Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:4everrrr

 

WIek:15

 

TS3/Skype:everrrr5

 

Ogarniasz:Tak gram już ponad rok. Znam większą część craftfingu.

 

Nie będziesz griefował?:Nie mam zamiaru griefować ani psuć innym zabawy w końcu gramy po to żeby się bawić. Umiem współpracować z innymi graczami

 

Doświadczenie w Minecraft 1/10: Wg. mojej samooceny 9

Opublikowano

Czesc.Jestem En0iR.Nowy mod serwera.Osoby dodane na WL:Gatoo130,BLack,Litchuania,Makidos.Będziecie dodani gdy serwer będzie ON:)

Kiedy będzie serwer on?
Opublikowano

Nick:NiochBochxd

WIek:14

TS3/Skype:ta

Ogarniasz:ta

Nie będziesz griefował?:ta

 

Nick:eSTuPL

WIek:14

TS3/Skype:ta

Ogarniasz:ta

Nie będziesz griefował?:ta

 

Nick:patulec

WIek:14

TS3/Skype:ta

Ogarniasz:ta

Nie będziesz griefował?:ta

 

Nick:Damian7PL

WIek:14

TS3/Skype:Ta

Ogarniasz:Ta

Nie będziesz griefował?

:D ta

Więc tak prosiłbym dodać nas 4, chcemy z tego nagrać serie

;)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nick:FelaGaming

Wiek: 13lat

Skype:podam jak wejde na serwer

Gram w mincrafta od 1 roku

Chcialbym zobaczyc na serwerze milych graczy oraz miłą atmosfere :D

Doswiadczenie: (0-10) 8

Opublikowano

Nick: Kosiulo

Wiek: 13

Ile grasz w MC: Ok.3 lat

Co chiałbyś zobaczyc: Miłych ludzi i masakrę powszechną

Doświadczenie w MC (w skali 1-10): 9,5/10

 

Eb0iR a serwer On? I chciałem dodać że będę nagrywał z serwera

Opublikowano

Nick: BartooPL

WIek: 16

TS3/Skype: Skype : xbartoox

Ogarniasz: Tak

Nie będziesz griefował?: Oczywiście, że nie

Grałem i nagrałem już coś z tego serwera więc prosiłbym o ponowne dodanie mnie żebym mógł znów nagrywać ;)

CPU: Intel I5 3210M 2,5-3,1 GHz

GPU: AMD Radeon 7670M 2048MB DDR3

RAM: 4 GB 1600 MHz

OS: Windows 8 64 bit z możliwym upgrade do 8.1 64 bit

"Odwaga, to nie brak strachu"

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngForumowa MasakraDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 79.133.211.76:29745

de2zjo.gifTyp Serwera: Kwadratowa Masakra

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 7

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

%20LifeMC,AuthMe,Essentials,BorderGuard%20

1337425578-U363900.png

Orizinis

1337425590-U363900.png

Serwer Dedykowany na którym jest White-List, tzeba napisać podanie aby się na nią dostać. Gramy na mapce podobnej do tej z 2 sezonu Kwadratowej Masakry.

 

OTWIERAM NOWĄ WL!

 

NA WL DOSTANIE SIĘ 20 OSÓB

 

Nick: Helio

WIek: 13 Lat

TS3/Skype: TS mam skype mam

Ogarniasz: Ogarniam ;p

Nie będziesz griefował?: Nie bede xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...