Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] QRBot | QR3 Legacy | Q.uick R.ace Bot


insane555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działające Trainer'y:

http://www.mpcforum.pl/topic/818086-trainer-by-gamerz/

http://www.mpcforum.pl/topic/841436-trainerby-hackdaworld/

http://www.mpcforum.pl/topic/835714-trainertrainer-by-dh2005/

  • Odpowiedzi 634
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przykro mi nie

Przeładuj kierowce.

Robie tak:

1. Włącz grę - zaloguj się - wejdź do gry.

2. Ustaw rozdzielczość gry w ustawieniach na najniższą czyli 800x600 oraz na tryb okienkowy.

3. Uruchom trainer oraz bot, w trainerze włącz opcję AutoFinish(F9).

4. Teleportuj się do jakiegoś wyścigu lub sprintu.

5. Gdy wyskoczy ci okienko tak zostaw aby okienko wyboru trybów gry na danej mapie było cały czas widoczne.

6. Teraz uruchamiasz bota klikając na GO!

7. Możesz teraz odejść od komputera bot robi nam wyścigi automatycznie.

8. Cieszysz się nowymi częściami i darmową kasą oraz podwyższeniem pozytywnych wyścigów - statystyk.

9. Aby zobaczyć przyrost gotówki i exp wystarczy wejść do kryjówki i kliknąć na zmień kierowcę a następnie wejść jeszcze raz na profil, na którym nabijaliśmy kase i exp.

10. Dajesz LIKA ;]

Opublikowano

Zalicza Ci wyścigi jako przegrane? Jeśli tak to zmień trainer na inny z działającą funkcją AutoFinish.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Proponuje zamiast korzystać ze sposobów gdzie tylko kasa leci to wypróbuj sposób gdzie leci kasa, drop z kart i doświadczenie.

http://www.mpcforum.pl/topic/777645-bot-gpwa-bot-v06-260113/

Opublikowano

Ale na tym sposobie można grać samemu? Chodzi mi na multi, albo na singlu bez koneczności zapraszania znajomych?

Opublikowano

Ale na tym sposobie można grać samemu? Chodzi mi na multi, albo na singlu bez koneczności zapraszania znajomych?

Nie! Multi i ze znajomymi albo 2 konta na jednym kompie

Opublikowano

Dlaczego jak włączam grę Dark Lautcher'em to pisze że już NFS jest włączone i nie chce włączyć 2 lautcher'a dlaczego??

Opublikowano

Dlaczego jak włączam grę Dark Lautcher'em to pisze że już NFS jest włączone i nie chce włączyć 2 lautcher'a dlaczego??

Nie pytaj o to samo dwa razy i używaj opcji "Edytuj".

 

Wystarczy jeden Dark Launcher, on się chowa na pasek więc możesz go użyć drugi raz.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

A czy jest jais hack na diamenty?? lub ucieczkę druzynowa??

Pokazuje diamenty:

http://www.mpcforum.pl/topic/818086-trainer-by-gamerz/

Grupowa Ucieczka:

http://www.mpcforum.pl/topic/777645-bot-gpwa-bot-v06-260113/

Opublikowano

A czy jest jais hack na diamenty?? lub ucieczkę druzynowa??

Na diamenty nie ma i nie będzie. Na ucieczkę jest GPWA: http://www.mpcforum.pl/topic/777645-bot-gpwa-bot-v06-260113/page__st__40#entry6221277

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

A coś w stylu lepszych części czy cos w tym stylu??

Możesz jedynie dropić przez GPWA.

 

PS

To nie jest od tego temat, spójrz na tematu w tym subforum.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Wiem, wiem ale to juz ostatnia prośba czy jest cos na dragi jakis mod, cos w tym stylu co na tory i sprynty???

Proszę MultiPlayer DragBot:

http://www.mpcforum.pl/topic/835858-hackmultiplayer-drag-race-bot/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...