkie ale śmieszne odcinki :D

Baka to Test to Shoukanjuu i sezon 2 - bardzo się uśmiałem ^^

 

 

Nie wiem co ci mogę zaproponować bo pewnie już coś widziałaś/eś masz mal-a?

Edytowane przez sebastosMC

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Szukam:

Komedia, która ma mnie rozśmieszyć do tego stopnia bym śmiał się na głos.

Dramat-Okruchy Życia-Romans - Który wyciśnie ze mnie łzy.

Z komedii mogę polecić Ci " Gintama ", świetna komedia z nutką parodii. Jest to tasiemiec, ale godne uwagi anime. Pierwsze 5 odcinków mogą zniechęcić, jednakże później cały czas idzie cisnąć pompę. Jeżeli lubisz walki na miecze bez żadnych magii i śmiesznych mechów to anime jest idealne dla Ciebie gdyż od czasu do czasu są tam potyczki :)

Opublikowano (edytowane)

Z komedii mogę polecić Ci " Gintama ", świetna komedia z nutką parodii. Jest to tasiemiec, ale godne uwagi anime. Pierwsze 5 odcinków mogą zniechęcić, jednakże później cały czas idzie cisnąć pompę. Jeżeli lubisz walki na miecze bez żadnych magii i śmiesznych mechów to anime jest idealne dla Ciebie gdyż od czasu do czasu są tam potyczki :)

 

Osobiście nie lubię walk itp. Wybralem

Clannad'aBaka to Test to Shoukanju ( kiedyś widziałem opening i zachęcił mnie do obejrzenia tego anime, ale o nim zapomniałem) ;D

Czekam na jeszcze jeden wzruszający tytuł (Taka 11 odcinkowa seria na dwa dni)

Edytowane przez Mozuko.
Opublikowano (edytowane)

Szukam:

Komedia, która ma mnie rozśmieszyć do tego stopnia bym śmiał się na głos.

Dramat-Okruchy Życia-Romans - Który wyciśnie ze mnie łzy.

Najlepsze komedie jakie znam:

 

  • Great Teacher Onizuka - stare ale ryłem przy tym jak szalony, wystarcza pierwsze 2 epy aby się przekonać do tej serii.
  • Boku wa Tomodachi ga Sukunai + romans
  • Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
  • Danshi Koukousei no Nichijou

 

Najlepsze z gatunku Romans,Dramat,Okruchy życia:

 

  • Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
  • Bokura ga Ita
  • Seria monogatari bake,nise,neko ale tutaj już jedni kochają inni nie cierpią serie nie dla każdego ale moje perełki.
  • Clannad i Clannad after story a zwłaszcza drugi sezon.
  • Toradora
  • Kaze no stigma

 

 

Oraz kilka innych ale póki co to ci starczy.

Edytowane przez -Vasto-

NJxbd4x.png

Opublikowano

Najlepsze komedie jakie znam:

 

  • Great Teacher Onizuka - stare ale ryłem przy tym jak szalony, wystarcza pierwsze 2 epy aby się przekonać do tej serii.
  • Boku wa Tomodachi ga Sukunai + romans
  • Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai
  • Danshi Koukousei no Nichijou

 

Najlepsze z gatunku Romans,Dramat,Okruchy życia:

 

  • Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
  • Bokura ga Ita
  • Seria monogatari bake,nise,neko ale tutaj już jedni kochają inni nie cierpią serie nie dla każdego ale moje perełki.
  • Clannad i Clannad after story a zwłaszcza drugi sezon.
  • Toradora
  • Kaze no stigma

 

 

Oraz kilka innych ale póki co to ci starczy.

 

Dobra na razie stop, dzięki wszystkim co podali tytuły. 

Opublikowano

Wiem,że zastopowałaś,ale można jeszcze dodać takie tytuły,jak:

- Kotoura-san

- Kaichou wa Miad-sama

- Special A

- Lovely Complex

- Tonari no Kaibustu-kun

- Sakurasou no Pen na Kanjo

 

No i dobry romans z emitowanych:

- Chuunibyou demo Koi ga Shitai

- Niseoki

- Golden Time

Opublikowano (edytowane)

Szukam fajnego anime. Jakie anime są dla mnie fajne? Głównie dramaty, lubie jak zakończenie jest pamiętliwe i wywołuje emocje, a samo anime też ogląda się nie umiejąc od niego się oderwać. Miałem tak np. przy mirai nikki, angel beats. Nie nastawiajcie się na to, żeby szukać samych dramatów, bo dobre anime z innych gatunków też się obejrzało. Chcę minimum 9/10

 

http://myanimelist.net/animelist/Golden1

 

A tak btw., powiedzcie mi, czy warto obejrzeć Ichiban_Ushiro_no_Daimaou

Edytowane przez Royal2

1373637009-U477327.png

Opublikowano

Break Blade - kilka movie (jak nie to czekać na serię TV), Bokurano które masz na mal'u, Ima soko ni iru boku (które z początku na takie nie wygląda ale jest to serio bardzo poważna produkcja), Devil Survivor 2 the animation (chociaż tutaj jakiegoś strasznie pokazanego dramatu nie ma), nie wiem, Air, Kimi ga Nozomu Eien, shuffle!, tokyo magnitude 8.0, C: the money of soul, 11eyes? Jigoku Shoujo i Claymore też chyba można podciągnąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...