Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] QRBot | QR3 Legacy | Q.uick R.ace Bot


insane555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu co 20 minut bądź dłużej muszę naprawiać te BMW które dostałem za zaproszenia?

Ponieważ samochód się psuje jak zawsze po ukończeniu wyścigu.

Możesz zakupić ubezpieczenie albo Durabiliti hack włączyć.

  • Odpowiedzi 634
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Takie pytanko uruchamiam wszystko zgodnie z instrukcją i wyskakuje mi dodanie uruchamia się wyścig wszyscy jadą ja stoje i mam okno dodanie przyjaciela o co chodzi??;p

Ustawiłeś tryb okienkowy i rozdzielczość 800x600?

Opublikowano

khym khym

 

coś mi nie bangla...

rozdzielczość 800X600

F9 w botku od GMZ

 

zamiast włączyć wyścig wyskakuje okienko "wyszukiwanie zawodników" i nic się nie dzieje...

 

ktoś ma radę?

 

edit

 

zapomniałem zostawiłem botka na 10 minut myślałem że coś nabije jednak po zmianie kierowcy nic się nie zmieniło

Opublikowano

zapomniałem zostawiłem botka na 10 minut myślałem że coś nabije jednak po zmianie kierowcy nic się nie zmieniło

Jeśli wpisałeś 10 tam gdzie jest 100 na ss (patrz spoiler) to źle zrobiłeś.

 

post-315272-0-80530500-1347203329.png

 

Tam się wpisuje ile bot ma zrobić wyścigów.

Opublikowano

nie zawsze wpisuję za pierwszym razem minimum 250, gdy bot działa poprawnie wpisuje 12000 i git

 

zwykle gdy nie działał włączały się opcje grafiki ale tym razem wyskakiwały newsy i okienko z znajomymi, nadal error jak coś

Opublikowano

nie zawsze wpisuję za pierwszym razem minimum 250, gdy bot działa poprawnie wpisuje 12000 i git

 

zwykle gdy nie działał włączały się opcje grafiki ale tym razem wyskakiwały newsy i okienko z znajomymi, nadal error jak coś

Okienko z menu musisz przesunąć na maksa w prawy górny róg.

 

ale tym razem wyskakiwały newsy i okienko z znajomymi

Wyskakiwało, ponieważ nie masz ustawionej rozdzielczości 800x600.

Opublikowano

jest 800x600 (najniższa dostępna) i tryb okienkowy włączony

 

edytsz

 

dobra po re instalacji wszystko działa jak trzeba

 

edit

 

nadal lipton

Opublikowano

Mam to samo co dredre. Przed aktualizacją mi działało a teraz wyskakuje okienko ze znajomymi. Niby wszystko ok 800x600 okienkowy ale nadal nie chodzi ;/

Opublikowano

Mi coś nie działa pisze ze zrobił 100 wyścigów wyłącza sie a kasy expa nie ma.

"Jeżeli coś chcesz, to powiedz, i tak tego nie dostaniesz"

Opublikowano

Mi coś nie działa pisze ze zrobił 100 wyścigów wyłącza sie a kasy expa nie ma.

Wypróbuj innego AutoFinish'a, ponieważ ten Ci nie działa.

Opublikowano

To ten bot działa na nowej wersji? I jakie jest prawdopodobieństwo na ban?

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Opublikowano

Mam pytanko czy jak wlacze wszystko to widac jak np samochod jedzie?

Nie, bot sam klika, dołącza i wychodzi z wyścigu, dostajemy za to dośw. i kasę.

Jeden wyścig coś koło 10 sekund, w zależności od komputera.

Opublikowano

Nie, bot sam klika, dołącza i wychodzi z wyścigu, dostajemy za to dośw. i kasę.

Jeden wyścig coś koło 10 sekund, w zależności od komputera.

Tak ale mi nie dodaje kasy ani nic a kozystam juz z 2 auto finisha

Wychodze do profilu

 

edit

a i jeszcze jedno jak uruchomie bota to widze cay czas okienko w ktorym pisze to open event po prawej i nic

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...