Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-ForumowaMasakra-(Bez LWC)(KwadratowaMasakra, Youtubowa Wyżyna) LifeMC 3 życia na start (WL)


Gość Xand3s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:KalekaaPL

Wiek:13

Ile grasz w MC:yyy z 2-3 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:serwer :P

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) ja bym powiedzial 10/10 ale raczej 8/10

JAK CO JAK mnie przyjales napisz na pw

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: cyberdrako

Wiek: 17

Ile grasz w MC: 3 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Miłych ludzi z ktorymi bedzie mozna spokojnie pograc i ponagrywac :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) 9.5/10

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nick:CebulkaMC

Wiek:13 lat

Ile grasz w MC:Okolo 2 lat

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Czy jest fajny,musze miec serwer podobny serwer do kwadratowej masakry na sezon,i chce dobrej zabawy

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) :9/10

Opublikowano

Nick:Smalt

Wiek:15

Ile grasz w MC: Dwa lata.

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Jak grają inni,pograć z normalnymi ludzmi na zasadach takich jak na Kwadratowej Masakrze :)

Doświadczenie w MC:8/10

random.jpg

Opublikowano

dodaj sloty bo 5 to za malo :((

graphic.png


10/50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/550/600/650/700/750/800/850/900/950/1 000


 


 

Opublikowano

Nick: LuiL

Wiek: 14

Ile grasz w MC: od 1,7,3 chyba albo wcześniej. ;)

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Pomoc w potrzebie od innych graczy ( ożywianie ) i miłą atmosferę.:)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) : 9,5/10

Opublikowano

ick: JacoGAMING (MasterPepcio, Pepcio)

Wiek: 13

Skype: jacogaming

Premium:Tak/Nie: Tak

Kanał na youtube: Tak

Liczba widzów: Oj, mało dopiero zaczynam swoją przygode z Youtube

Doświadczenie w mc 10/10 ;D gram 1 rok ;d

 

Zainteresował mnie twoj serwer... W minecraft'a gram rok


 

Opublikowano

color=red]Nick:LanSuJ

Wiek:15

Ile grasz w MC:2lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:Fajnych ludzi i ogarnietych adminow

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color]9/10

 

color=red]Nick:Arikes

Wiek:17

Ile grasz w MC:1rok

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:ogarnietych adminow

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color]8/10

Opublikowano

Nick: miner

Wiek: 15

Ile grasz w MC: Od 1.2_02

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Dużo miłych osób,Współpracę, i miłą atmosfere :D

Doświadczenie w MC: 10 i ponad ! :D

Skype: marek.krzykaa

 

GG: 28037833

 

 

+OOOOPA GANGAM STYLE

;)


Opublikowano

Nick: CelsoJunior

Wiek: 15

Ile grasz w MC: 2 lata.

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: To co na kwadratowej masakrze , miłą atmosfere i miłych graczy nie zabijających się o byle co :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) 10

Opublikowano

[color=red]Nick: Chris

Wiek: 15

Ile grasz w MC: Od alphy 1.2.3

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Mała poprawka, chciałbym spotkać miłych ludzi z którymi można by pogadać na skype i pograć :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) [/color]: 9,9/10 ;P

Opublikowano

Nick: Kobosiowy

Wiek: 14

Ile grasz w Mc: Jakoś około roku

Co chciałbyś zobaczyć: Miłych ludzi z którymi da się pograć i porozmawiać

Doświadczenie w Mc: 8/10

Zbieram + : D

Opublikowano

Nick:Deratyzator

Wiek:11

Ile grasz w MC:Od Alphy

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Fajną wysepke i mój domek :)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) : 10/10

eJxzSS1KLKmsSizJL1LQVfBILEpJzi_KL69U8M3MS00uSkwrSS3iggunKlhpcrkgtHCFpCbmKrjlF5UUpRYXKxhxGbsouBclFhdzGZmawrEhADq7ISA~.png

Pomogłem? Daj Like.

Opublikowano

[color=red]Nick: TheMrEnghet

Wiek: 11

Ile grasz w MC: Od wersji Alpha. :)

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Spokój , dużo walki i ładne zamki. ;)

Doświadczenie w MC(w skali 1/10)10.[/color]

A teraz MOJE podanie :D

 

Nick: TheMrEnghet

Wiek: 11

Premium: Tak.

Skype: Tak.

Ogarniasz?: Tak,jestem ogarniętym graczem,zaawansowanym w budowie jak i walce.

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ lubię takie serwery.

No i coś z mojej strony: Mam na imię Kuba, jak widzicie mam 11 lat. ( W Lutym 2013 = 12 :D ) Nie denerwuję się gdy ktoś mnie zabije, nie lubię kolorowych budowli, lub budowli z diamentowych / złotych / szmaragdowych bloków. Interesuję się w minecraft'cie budowaniem świątyń i mechanizmami. W prawdziwym życiu lubię mitologię, sport i adrenalinę. Myślę że to tyle.

 

PS. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania :)

Opublikowano

Nick: BlueBeconix

Wiek: 13

Ile grasz w MC: 2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Wszystko :D

Doświadczenie w MC(w skali 1/10): 9.5 ( Sam już nie wiem, czego nie wiem xD )

Opublikowano

Nick:Dey

Wiek: 15

Ile grasz w MC: 2 lata

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze: Dużą podobność do KM.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10) 10

Opublikowano

Nick:Getis (premium)

Wiek:13

Ile grasz w MC:1,5 lat

Co chciałbyś zobaczyć na serwerze:1.Ogarniętych graczy 2.Zabawy tak jak na kwadratowej masakrze.

Doświadczenie w MC(w skali 1/10):9/10

1390144171-U592769.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...