Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] QRBot | QR3 Legacy | Q.uick R.ace Bot


insane555

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema, chcialbym sie zapytac przed uzyciem ile zarabia sie na godzine mniej wiecej i czy jest to w ogole oplacalne i bezpieczne przed banem?

 

Tak nic Ci z tego nie zrobią.

  • Odpowiedzi 634
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

umnie dolacza do wyscigu ale nie jedzie oco chodzi? :D

 

Bo o to chodzi, samochód ma stać w miejscu i bot a włączać i wyłączać wyścigi.

 

 

 

ej bo mi bot włacza ciagle opcje grafiki nwm co zrobic pomuz :[

 

To przesuń okno wyboru trybu wyścigu maxymalnie do prawej górnej krawędzi.

Opublikowano

siema, chcialbym sie zapytac przed uzyciem ile zarabia sie na godzine mniej wiecej i czy jest to w ogole oplacalne i bezpieczne przed banem?

 

Trudno powiedzieć ile zarabia bo to dość indywidualna sprawa kompa między innymi. Ja mam +100% kasy dokupione i auto z 5x +3% gotowki za wyścigi to robi mi około 1,8mln na 1000 wyścigów. ;)

C++ gaming...

Opublikowano

dzwine bo ja z x2 kasa 80 wyscigów i 200tys

 

być może zależy też od wyścigu konkretnego. bo teraz miałem ustawione na jakimś pierwszym lepszym sprincie i zrobił mi tylko 700k na 700 wyścigów...

C++ gaming...

Opublikowano

jeżeli mam mnożnik to z botkiem zarabiam także 2x wiecej?

Tak, mnożnik działa na wszystko i zawsze.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

no to spoko, botek śmiga mi pięknie.

komputerowi zdarza sie po 2h ostrego bocenia zacinać jednakże botek cisnie twardo! :D

świetny botek, w jakiś 3/4h uzbierałem reszte 1,2mln do bmw m3 GTR jeszcze bez mnożnika.

dzisiaj rano to bede milionerem w tej grze chyba :D

pozdrawiam, świetna robota

Opublikowano

Mi ten bo chyba nie działa prawidłowo, miałem 100tyś $ nastawilem na noc na 1000 wyścigów, wbiło mi tylko z 18 na 19lvl i 150$ tyś ;/ jakieś rady?

Opublikowano

Jak tutaj wygląda sprawa z pościgami, wszystko mam ustawione dobrze, sprint i tor działa bez problemu, deelay mam ustawiony jak w programie było. Niestety pościgi mi wchodzi w opcje grafiki, dawałem te okienko tak jak było w poradniku lecz to nic nie daje ;/ . Może jakaś pomoc? Coś przestawić? Może na pościgach wgl nie działa? Proszę o pomoc.

trakzsub.jpg
Opublikowano

Jak tutaj wygląda sprawa z pościgami, wszystko mam ustawione dobrze, sprint i tor działa bez problemu, deelay mam ustawiony jak w programie było. Niestety pościgi mi wchodzi w opcje grafiki, dawałem te okienko tak jak było w poradniku lecz to nic nie daje ;/ . Może jakaś pomoc? Coś przestawić? Może na pościgach wgl nie działa? Proszę o pomoc.

Bo to nie działa na pościgach. Do pościgów jest SlenfBot: http://www.mpcforum.pl/topic/737322-bot-slenfbot-v15-100113/

Mi ten bo chyba nie działa prawidłowo, miałem 100tyś $ nastawilem na noc na 1000 wyścigów, wbiło mi tylko z 18 na 19lvl i 150$ tyś ;/ jakieś rady?

Zmień delay, może często Ci się zawieszał i przez to nie zrobił tak na prawdę wielu wyścigów.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Ja mam delikatny problem z Tym otóż gdy robie wszystko według instrukcji przeciągam okienko do prawego górnego rogu po skończeniu 60 wyścigów chcę wyjść i zobaczyć ile mi przybyło kasy i respa biorę kryjówkę zmieniam kierowce albo próbuje naprawić pojazd i staty się nie aktualizują.

989404433.png

Pomogłem daj +

Opublikowano

Ja mam delikatny problem z Tym otóż gdy robie wszystko według instrukcji przeciągam okienko do prawego górnego rogu po skończeniu 60 wyścigów chcę wyjść i zobaczyć ile mi przybyło kasy i respa biorę kryjówkę zmieniam kierowce albo próbuje naprawić pojazd i staty się nie aktualizują.

Rozumiem, że forsa i reputacja? Zmień trailer na taki z działającym AutoFinishem.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Wszystko robie tak jak w filmiku. Zaznaczam autofinish. Ale jak zaczyna wyścig to auto stoi i stoi. Nie kończy wyścigu ani nic. o co chodzi ?

Użyłem jednego i drugiego wchodzi na wyścig włącza opcje i stoi nie uruchamia nowych wyścigów.

Zwiększcie delay, tylko to mi przychodzi do głowy.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

ja juz sobie poradziłem, ale nasuwa się kolejny kłopot. Po ok 30 wyścigach wywala mi, że bot jest zmęczony już wyścigami i kończy prace. Auto mam rozpieprzone na full.

Opublikowano

ja juz sobie poradziłem, ale nasuwa się kolejny kłopot. Po ok 30 wyścigach wywala mi, że bot jest zmęczony już wyścigami i kończy prace. Auto mam rozpieprzone na full.

Zwiększ ilość wyścigów jakich robi. Koło przycisku "GO"/"START" musisz wpisać wybraną ilość.

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

Opublikowano

Dobra wszystko naprawiłem zbugowały mi się rozdzielczości w grze zamiast 860/600 niektórzy muszą ustawić na 1024/768 mi to podziałało niektórym z Tym problemem też może pomóc.

Ps. Bot śmiga elegancko jakby działał na zminimalizowanym to byłby idealny. Dzięki :P

989404433.png

Pomogłem daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...