Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[color=red]Nick:qba

Wiek:15

Ile grasz w MC: 2,5 roku

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Miłą atmosfere , zadziwiajace budowle !

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color]9

Opublikowano

[color=red]Nick:En0iR

Wiek:12

Ile grasz w MC:Beta 1.3_01

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Ciekawe budowle.Miłą atmosfere

Doświadczenie w MC:8/10

Opublikowano

Wiek: 16

Ile grasz w MC: 3 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Miła atmosfere. Żeby nie było ziomków co latają i psują całą mape.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) : 8

Opublikowano

Nick: konradowski8

Wiek:15

Ile grasz w MC: Od 1.8

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Chciałbym przede wszystkim jak najmniej chamskich ludzi którzy o wszystko się kłócą zabijają bez powodu i żeby mile spędzić czas na serwerze .

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): Hmm 7,8

Opublikowano

[color=red]Nick: RogiPlayGames

Wiek:12

Ile grasz w MC: od 2010

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Chciałbym grać na takim serwerze ponieważ lubię grać an takich serwach

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color] 9/10

Opublikowano

Nick:JestemJakub

Wiek:14 (listopad 15)

Ile grasz w MC: od sierpnia 2011

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Super graczy pomagających :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): hmm. 9/10?

Opublikowano

Wiek: 18

Nick: CampeR_Thc

Ile grasz w MC: Od wersji beta 1.2

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Ładne budowle, miłych graczy itp.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 10

Opublikowano

Nick: BartooPL

Wiek: 16

Ile grasz w MC: ok. 2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Miłą atmosferę oraz miłą administrację

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) myślę, iż 9-10 bo potrafię sporo.

CPU: Intel I5 3210M 2,5-3,1 GHz

GPU: AMD Radeon 7670M 2048MB DDR3

RAM: 4 GB 1600 MHz

OS: Windows 8 64 bit z możliwym upgrade do 8.1 64 bit

"Odwaga, to nie brak strachu"

Opublikowano

Nick: MVozik

Wiek: 13

Ile grasz w MC: 3 Lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: 0Lagów xD

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) 9/10

x



Opublikowano

Nick: NoMoreFun

Wiek:15

Ile grasz w MC: 3 lata.

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Zagrać jak na kwadratowej masakrze.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) 10

Oferuję usługi w pisaniu wtyczek do CraftBukkit, Counter Strike 1.6 oraz skryptów do SA-MP. Odpłatnie lub w zamian za inne dobro.

 

http://dawajmuze.pl/mp3/3678750/dvbbs-amp-borgeous-tsunami-original-mix

 

Opublikowano

Nick:Tostem

Wiek:12

Ile grasz w MC:Od wersji 1.7.3

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Ogarnietych graczy którzy nie używają cheatów

Doświadczenie w MC:9

1334680042-U393063.png
Opublikowano

Nick:Tostem

Wiek:12

Ile grasz w MC:Od wersji 1.7.3

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Ogarnietych graczy którzy nie używają cheatów

Doświadczenie w MC:9

 

Dodajcie go :D

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

Nick:Kapix147

Wiek:13

Ile grasz w MC: Od wersji 1.3 Beta

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Fajną i tradycyjną Kwadratową Masakrę i oczywiście miłą atmosferę :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): Sądze, że raczej całkiem dużo wiem o minecraft'cie 9/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...